Teme o ostalim sportovima
By rams
Ne cudi poraz Remsa, ali za nas ima vremena, promenjeno je 60% aktivnog rostera od prosle godine i tek ovog leta fisera ceka pravi posao. Dzekson je presao 10.000 jardi u karijeri ali cini se da ca fiser trejdovati, barem se tako prica. Elem, ono sto je glavno Remsi planiraju da obnove odbranu, a za napad dovedu dva iskusna WR-a. Cilj je da se postepeno napreduje i vec ove sezone napravljeno je i vise nego sto se ocekivalo. Fiser je resenje za duzi period, ipak je velika razlika izmedju njega i spanjuola koji je potrosio tri godine. Bradford igra znatno bolje sto se vidi i iz statisike i njegove kretnje koja je u ovoj sezoni mnogo bolja nego ranije.

Ne znam da li je tramvaj pretekao tramvaj ali znam da su nocas Petsi izgubili i drago mi je zbog toga. :D

Jason Trusnik iz Miami-a je drugi Srbin, bar se tako izjasnio, http://www.miamidolphins.com/team/roste ... 239108580b
Korisnikov avatar
By djokonda
Denver sve sigurniji i sigurniji...nije mala stvar relativno lako dobiti Rejvense na njihovom terenu. Pejton je komadant kakav je bio u Koltsima s tim da sada ima i dosta dobru odbranu (peti po proseku poena koje dozvoljavaju). Ono što mislim da donosi SB je odličan napad pasom sa jedne strane i odličan pass-rush s druge strane. Bronkosi imaju i jedno i drugo. Patsima je pass-rush dosta bolji nego prethodnih nekoliko sezona ali još škripi u pokrivanju u secondary-ju (svaka čast Kaepernick-u ali mu dozvoliti 4 td pasa je mnogo), SF imaju nešto slabiji pass attack, dok su Teksansi takođe odlično balansiran tim sa fenomenalnim J.J.Watt-om u odbrani ali ne mogu Shaub-a da stavim u istu kategoriju kao Brady-ja i Peyton-a, dok im odbrana nije na nivou SF-a. Po meni, to su 4 glavna favorita...tu još dodati Atlantu (mora se ispoštovati zbog igara u dosadašnjem delu sezone mada ja mislim da su oni one and done u plejofu) i Sijetl (odbrana stvorena za plejof, plus rookie QB koji ne igra kao rookie).
Korisnikov avatar
By Drex
uz dužno poštovanje Brejdiju, Meningu i svim ovim podivljalim QB-evima, meni je MVP sezone Piterson... Momak postavlja nove standarde u trčanju, i to u periodu fudbala kada su running backovi daleko manje zastupljeni u napadima.

Šteta što Minesota nema malo bolju spregu QB-WR za raznovrsniji napad, bili bi siguran contender
By rams
Nadam se da ce Megatron veceras oboriti rekord Dzerija Rajsa. Nedostaje mu 167 jardi. Napred majstore. :)
Korisnikov avatar
By Antoine
Oborio. Paklen igrač.
By sasa 076
Bice zaebano zadnje kolo u NFC , sijetl gazi sinoc su razbili S.F
By flameni
@antoine
Pro Bowl?Ima li nekih iznenadjenja po tvom misljenju?Patsi sa 7 clanova, fina brojka...Aplauz za Manninga, covek je neunistiv.
Korisnikov avatar
By Antoine
Ko što rekoh mom bratu flamenom, sezona prođe a mi se ne oparismo. Ajde da uzmemo nešto na samom kraju, kad je najslađe. Evo nekih mojih predloga za sastavljanje tiketa u poslednjem kolu regularne sezone.

Atlanta – Tampa Bay 1 (kvota 1.55)
Ovde je jasno ko je bolji, tu nema dileme. Falconsi igraju jednu od najboljih sezona u istoriji. Meč kao meč je malo tricky jer je pitanje koliko će Falconsi biti motivisani, ali po onome što se trenutno piše, Mike Smith je obećao da će izvesti najjači sastav i da će ići na pobedu. Falconsima fali jedna pobeda da izjednače najbolji skor franšize iz 1998., a Ryanu nedostaje jedan TD pas da izjednači lični rekord. Bucksi su u krizi, nakon odličnog starta vezali su sedam poraza i vratili se u realnost. Možda nije loše odigrati 1 prvo poluvreme, gde bi Falconsi mogli da reše meč i odigraju opušteno drugi deo.

Buffalo – NY Jets 1 (kvota 1.60)
U duelu dve loše ekipe, pobediće ona manje loša. Jetse je stigla loša karma zbog Znate-već-koga, a ni Billsi se nisu usrećili sa svojim Fitzpatrickom. Meč će rešiti trkači, u ovom trenutku Billsi su tu u velikoj prednosti zahvaljujući otkrovenju početka sezone, C.J. Spilleru.

Detroit – Chicago 2 (kvota 1.60)
Dosta je teško pobediti divizijski meč u gostima, pa još kada morate, ali mislim da će na ovom meču odlučiti motiv. Bearsi su bolji tim, a i još uvek imaju za šta da igraju, da pobede i da navijaju za najveće rivale da dobiju u Minestoti. Ni jedno od ova dva nije nerealno, tako da Chicago još uvek ima realne šanse za plejof.

New Orleans – Carolina 1 (kvota 1.45)
Saintsi su sezonu zasrali još na njenom početku, tačnije pre samog početka. Dobra serija u sredini sezone im nije bila dovoljna da iščupaju plejof, pa im je ovo još jedan meč za odraditi. Sa druge strane su Panthersi koji takođe jedva čekaju da se ova sezona završi. U duelu dve nemotivisane ekipe koje će igrati sasvim opušteno, očekujem dosta poena i pobedu kvalitetnijih Saintsa, koji će se potruditi da, ako ništa drugo, ovo ne bude gubitnička sezona. Bar rezultatski.

Pittsburgh – Cleveland 1 (kvota 1.25)
Ovde nemam o čemu da pišem. Siroti Brownsi će morati da istrpe bes Steelersa zbog propuštenog plejofa. Uz to su ih dobili kod kuće, pa će osveta biti kompletna. Pitanje je samo kolikom razlikom, odnosno da li će pobeda biti ubedljivija od 7.5 razlike koliko iznosi hendikep. Mislim da hoće, ali ipak čist kec je sigurica.

Tennessee – Jacksonville 1 (kvota 1.55)
Najgori napad protiv najgore odbrane. Mislim da će Titansi dobiti ovaj meč rezultatom 6:3. Ali, i to je pobeda. Nadam se samo da će na stadionu biti nekoga u budnom stanju da javi rezultat meča po njegovom završetku.

Minnesota – Green Bay 2 (kvota 1.60)
Druga najuzbudljivija utakmica danas. Packersi pobedom odmaraju u wild-card rundi, dok Vikingsi pobedom stižu do plejofa. Ne vole se ove ekipe baš mnogo, tako da bi prštalo i da igraju samo za prestiž. All-Day Peterson je fenomenalan ove sezone, ali Rodgers ipak ima jači arsenal na svojoj strani.

No-doubt, no-bet mečevi:

U duelima New England-Miami, Denver-Kansas, Seattle-St. Louis i San Francisco-Arizona je pobednik unapred poznat, ali je samo pitanje hendikepa, jer kvote bez hendikepa ne postoje ili su 1.10. Oni hrabriji mogu da odigraju na favorite, sa hendikepom, ali ja ne preferiram takvu igru.

Moguća iznenađenja:

NY Giants – Philadelphia
Ovo je meč za izbegavanje. Kvota 1.20 govori da su Giantsi izraziti favoriti, ali nije baš tako. Andy Reid i Mike Vick igraju poslednje mečeva za „dream team“ Eaglesa i sigurno su motivisani da skinu skalp šampionu. Giantsima treba pobeda i ko zna šta još sve od rezultata da se poklopi da bi prošli u plejof, ali je realno da je ovo oproštaj šampiona. Eaglesi nemaju za šta da igraju kao tim, ali će Vick sigurno biti motivisan da na ovom meču nađe novog poslodavca.

Indianapolis – Houston
Jako emotivna sezona za Coltse. Takva će biti i atmosfera na stadionu, jer se očekuje povratak Chuckstronga nakon hemoterapije. Texansi bi pobedom završili priču oko preskakanja wild-card runde, ali motivisani Coltsi sa raspoloženim Luckom sigurno nisu ekipa protiv koje bih se kladio, naprotiv. Još na to dodajte i emociju...

Za izbegavanje:

Cincinnati – Baltimore
Bengalsi su rezultatima u poslednjih par mečeva pokazali da su sazreli u ozbiljnu ekipu. Mladi tim je već obezbedio plejof bez obzira na današnji rezultat, i igraće samo za prestiž i jačanje samopouzdanja pred odlučujuće borbe. A takvi timovi su najgori. Ravensi su jača ekipa, ali su Bengalsi u silnom naletu. Meč za izbegavanje, ako bih morqao, igrao bih keca.

Washington – Dallas
Ovo je meč za gledanje i uživanje, ali ne za klađenje. Poslednji meč regularnog dela sezone, ujedno i šlager večeri, biće i poslednji meč cele sezone za poraženog. Duel dva velika rivala, čije rivalstvo traje decenijama, timova kojima je cela sezona stala u ovaj meč. Pobednik ide u plejof, gubitnik ostaje gubitnik. Po meni, meč će vrešiti jedan izuzetan ruki. Ali ne taj na kojeg ste pomislili. Mislio sam na Alfreda Morrisa koji će silno namučiti odbranu Cowboysa. Svaka preporuka za gledanje meča, nemojte kvariti uživanje time što ćete ga staviti na tiket.
By sasa 076
Raspored je poznatdao bi prednost Hjustonu u odnosu na Bengalse u sijetlu u odnosu na Redskinse, Baltimoru u odnosu na Coltse ali tu, je moguce iznanedjenje, au mecu Minesota -G:B ocekujem spektakl, a finele po konferencija Denver-N.E a ovamo ne znam svi mogu da igraju
Korisnikov avatar
By Antoine
Ko se poslednji smeje...

Packersi rutinski. Vikingsi i nisu mogli da prođu bolje, imajući u vidu da su igrali bez kvoterbeka. Ne, ne mislim da su igrali bez prvog kvoterbeka (Ponder i kada je zdrav teško može da se nazove prvim qb-om NFL tima), igrali su bez kvoterbeka uopšte. Joe Webb je pokušao da odglumi tu ulogu, i nije je loše odradio, ako wild card meč posmatrate kao komediju situacije. Evo i sprdnje na njegov račun, oni koji su gledali sinoć znaju zašto:
Slika

U drugom (tačnije prvom) meču dana odbrana Texansa+indisponirani i impresionirani Dalton+Arian Foster=prolazak Houstona
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 51

Nisam kriv sto oba puta imam do ko zna kad predava[…]

Svaštara

Uf, baš deru.. Možda misliš na Stari[…]

ABA fantasy

Molim trenera ekipe Madnes da se izjasni koliko im[…]