Teme o ostalim sportovima
By flameni
Pa sad sam zbunjen.Ja sam nesto kopao, nasao neki info da je Serb, ali sad me antoine zbunio, jer sumnjam da on gresi.
Verovatno ga je jos na koledzu pratio :D
Korisnikov avatar
By Antoine
flameni napisao:Pa sad sam zbunjen.Ja sam nesto kopao, nasao neki info da je Serb, ali sad me antoine zbunio, jer sumnjam da on gresi.
Hrvat. Nije se on toliko isticao time, kao na primer David Diehl, ali su ga susjedi već odavno prigrlili. Evo i članka iz Boston Heralda gde se pominje "Croatian heritage". http://bostonherald.com/sports/columnis ... with_pride

Dragi moj flameni, da li si znao da je tvoj omiljeni Bill Belichick takođe "njihov"? Otac mu se zvao Stefan Biličić, pa je kasnije postao Stephen Belichick.
By flameni
Antoine napisao:
flameni napisao:Pa sad sam zbunjen.Ja sam nesto kopao, nasao neki info da je Serb, ali sad me antoine zbunio, jer sumnjam da on gresi.
Hrvat. Nije se on toliko isticao time, kao na primer David Diehl, ali su ga susjedi već odavno prigrlili. Evo i članka iz Boston Heralda gde se pominje "Croatian heritage". http://bostonherald.com/sports/columnis ... with_pride

Dragi moj flameni, da li si znao da je tvoj omiljeni Bill Belichick takođe "njihov"? Otac mu se zvao Stefan Biličić, pa je kasnije postao Stephen Belichick.
Pa za Bila sam skoro otkrio.Ali gledajuci na Hrvatsku kao deo velike Srbije, i na to da je Hrvatska nacija izmisljena prihvaticu ovu momcad kao svoju.
Jbg, odavno sam se navuko, sad je kasno da pocnem da navijam za SF i brata Alexa :D
By sasa 076
N.E je razmontirao Hjuston, i ako ovako budu igrali do kraja uzimaju S.B tu nema dileme ali ovo su radili godinam unazas pa u finalu zaseru, priznajem da su mi oni najblizi srcu kao ekipa uz Denver zbog dede pejtona
By flameni
sasa 076 napisao:N.E je razmontirao Hjuston, i ako ovako budu igrali do kraja uzimaju S.B tu nema dileme ali ovo su radili godinam unazas pa u finalu zaseru, priznajem da su mi oni najblizi srcu kao ekipa uz Denver zbog dede pejtona

wellcome to the club! :D
Ja samo molim Boga da Giantse neko izbaci pre susreta sa Patsima...
By sasa 076
pa jedino pekersi ili S.francisko imaju sansu da tuku dzajantse kad je jedna tekma sve je moguce, ali bas su tu mentalno dzajantsi najaci u celoj ligi i ja mislim da cemo ih gledati u S.B mada bi radije gledao SF, u AFC već sam rekao ranije ovim redom N.E, Denver, Texas, Baltimor i Indijanapolis i tu ocekujem jos vecu borbu, da se igra na 3 pobede stavio bi milion dolara na N.E ali kad je jedna tekma tu je zajebano
Korisnikov avatar
By Antoine
Slika
By sasa 076
Ima i navijaca pekersa voleo bih da sjebu dzajantse ali tesko
By rams
Dobro vece svima, verovatno sam ja jedini navijac S. Luis Remsa, sto se vidi i po nicku. Mi smo trenutno u tranziciji, ali ne igramo toliko lose ove sezone, barem smo smrt za nasu konferenciju. Nadam se da Petsi nece dogurati do SBowl-a. :D
Korisnikov avatar
By Zex88
Pozdrav i tebi.Kad je 3k poceo sa prenosima tad sam simpatisao SLR.Poslednjih godina slabo pratim,bio sam se razocarao malo(i u F1),ali me ova zima malo naterala da pratim,pa cu bas da ispratim do kraja.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
ABA fantasy

Haha izbacio sam onu mazgu Gagića

Rukomet

Na jedvite jade. Sad, u polufinale naravno nećemo[…]

Reprezentacija Srbije

Daleko od toga da imam nešto protiv Miloj[…]