Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By The Answer
Nemci igraju u zelenom još od kraja rata, ima veze sa grbom dal saveza ili čega već. I Englezi sigurno imaju neku priču. Ovaj dres nema nikakve veze sa bilo čim.
Korisnikov avatar
By Lucky
Šta znam, meni ovo izgleda kao dres nekog Islanda ili Finske. Posebno mi bode oči "drečava" boja grba.
Kontam da rezervna varijanta dresa može biti egzotika ali glavna bi trebalo da bude u prepoznatljivom stilu. Meni lično je naša najbolja kombinacija bila ona prva od samostalnosti sa crvenim dresom i plavim šorcem ali takođe bih se vrlo lako navikao na bilo koju u kojoj bi napravili neki uspjeh.

Послато са Redmi 4 помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By The Answer
Meni je prvo Bosna pala na pamet, ne znam zašto.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
На овај дрес уместо жуте боје ставити црвену око грба и као знак Пуме, и додати плави шорц и био би врхунски дрес.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Za dobro jutro moze da se kaze da je mitroteli omasio penal u 90.min,ali ga je zavukao četiri minuta posle za pobedu

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BogdanB
Jos u 6 ustao, sljaka se

Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Pavac
Navika ustajanja je jedna od najboljih stvari u životu.. kad se setim prve 3 godine srednje.. škola u prvoj smeni počinje u 7
ja ustajem u 5:40
doručak
spremanje
kretanje u 6:10
bus prolazio u kraju oko 6:20, u školi sam oko 6:40 ..
Vratim se kući oko pola 2, ručam pa na trening.. posle treninga ili palim kući da malo izblejim na kompu ili prošetam sa ribom..
uveče zaspem kao zaklan u 11

:) :) :dance:

posle ortak kupio kola u 4 godini pa sam išao sa njim i ustajao kasnije, samim tim se i ulenjio :mrgreen:
Korisnikov avatar
By The Answer
Zar fabrike danas ne rade od 6? Ove koje ja znam rade tipa Fiat, Namenska...

Stara dobra vremena kad se ustajalo za školu, i u osnovnoj i u srednjoj se dižem oko pola 8, krećem u 10 do 8. Nakon toga sam se tad budio samo ako neki psiho zakaže ispit tako sabajle a i to ne uvek ili idem na neki put.
Korisnikov avatar
By Pavac
Fabrike, bar sto se tice Mitrovice pocinju u 7 ujutru ( Modine, Cooper, Luvata, Mitros... ) prva smena 7-15, druga 15-23

Ne volim ni ja te komunjarske fore, skola od 7, posao od 6 itd.. ali mi je bila lepa navika. Kad ustanem u 11,12 ceo dan sam nikakav, a kad ustanem rano i ceo dan imam obaveze, dan proleti samo tako..
Skola od 8 mi je ok, tako mi je osnovna pocinjala i ustajao sam oko 7:20, doduse bila mi je blizu
Srednja sabajle od 7, ustajanje pre 6 uz mrkli mrak napolju
Faks sad retko kad rano, najranije od pola 9 ali i to retko

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

• 1
  • 1683
  • 1684
  • 1685
  • 1686
  • 1687
  • 1703
KK Partizan 2019/2020

Sramota da u nasim klubovima bude vise od 4 stranc[…]