Teme o ostalim sportovima
By sasa 076
Moze i na ESPN america ko ima, u svakom slucaju finale Alabama-N.D, jedino sto mi se ne svidjato je sto klasicnog plejoffa nema nego dve statisticki najbolje ekipe igraju finale, a ostali gomilu nekih nazovi malih finala, ima tu gomila igraca recimo Monte Bol raningbek Viskonsina koji je oborio rekord po broju istrčanih tačdauna u koledž fudbalu,
Korisnikov avatar
By Antoine
Od 2014. kreće i playoff sisitem u NCAA, mada ne klasičan, već neko prelazno rešenje, sa 4 ekipe u izboru komiteta
Korisnikov avatar
By Antoine
I definitivno, Johnny Football Manziel je prvi freshman sa Heismanovim trofejom u istoriji. :clap:
By sasa 076
mali Menziel je zasluzio trofej odigrao je fantastično, au meču sa alabamom sam ih je razvalio, dzajantsi sinoć izbaciše Brisa i N.O iz plaj-ofa i pokazase ako se istog domognu ja ih ocekuem do samog kraja ebeno dobra ekipa, a danas obračun brejdi protiv meta šauba očekujem da sve pršti
By flameni
Ohohohohohoho izivljavanje nad ekipom koja prikazala mozda i najvise do ovog dela sezone!!! :D
Secondary Patsa se izborio sa Schaubom i divljim reciverima. Ko je ocekivao ovo, osim mene ostrascenog navijaca, taj laze :D
Toine, si gledao tekmu brate?Prstanje na sve strane.Patsi se zahuktali, Stallworth za 63 i td :D
Sjajna tekma!
Korisnikov avatar
By Antoine
flameni napisao:Ohohohohohoho izivljavanje nad ekipom koja prikazala mozda i najvise do ovog dela sezone!!! :D
Secondary Patsa se izborio sa Schaubom i divljim reciverima. Ko je ocekivao ovo, osim mene ostrascenog navijaca, taj laze :D
Toine, si gledao tekmu brate?Prstanje na sve strane.Patsi se zahuktali, Stallworth za 63 i td :D
Sjajna tekma!
Nisam brate, u nekom sam ludilu ovih dana, legnem u 10 da spavam. Vidim po pregledu i izveštajima da je bilo ludilo. Nije mala stvar dobiti Texanse na ovaj način. Automatski su se promovisali u jednog od najvećih favorita za Superbowl.
Korisnikov avatar
By Zex88
Gledao sam posle 3-4 godine nfl i to bas NE,pa ako sam dobro video ima neki Ninkovic,jel to nas neki?
Korisnikov avatar
By Antoine
Zex88 napisao:Gledao sam posle 3-4 godine nfl i to bas NE,pa ako sam dobro video ima neki Ninkovic,jel to nas neki?
Rob Ninkovich, Amer, poreklom Hrvat, tako da i nije naš ni u kom slučaju :)
By flameni
Antoine napisao:
Zex88 napisao:Gledao sam posle 3-4 godine nfl i to bas NE,pa ako sam dobro video ima neki Ninkovic,jel to nas neki?
Rob Ninkovich, Amer, poreklom Hrvat, tako da i nije naš ni u kom slučaju :)

jesi siguran da je hrvat?
Korisnikov avatar
By Zex88
A ja mislio da lobiram,da zaigra za Srbiju :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
KK Partizan 2019/2020

Strašno! Kako je urinirao po montepaskiju, […]