Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja gledao do 24:3,kad ga je plavusan(zaboravim mu ime stalno) sekovo na cetvrtom napadu,nisam mogao da gledam vise njihovo mucenje da predju pola.
Korisnikov avatar
By Antoine
Zex88 napisao:Ja gledao do 24:3,kad ga je plavusan(zaboravim mu ime stalno) sekovo na cetvrtom napadu,nisam mogao da gledam vise njihovo mucenje da predju pola.
Clay Matthews zex, kako bre možeš da zaboraviš Pamelu? :D

Slika
Korisnikov avatar
By Zex88
Heheh,nemam pojma,nekako mi ne lezi,opet cu da mu zaboravim ime.
U principu imam taj problem,odlicno pamtim lica,ali imena nikako.
By sasa 076
Mislim da ce Sijetl da dobije Redskinse veceras, a voleo bi da Ind prodje Baltimor, a sta reci za ludog Menzela 2 TD trcanjem,imo dva TD pasom, bacio oko 290 jardi imo 230 trcanjem stvarno je lud ko struja
By sasa 076
Indianapolis odigrao losije nego sto sam ocekivao, ali je baltimor ipak bolja ekipa, Sijetl se posle prve cetvrtine vratio dobrom odbranom ali umalo svojim greskama izgube
Korisnikov avatar
By Antoine
Ne zaboravi da je bivši coach Coltsa Jim Caldwell sada ofanzivni koordinator Ravensa. Po meni, Indianapolis nije imao nikakve šanse u ovom meču.

Secondary Seahawksa je njihovo najjače oružije. A i koleno je odradilo svoje...
By sasa 076
Tako je a sledece nedelje ce da bidne haos pogotovo u SF to bi trebalo da bude tekma kola ali malu prednost dajem SF, sto se ostalih tice ocekujem da NE otrese Hjuston ako ih ne pogodi virus pa dodje do blokade, Mislim da ce Sijetl da prodje i Falconse jer ja u tu ekipu i pored svih dobrih igara nemam poverenja, a na kraju mislim da ce iako je baltimor dobra ekipa da kod Dede Pejtona to nece da prodje, po meni finala NE-Denver i SF-Sijetl mada ako je negde sve moguce to je u NFL-u
Korisnikov avatar
By Antoine
Donekle slično razmišljamo, GB-SF jedno od finala pre finala. Previše sam zadojen ljubavlju prema Cheeseheadersima da bih mogao objektivno da gledam na ovaj meč. Olakšavajuća okolnost je što su mi Četr'sdevetke druga omiljena ekipa. Ni ja nemam poverenja u Falconse, mislim da Seahawksi imaju veliku šansu za finale konferencije. A uvek je tu i ona teorija da nije baš najpametnije pauzirati u plejofu i da ekipe koje su igrale wildcard mečeve ulaze znatno motivisanije i u boljoj formi. Zbog toga mislim da će Ravensi zaustaviti dedu. Drugo finale pre finala: HOU-NE. Texansi mi cele sezone izgledaju najkompletnije, a NE je NE... Neće biti baš tako lako kao što misliš. Biću slobodan da prognoziram Superbowl za pamćenje Patriotsi-Packersi. A flameni? ;) Mada, Texansi... :? Dunno...
By sasa 076
Ne mislim ni ja da ce NE lako da dobije Taxanse ali ako odigraju onako kako znaju kako su igrali godinama u regularnom delu sezone onda prolaze, oni su mi omiljena ekipa jos od vremena kad je brejdi poceo da igra , mada mi je Deda Pejton igrac koji mi je najvise pri srcu od svih aktivnih igraca i zbog toga malo navijacki protiv baltimora jel ja takav tip ekipa ne volim, a sto se tice superbola nisam pametan sve je moguce
Korisnikov avatar
By Antoine
sasa 076 napisao: oni su mi omiljena ekipa jos od vremena kad je brejdi poceo da igra
Flameni je upravo dobio novog omiljenog forumaša. :)
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 51
NBA

Nije NBA za njega u ovoj ulozi, ne moze se uzimati[…]

Svaštara

Ja sam od Hrvatske bio u Splitu u Zagrebu, na Hvar[…]

KK Mega 2020/2021