Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:A Valjevo?
Pa mislim da Divlja telad i dalje prate svoj Rale i to je to..
Korisnikov avatar
By Pavac
Proleter postoji, rama pisao sam ti vec.. igraju neku beton ligu sa klincima

Sloboda Uzice je ja msm ispala u 4. ligu, kaze mi drugar da nema pas za sta da ih ujede i da su pred gasenjem

Valjevo ne znam da li je ikada imalo ozbiljan klub

Rama sta te interesuju ove gluposti

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By The Answer
Već smo pričali o Proleteru, sad su mislim ispali iz pete lige. Radnički ZR igra Srpsku ligu Vojvodina.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Tako je Sloboda iz Uzica je bankrot, pa ce igrati zonu. Verovatno sa igracima iz grada i okoline... U Srpskoj ligi je cirkus, ne zna se dal ce imati 16 ili 18 klubova. Bajka oko Prova u Srpskoj ligi se izgleda blizi kraju, hoce da prodaju mesto Bogosavcu za 20 000 evra...

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Zex88
Rama, evo,ovde imas sve lige,ekipe,rezultate..

https://www.srbijasport.net/

Pa trazi sta te zanima :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Ma gluposti
Ling long liga a svuda je haos, od najnizih rangova

Ne mora nista grad da znaci, ima i velikih gradova koji nisu imali ni prvoligase a ne super ligase a ima i sela koja su konstanta u najvisim rangovima
Najgori su instant projekti kao uzicka sloboda, donji srem itd koji su samo prodefilovali kroz super ligu a sada su ili ugaseni ili pred gasenjem

Za 5 godina u ovo vreme ocekujte da brodarac i graficar budu stabilni linglogasi i masa sela sa ozbiljnim kesom

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Korisnikov avatar
By The Answer
Leskovac mučeni, tamo je težak raspad, mislim da nikada nisu igrali neki kršten rang... mada smo i o tome već pričali. Šta je tu je, neko je u Topoli, Ivanjici, Lučanima, Surdulici i Inđiji očigledno sposoban dok takvih u Kragujevcu, Čačku, Kraljevu, Smederevu, Zrenjaninu, Pančevu, Leskovcu... nema

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Zex88
Pećinci su igrali super ligu..

Veliki je problem što gomila neznalica upravlja sportom.
I onda imaš situacije da tebi ekipe iz gradova ne mogu da igraju ni drugu ligu kako treba,a sela igraju najveći rang..
Samo kad bi skapirali da je fudbal strašno profitabilan sport ako se baviš njime kako treba, pa onda imaš i odakle da ukradeš kad već hoćeš to..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Ma gde je profitabilan kad neko sa sela ulozi 10 000 evra u ekipu, a ne moze da uzme vise od 500 do 1000 evra za prodatu utakmicu?

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka
  • 1
  • 1561
  • 1562
  • 1563
  • 1564
  • 1565
  • 1614
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]