Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Pavac
Vule kapiten okacio kopacke o klin..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By Pavac
Obi jebote jel si ti vidovit??

Za mitrovacki Radnicki potpisao Mladen Micanovic. Pise da je igrao u IMT, fk Provo itd..... i da je bio i u arsenalu na probi.. Obi, jel to onaj na kog si drvio ono vece?

Potpisao je jos i Tibor Berak, bivsi igrac Borca iz Cacka

Trenutni planovi su da izgradnja novog stadiona pocne u junu, da se u sezoni 20/21 napadne prva liga a ako se udje u prvu, da se u sezoni 21/22 napadne super liga

Sanjao sam pre neko vece kako Radnicki igra na Sremovom stadionu jer se njima gradi novi a ja jedini na istocnoj tribini stojim sam i pevam Sremove pesme...

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Igrao je i u Javoru Micanovic, jeste to je taj. Za te lige nije los :D S tim da ce imati nocni zivot, nece biti karantin igrac. :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Ako bude izlazio, videcu ga na plazi na leto.. ima da gore splavovi
Nisam se raspitivao kakav je Nenad Kovacevic, kakvi su mu treninzi i da li je strog.. ova sezona mu je data i ima totalnu slobodu da se uci dok se sledece sezone vec ocekuju ozbiljni rezultati..

Generalno, 3. liga mi je ok igracki.. nije bas neki totalni amaterizam.. cak mi vise vuce na profesionalizam nego na amaterizam
Dok su mi 7, 6 i 5 liga totalni amaterizam i seljacki fudbal... 4 liga onako, tu i tamo.. zavisi od ekipe do ekipe..

Korisnikov avatar
By Valderama
Pjontek ispalio Murinja :laughing-rofl: i oti[ao u Hertu. :scared-notify:

Grad preko 3,5 miliona stanovnika, fudbal popularan, jedan od najlepših stadiona na svetu kapaciteta 75 000 sedećih mesta, privreda moćna, navijači velike kupovne snage, novi prebogati manjinski akcionar...

Može li Herta za 2-3 godine postati evropski velikan? :confusion-shrug:

Ko je najskuplji napadač u istoriji Viljareala? Nije Martin Palermo, nije Dijego Forlan, nije Đuzepe Rosi...to je od večeras Pako Alkaser. :roll:

Eriksen došao u Inter, što se kaže sa konja na magarca, već ga vidim kako kmeči u trening kampu posle mesec dana ozloglašenih Konteovih drilova ništa humaniji od obuke pripadnika Legije stranaca. :mrgreen:

Neki Portugalac stigao u Junajted, mediji smaraju ceo dan sa tim transferom :evil: , nemam pojma ko je lik. :?

Navodno Tadić nikad bliži Barseloni ali je sve propalo u završnoj fazi pregovora. :doh:
Korisnikov avatar
By Pavac
Fudbaleri Podrinja ( Vojvodjanska liga jug, 4 rang takmicenja ) i Mitrosa ( PFL Sremska Mitrovica, 5 rang takmicenja ) vredno treniraju pred nastavak prvenstva u poslovnom sportsku centru Pinki na terenima na otvorenom
Uskoro slede i prijateljske utakmiceSlikaSlika

Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Nadji mi Pavac golmana i stopera za Livade, imas pivo po obavljenom poslu :D
Korisnikov avatar
By Pavac
Haha jeste pivo
U mladjim kategorijama vazi pravilo, ako hoces da te trener negde progura, 100 eur.. i to je samo za pocetak, tek posle slede pravi troskovi

Ako hocete da postanete ozbiljan klub, morate trenirati redovno, biti najspremnija ekipa u ligi i dobijati tekme na snagu.. a za igrace sa strane, niko ti nece igrati za dz.. znaci stan i hrana ili platica i putni troskovi..

• 1
  • 1680
  • 1681
  • 1682
  • 1683
  • 1684
  • 1709
Svaštara

Slobo nadam se da truneš u najgorim ćo&sc[…]

Fudbal

Da li je moguće da smo u minusu 32 miliona evra?

NBA

Jokić oplodio. Iako je smršao, čini se da s[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Kažu da je budžet 5 miliona, ne znam kako se to uk[…]