Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB

Za dve nedelje je SB

Ja navijam za Ramse, da ne uzimaju ponovo PAtriote. Inače,svi timovi za koje sam navijao su ispali.

@poska

Najjace je na drugij utakmici kada se gledalo da li je Edelman dodirnuo loptu. Jedan komentator (ne mogu de setim imena sada) se promasivao samo tako. Dotakla u palac,pa u podlakticu,pa ovde i onde :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Poska

Ко је по вама фаворит у финалу?

Ма лупетају обојица, не зна се ко је гори и константно супротна мишљења код прегледавања снимака и на крају обојица погреше.

Korisnikov avatar
By BogdanB

Drugi komentator Mihajlo opasno zna. Bivsi je igrac. Ovaj drugi se gadja, dok je po meni Mihajlo najpotkovaniji od svih.

Patriote su mi favoriti, iz prostog razloga jer se Patriote u AFC zezaju u regularnom delu i krenu da dižu formu na kraju, dok su se Ramsi opasno krljali u NFC-u i njima je forma pocela malo da pada pred kraj regularnog dela, tako je bilo i sa Orleansom.
I plus ogromno iskustvo na strani Patriota.

Korisnikov avatar
By djokonda

Glavni razlog zbog kojeg mislim da su Ramsi favoriti je njihova defanzivna linija...konkretno Donald i Suh. Mislim da Patsi neće moći da trče na način na koji su to radili protiv SD-a i KC-a, a Brejdiju je celu karijeru najveći problem bio pritisak unutrašnjih linijaša, pritisak koji ide u facu. SD i KC nisu ekipe koje imaju toliko jaku sredinu odbrane, ni u prvoj ni u drugoj liniji (što je bitno za odbranu od trčanja), niti im je snaga pritisak kroz sredinu (obe ekipe imaju bolje edge rusher-e od interior lineman-a). Ramsi imaju najbolju defanzivnu liniju kada je pritisak kroz sredinu u pitanju, ali su krajnje prosečni kada je odbrana protiv trčanja u pitanju pre svega jer su im lajnbekeri prosečni i tu je šansa Patsa. Ako Patsi budu uspostavili igru po zemlji, meč će biti neizvestan...međutim ukoliko ne uspeju i budu morali pasom da rešavaju lako može da bude neinteresantna utakmica, jer sumnjam da odbrana Patsa može da ih drži u igri celu utakmicu, a Brejdi će definitivno imati problem sa Donaldom koji će mu se svaku akciju zaletati u lice. Ironično je to što u ovom SB-u najmanje verujem u Brejdija kao prevagu...neračunajući prvi SB.

Korisnikov avatar
By milanezija

Meni su SK komentatori odlicni. Masina zna znanje a onaj drugi je stvarno bio komican ali jeste iz svakog ugla drugacije izgledalo

Korisnikov avatar
By BogdanB

Patriote su samo jednom izgubili kada su imali preko 150 jardi trcanjem, sve ostale utakmice su pobedili. Znaci, ako ide trcanje,ocekuje se pobeda :D

Tu je i Pedja koji je radio prvu utakmicu, on je to prenosio jos na RTS3, stara skola. Inace, redovan na KKP utakmicama.

Korisnikov avatar
By milanezija

Spreman, ostalo mi jos da ispecem krompir dok ne krene :D

Korisnikov avatar
By milanezija

Drugar i ja pokusavamo tradiciju da osmislimo. Hranu, SB, oobavezno epizoda HIMYM sa superboulom itd :D

• 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
Ostale reprezentacije

Duka hvala na konciznom izveštaju i informa[…]

Reprezentacija Srbije

Ma dzaba vise i da zove kasno i da dogje neko bic[…]

Svaštara

Da, "Švajcarca". Ne znam š[…]