Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Danas u 6 pobedjujemo Ukrajinke.Red je da se Damjanoviceva razigra
Korisnikov avatar
By djordjino94
Bice tesko. ali mozemo do pobede, narocito ako Tomaseviska spusti roletnu.
By sasa 076
Treba biti realan ovekujem tesku tekmu i pobedu ako posle 2 kruga budemo treci i u grupi i igramo za 5. mesto to ce biti uspeh, finale verovatno-Norveska-Crna Gora/Spanija, a sta kayete za prenose na rts-u: kasnjenje sa prenosima, nema emisija iz studija, pratece emisije o gradovima domacina, strajnicevi biseri od toga da nezna imena igracica ovo je u odnosu na hrvate kad su radili musko prvenstvo razlika derastična, ovo kako radi rts je placi majko
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Spanija nema sanse za polufinale jer nemaju ni jednu pobedu,a Madjarke i Crnogorke po meni idu u polufinale,a iz nase grupe ako ne Srbija onda Norveska i Francuska.
Nase sutra sa Svedjankama to bi mogli pobediti.
By sasa 076
Crnogorke da i pored sto su ostali bez Majde kao prvog krila, a kao druge Madjarice ili Rumunke one cu medjusobno odlučiti, a sa ove strane Norveska a za drugo videcemo posle vecerasnjih utakmica
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Danas sa Svedjankama uz dobru igru i vucibatine Beogradske u Areni ocekujem pobedu
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kakvu smo gluposti juce napravili u zadnjih 8 minuta kada nismo dali gol i ne pobedismo Svedjanke.Danas ako dobijemo Dankinje,a Cehinje iznenade Francusku samo smo na bod od polufinala
Korisnikov avatar
By familija
MILOS OBILIC napisao:Kakvu smo gluposti juce napravili u zadnjih 8 minuta kada nismo dali gol i ne pobedismo Svedjanke.Danas ako dobijemo Dankinje,a Cehinje iznenade Francusku samo smo na bod od polufinala
Ja mislim da smo mi protiv Svedjanki i onih 23:18 na 8 minuta do kraja, ispustili polufinale...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
familija napisao:
MILOS OBILIC napisao:Kakvu smo gluposti juce napravili u zadnjih 8 minuta kada nismo dali gol i ne pobedismo Svedjanke.Danas ako dobijemo Dankinje,a Cehinje iznenade Francusku samo smo na bod od polufinala
Ja mislim da smo mi protiv Svedjanki i onih 23:18 na 8 minuta do kraja, ispustili polufinale...
Da smo njih dobili odlepili bi se na tabeli.Ako Ceska dobije Francusku,a mi Dansku odna smo na konju.Norvezanke vidim kao prve u grupi
Korisnikov avatar
By milanezija
Da li neko gleda utakmicu?
Sve sto devojke fenomenalno urade ona dva spanska govanceta ukenjaju. Toliko ocigledno sudjenje za DAnce da je to vec degutantno.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 115
KK Partizan 2019/2020

Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Pei[…]

Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]