Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija
Rafa, Zverev, Medvedev 3:1
Tim 3:2

Monfils ce se samoubiti u 5om kao i obicno

Kirijosa snaga prodaje od 3.seta

Vava mozda izvuce set mada me i tu ne bi nula iznenadila

Zverev je u losijoj formi od Rubljeva ali sve sto Rubljev ima, ima i Zverev i to bolje, nesto kao Nisikori Novak duel
Korisnikov avatar
By Valderama
Ok, sutra oko podneva ćemo sumirati utiske. :)

Blago onom ko sutra ne radi, ima čarobnu sportsku noć pred sobom, što se za mene ne može reći. :( :( :(
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kirios vraca Nadala na fabricka podesavanja ili Nadal njega :D
Korisnikov avatar
By milanezija
Prva 2 seta mozda Kirijos izdrzi, nema on generalno kondiciju za Rafu a posebno ne nakon 4.5h sa Kacanovim. Kacanov je sa ona 2 TBa sto je uzeo, unistio i sebi a posebno Kirijosu sanse da dobiju Rafu na 3 dobijena
Korisnikov avatar
By milanezija
Rafa me jedini ispostovao, mada sam i tu ocekivao nesto tipa 2 TBa u prva 2 seta a onda 63 64 za Rafu

Zverev isto ali sam ocekivao set makar Rubljeva

Monf se raspao ranije a Vavrinka sokirao :clap:

Ako Tim dobije, Novak titulom prvi
Korisnikov avatar
By Zex88
Kakav je seljacki igrac Sandgren.. 6 mec lopti i frka panika u tim poenima.. Federer ima problem sa ledjima,muci se,ali ovaj ne zna da to iskoristi..
Korisnikov avatar
By milanezija
Prosta racunica, Novak titulom prvi, finalom smanjuje razliku u odnosu na Rafu ali mizerno
Korisnikov avatar
By Valderama
Auuuuu kakav preokret posle 1:4 i 0:40! :happy-jumpeveryone: :happy-jumpeveryone: :happy-jumpeveryone: :happy-jumpeveryone:

Znao sam da će biti čupavo čim su kladionice stavile kvotu 1.10 na Đokovićevu pobedu, a na Federerovu 6.00,

Još u studiju, pred početak meča, Barbara Šet, Aleks Koreča i Vilander kažu da Rodžer u ovakvim vremenskim uslovima nema 1% šanse da dobije Novaka.
  • 1
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 126
Fudbal

Pa menjao je Partizan grb u kosarci.. https://i.[…]

Lovernj otisao u Zalgiris,Lorenzo izgleda u Fener.[…]

Svaštara

Svakom svoja muka najteza...