Teme o ostalim sportovima
By flameni
rams napisao:Dobro vece svima, verovatno sam ja jedini navijac S. Luis Remsa, sto se vidi i po nicku. Mi smo trenutno u tranziciji, ali ne igramo toliko lose ove sezone, barem smo smrt za nasu konferenciju. Nadam se da Petsi nece dogurati do SBowl-a. :D
Veliki pozdrav salje Adam Vinatieri! :D :D :D
Salim se.Dobro nam dosao na forum!
Pisi ako imas vremena i ako ispratis vesti vezano za Ramse, msm moze i za ostale, al ako pratis Ramse, verujem da si upucen.
Ramsi su po meni jedno od prijatnihih iznenadjenja ove sezone.Skor od 6-6 niko nije ocekivao od njih to sam ubedjen.
Imate i dalje sanse za plej of, samo neko mora da zaustavi u nedelju All Day Petersona :D
By sasa 076
Pa Remsi su bili strasna ekipa dok je igrao legenda Maršal Folk kraj devedesetih i prva polovina 2000
Korisnikov avatar
By Antoine
flameni napisao:
rams napisao:Dobro vece svima, verovatno sam ja jedini navijac S. Luis Remsa, sto se vidi i po nicku. Mi smo trenutno u tranziciji, ali ne igramo toliko lose ove sezone, barem smo smrt za nasu konferenciju. Nadam se da Petsi nece dogurati do SBowl-a. :D
Pisi ako imas vremena i ako ispratis vesti vezano za Ramse, msm moze i za ostale, al ako pratis Ramse, verujem da si upucen.
Ramsi su po meni jedno od prijatnihih iznenadjenja ove sezone.Skor od 6-6 niko nije ocekivao od njih to sam ubedjen.
Imate i dalje sanse za plej of, samo neko mora da zaustavi u nedelju All Day Petersona :D
Ramsi ove godine imaju šanse za plejof koliko i jedan tramvaj da pretekne drugi, ali zato narednih godina mogu da imaju ozbiljan tim
By flameni
Antoine napisao:
flameni napisao:
Ramsi ove godine imaju šanse za plejof koliko i jedan tramvaj da pretekne drugi, ali zato narednih godina mogu da imaju ozbiljan tim
E sad Toine ono.
Ne kazem da ce se desiti, ali nije da je nemoguce.SF gubi sutra od Patsa, Ramsi gaze Minesotu, i vec su koliko toliko blize.Jos Sijetl da se saplete do kraja, SF ce sigurno izgubiti jos neku, tako da ako vezu neku spektakularnu seriju nije nemoguce.
E sad kad sve ovako napisem u sustini shvatam da jesu vece sanse da tramvaj pretekne tramvaj nego da odu u plejof :D
Korisnikov avatar
By Antoine
Slika
Korisnikov avatar
By Drex
kakvo ludilo na Žiletu... dugo nisam gledao čudniju tekmu. Kopernik opet bio na ivici da prospe sve, ali sa onakvom odbranom bih i ja bio pristojan QB :dance:

Vraćajte Smita, srbomrsci jedni! :D
Korisnikov avatar
By Zex88
KAKAV MEC,sinoc zaspao,ali gledam sad reprizu i uzivam.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Umesto zenskog rukometa vi gledate ova dva guzatora u Americkom fudbalu,a onda dodjete na svastaru i hvalite se.Lazovcine
Korisnikov avatar
By Zex88
Ajde Obilicu samobanuj se,jer ne mogu da ti objasnim kako funkcionise sistem vremenskih zona.
A kao drugo,ako ti ne vidis cirlidersice vec samo kucice dok gledas tekmu,onda brate imas problem.
Korisnikov avatar
By Antoine
MILOS OBILIC napisao:Umesto zenskog rukometa vi gledate ova dva guzatora u Americkom fudbalu,a onda dodjete na svastaru i hvalite se.Lazovcine
Da si čitao lektiru možda bi i znao šta je metafora, ovako... Idi lepo gledaj ženski badminton, ostavi ovu temu pravim muškarcima.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 51
KK Partizan 2019/2020

Strašno! Kako je urinirao po montepaskiju, […]

Reprezentacija Srbije

Vi stvarno mislite da ce neko posle 10 godina kari[…]

Tenis