Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88

Pobeda i plasman na OI..

Mandić i Filip doneli pobedu..

U Beogradu pada kao nikada..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija

Mandiceva šrauba na 8-9 je najlepsi gol u zadnjih nekoliko godina. Sto zbog vaznosti sto zbog udaljenosti

Korisnikov avatar
By Duka85

Hrvati su bolji, ovu smo izvukli na individualni kvalitet i puno srece!

Imao sam osecaj da oni vrlo lako postavljaju smislen napad i daju iskoristivu loptu na centra. To je po novim pravilima iskljucenje. Nama sa druge strane to ide nekako komplikovano, cak i poslednji penal je na foru iznudjen.
Druga stvar je da ovim promenama plivacke ekipe se priblizavaju poziciono opredeljenim.

EDIT: Sad videh statistiku.
Oni su imali samo jedan gol iz napada bez igraca vise(ona nasa greska kad smo im otvorili kontru); a nasi ŠEST(to se granici sa nemogucim)!!!
Oni su koristili igraca vise 50% a mi 33%!!! Realno gledajuci ako ne uklavirimo igru i formu tesko cemo se nositi sa susjedima, vrlo tesko...

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

By grobiale

Najbolji igraci u istoriji vaterpola:Vujasinovic, Kasas, Milanovic, Filipovic, Benedek, Sapic, Boris Zlokovic, Prlainovic... Neka se nadoveze neko ko pamti neke starije ili ako sam nekog izostavio.
Vrh

Korisnikov avatar
By Valderama

Čitam juče da je Zvezda odustala od Lige šampiona a da se ni Partizan i Šabac nisu potukli da uskoče na upražnjeno mesto, takođe zbog besparice.

Korisnikov avatar
By Zex88

Odustali su i odbojkasi i osbojkasice Zvezde..

Korisnikov avatar
By milanezija

Ja sam ubedjen da Sapcu nije ni ponudjeno. Nisam siguran da bi odbili LŠ

• 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
ABA fantasy

Vega, Junior je ovo kolo "odigrao" najb[…]

NBA

Imao je i jednu od 14. Ostalih 10 utakmica je bio […]

Potpisao bih ga na keca kod nas Bas pricam sa[…]

Reprezentacija Srbije

Jao momci nije moglo bolje ! Srecno Igore !