Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Pavac napisao:Ne mislim na 2005 i 2006 nego na 2009 i 2010

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Kapiram nego ti kazem da oni nisu mnogo igrali zajedno. Proverio sam

Skoro sve meceve su igrali Stojkovic Vidic Ivanovic, rotirali su se levo Kolarov i Obradovic, na mestu drugog stopera Dragutinovic i Lukovic. Kad je se Dragutinovic srgao uleteo je Subotic

A i nisu se nesto proslavljali oni
Korisnikov avatar
By milanezija
Danasnja bi trebala biti

Rajkovic
Ni.Maksimovic-Milenkovic-Nastasic-Kolarov

I pusti ih da se uigraju. Ja bih cak i Pavlovica pustio sa Blekijem na duze staze

Eno i Veljkovic ponovo redovan u Verderu
Korisnikov avatar
By Valderama
Istina je da ne volim Hrvate nešto preterano, ali im moram odati priznanje sa kakvom lakoćom tutnje kroz kvalifikacione cikluse.

EP 1996 (16 reprezentacija) - plasman

EP 2000 (16 reprezentacija) - izostanak

EP 2004 (16 reprezentacija) - plasman

EP 2008 (16 reprezentacija) - plasman

EP 2012 (16 reprezentacija) - plasman

EP 2016 (24 reprezentacije) - plasman

EP 2020 (24 reprezentacije) - plasman

u čemu je tajna? :confusion-shrug:
Korisnikov avatar
By Zex88
Kvalitet pre svega..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama
oni su genetski predisponiraniji za fudbal, šta li?
Korisnikov avatar
By Zex88
Pogledaj npr njima vezni red Real-Barsa-Celzi-Inter.. A nama Hetafe, Kristal Palas, Besiktas-Lacio..

Izbacuju godinama dobre igrace, igrace koji znaju fudbal da igraju,mi smo samo izbacivali stopere.. Sad kad smo nasli nesto napred,nemamo nikog pozadi..

Ociledno je da dobro rade, imaju dobru atmosferu, potresi koji se desavaju ne uticu na tim.. Drndamo mi njih stalno,ali su oni ozbiljna sportska nacija.. Njih tamo ima upola manje nego nas,a slicne rezultate pravimo..
Korisnikov avatar
By Valderama
Znaš šta je meni najneverovatnije i najfascinatnije? To je pre svega nestvarna činjenica da su skoro svi igrači, (osim Rakitića) koji su doveli malenu Hrvatsku do titule vicešampiona sveta, prošli kroz njihovu "Hrvatsku nogometnu ligu", u njoj su stasali. :!:

A ne možemo reći da njihovi klubovi imaju mnogo bolju infrastrukturu od naših, kao i da je hrvatska struka neuporedivo bolja od naše. :? Koji god trener dobioje neku ponudu iz inostranstva beži glavom bez obzira kako iz Srbije, tako iz Hrvatske.

Oni su fenomen.
Korisnikov avatar
By Zex88
Meni je najveci fudbalski fenomen Urugvaj..

Ma kod njih je cirkus slican nasem.. Medjutim proizvode se dobri igraci, cak i sa losim trenerima prave rezultate..
Korisnikov avatar
By Pavac
Necu da se pravim pametan ali ja sam jos 2011-2012 rekao da ce Hrvatska kad tad napraviti neki uspeh u fudbalu.. stalno sam pricao sa jednim drugarom u osnovnoj skoli o fudbalu, on je Hrvat Vukovarac i ubedjivao me je da je Srbija bolja i da cemo ih kad tad ugaziti.. onda se desila 2012. godina i onaj cas fudbala u Zagrebu, ako sam se nekad bojao petarde, to je bilo tad..
Liga im nije nista bolja od nase, uslovi mozda malko bolji ali eto standardni su na velikim takmicenjima i prave dobre rezultate..
Da se drzimo mi kosarke

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Zex88 napisao: Sub Nov 16, 2019 11:54 pm Meni je najveci fudbalski fenomen Urugvaj..

Ma kod njih je cirkus slican nasem.. Medjutim proizvode se dobri igraci, cak i sa losim trenerima prave rezultate..
Urugvaj od 2006. godine vodi Oskar Tabarez
  • 1
  • 1643
  • 1644
  • 1645
  • 1646
  • 1647
  • 1660
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Reprezentacija Srbije

Svidja mi se ovo sa mladim snagama.. Sto se tice[…]