Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By djokonda
Valderama napisao:

Od 1996. pa do dana današnjeg smo nekako životarili pod plaštom manje-više redovnih nastupa repzerentacije na velikim takmičenjima, međutim večeras je sve puklo po svim šavovima.

Ne idemo na EP u konkurenciji Belgije i Švajcarske. :!:

Rukomet je mrtav.

Da li u ovoj zemlji postoji princip odgovornosti? Šta još marva iz RSS treba da uradi da bi bila najurena iz srpskog sporta? Ovo je zločin.

Sjeban je rukomet odavno, ovo su samo neizbežne posledice

Korisnikov avatar
By Valderama

Razneli smo Poljakinje u prvom meču baraža 33:19 i to bez Katarine Tomašević, Andree Lekić i Dragane Civijić.

Može se reći da smo već na SP.

Šta je sa Sanjom Damjanović, povukla se iz reprezentacije?

Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:

Mislim da se porodila skoro

Čitao sam negde da se Jelena Milovanović skoro porodila i da je povela bebu sa sobom na pripreme kako niko ne ni trpeo..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

Dobro, ali ona prolazi i pripreme kompletne, i jos se igra kod nas

Ove su se skupile pre 3-4 dana, pauzirala je celu sezonu, pitanje koliko bi doprinela. Ja je ocekujem na SP jer ce imati 3-4 meseca da udje u formu

Korisnikov avatar
By Zex88

Ništa ovo nije bilo protiv Sanje, naprotiv i da se penzioniše posle deteta ne bih ništa prigovorio..

Samo sam naveo kao pozitivan primer Jelenu..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

Jasno mi je bilo, nego kažem da ne mora da znači da ne bi i ona postupila tako da je drugačija situacija. Ovo je okupljanje na brzinu

By forfang

Danas pocinje final four rukometne LS. Kielce-Vesprem i Barselona-Vardar. Barselona-najveci favorit svakako, ekipa koja je najbolje popunjena na svim pozicijama, sto u ovakvim utakmicama moze biti od izuzetnog znacaja. Kljucni igrac Entrerios.

Vardar-ekipa koja se polako raspada. Ruski kapitalac odlazi, a sa njim i vecina igraca. To moze bitii dodatna motivacija za igrace, da daju svoj maksimum u zadnjim nastupima za tim. Kljucni igrac Igor Karacic.

Vesprem- Davis Camara doneo je svezinu zamenivsi Ljubu Vranjesa, koji je razocarao vodjenjem ove ekipe. Kako je Davis dosao, procvetali su i poceli da igraju. Kljucni igrac Arpad Sterbik

Kielce-eliminsili su apsolutnog favorita PSG, pre svega fantasticnom igrom u prvoj utakmici na domacem terenu, koju su dobili 10 razlike! Pre toga niko ih nije shvatao ozbiljno, ali ce sada svi pristupitii prema njima vrlo ozbiljno. Kljucni igrac Alex Dujshebaev

Moja prognoza:
Barsa-Vardar pobeda Barselone
Kielce-Vesprem pobeda Kilecea

Osvaja Barselona.

By forfang

Nenadic 12 golova u pobedi Vesprema protiv Kielcea u polufinalu.

• 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 115
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]

Reprezentacija Srbije