Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Marin i Bocko... Opasan tandem..

Causic za sad nista..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Valderama
koliko samo sajber-pljuvačine po Đokoviću samo zato jer je došao da gleda Zvezdu :doh:
Korisnikov avatar
By Zex88
A dobro to je omiljeni sport u Srba.
Sva pojacanja se upisala.. :)

Bas sam zadovoljan Simicem..

Korisnikov avatar
By skeske
Zex88 napisao:Marin i Bocko... Opasan tandem..

Causic za sad nista..

Zajebavas za Causica?
Korisnikov avatar
By Zex88
Vrlo je bitno da obratis vreme pisanja posta..
Causic,uostalom kao i ostatak ekipe je tek posle 30 min krenuo bolje da igra..

By grobiale
Kaže abolirani Vucicev kriminalac da ne može da se poredi euforija kada je Partizan ušao u ligi sampiona i sada Zvezda. Ok, ne može zato što je drzava cela iza vas, svi sponzori su vasi ali i pored toga ta lazna i preuvelicana euforija ce splasti vec u utorak vece. Pretlaceni stranci od 2.500.000e tipa Boaci (takvog igrača možeš da nadjes i na ulici i to dzabe), Marko Marin koji nigde nije igrao sem Verdera koji je ispod prosečni klub, Causic limitirani od milioni evra i ostali pretplaceni igrači. Proći ce i ova lažna i najgora vlast u istoriji Srbije i sve ima da vam se vrati kao bumerang. I vi ste lažni klub, i titula iz 91 vam je lažna bez klubova iz Italije, Engleske i Španije i ujedno najgore finale u istoriji kupa šampiona.
Korisnikov avatar
By Zex88
grobiale napisao:Kaže abolirani Vucicev kriminalac da ne može da se poredi euforija kada je Partizan ušao u ligi sampiona i sada Zvezda. Ok, ne može zato što je drzava cela iza vas, svi sponzori su vasi ali i pored toga ta lazna i preuvelicana euforija ce splasti vec u utorak vece. Pretlaceni stranci od 2.500.000e tipa Boaci (takvog igrača možeš da nadjes i na ulici i to dzabe), Marko Marin koji nigde nije igrao sem Verdera koji je ispod prosečni klub, Causic limitirani od milioni evra i ostali pretplaceni igrači. Proći ce i ova lažna i najgora vlast u istoriji Srbije i sve ima da vam se vrati kao bumerang. I vi ste lažni klub, i titula iz 91 vam je lažna bez klubova iz Italije, Engleske i Španije i ujedno najgore finale u istoriji kupa šampiona.
Hahahahaha... Koliko netacnih stvari je ovde napisano.. Mislim da si oborio rekord.. :lol:
Korisnikov avatar
By skeske
Nego koji sastav bi trebao istrcati u utorak? Ben, Boaci, Marin, Kafu? Mogu li svi
  • 1
  • 1227
  • 1228
  • 1229
  • 1230
  • 1231
  • 1660

Kakva smo mi avangarda, prvo Sale letos sa četiri […]

Reprezentacija Srbije

Daleko od toga da imam nešto protiv Milojev[…]

KK Partizan 2019/2020

Čovek dao detaljnu analizu, a Milanezija odgovor[…]