Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Uf..Preziveh.
Katastrofa organizacija,milion ulazaka bez karata,sa kopijama..Jedva se disalo..
Napoli za klasu bolji,mi uplaseni za medalju..
Ogroman bod,branili smo se i rukama i nogama.. Malo vise hrabrosti i mogli smo da ugrozimo bolje gol Napolija..

Jovanvic i Rodic pokidali..

Idemo dalje..Sad se nekako spremiti za derbi..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By BogdanB
Jel bile pune stepenice :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By skeske
Ovo smo izvukli na borbu i pozrtvovanost. Prava takmicarska ekipa. Zasluzili smo bod. Idemo dalje, sad cemo biti i rastereceniji. Niko nista ne ocekuje sledece dvije utakmice.
Korisnikov avatar
By Zex88
Slika
By grobiale
Kakva simbolika sa Barijem. Kukavicka igra kao u Bariju. Niste presli centar ali zato u novinama "Herojska igra Zvezde", Marin-"Mogli smo i do 3 boda", Degenek-"Mozemo da igramo sa svima" itd. Bolesni mediji i bolesna Srbija. Ovaj Milojevic je najveca kukavica od svih trenera u istoriji fudbala. Sinoc parkirao autobus ispred svog gola i on trener. Ako ne odigras kuci za publiku i napadnes kad ces i gde ces. Cekam da vidim sta ce mediji da pisu posle vasih utakmica protiv Liverpula i Psz-a. Napoli je drugorazredna ekipa, plus je igrao bez pola ekipe ali i kao takav bio je za 2 klase bolji od vas. Jedva ste iz 16 metara izlazili.
Korisnikov avatar
By Lepus
Zato ćemo za vikend istamburati ovu domaću boraniju.
Korisnikov avatar
By skeske
Do kad cemo tretirati momcica kao kucnog ljubimca? Vec dosadjuje.
Korisnikov avatar
By Zex88
Pravim analizu koliko mu je godina potrebno da odraste i ponasa se normalno.. Ozbiljan naucni rad je u pitanju.. :)
Korisnikov avatar
By Zex88
Grobi posle poraza u polufinalu ABA..

Slika

Grobi posle ulaska Zvezde u LS..

Slika
  • 1
  • 1231
  • 1232
  • 1233
  • 1234
  • 1235