Teme o ostalim sportovima
By Jaycee Carroll
Zex88 napisao:Hm,od 3 srpska,dva iz Partizana?:)

Meni je omiljeni igrac bio Vanja Grbic,a od stranih Ziba i Sartoreti..
Danas od nasih Nikic,od stranih Muserski.
Muserski igrase za Ruse jel da?Ja volim "izdajicu" Janica i takodje Nikica.Ne znam da li znas Bojan Janic igrao za Zvezdu,a zesci Grobar :D Dobar je i Tetjukin isto Rus,ali star.

Miljkon je za mene najbolji i najnelimitiraniji ikada.
Korisnikov avatar
By Zex88
Jest,Rus je..Znam da je Janjic vas,ali su Atanasijevic i Brdjovic mladji nasi.. :D

Miljkovic je zver,ali mislim da smo gresili sto smo stalno na njega isli kad se lomilo..To sam zamerao Nikoli,hvatali su nas stalno tako(Brazil pre svega)..Petkovic je mnogo bolje okretao na EP,da malo Ivan dane dusom..
P.S. Da ne bude zabune,Nikola je mega car. :)
By Jaycee Carroll
Vlado Petkovic je dobar dizac,veoma inteligentan igrac.Srbija ima odlican sastav,tek ce da osvaja medalje.Za Brdjovica sam cuo i ranije,bila je neka frka,izvinjavao se navijacima,dok za Atanasijevica ne znam.Znam da se je Janic cesto puta kladio sa saigracima sto se tice Partizana.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Meni je omiljeni odbojkas Podrascanin,a od stranih sam cenim Mastrandjela.
Ipak iako mi nije omiljeni moram priznati da je Ziba iz Brazila majstor medju majstorima
Korisnikov avatar
By Nookie
Kvisko Vujevic i Nikola Grbic...i jedan i drugi cepaju i dalje po Italiji. Od stranih Sartoreti(zbog servisa),Ziba,Fei i Milinkovic iz Argentine...
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Hvala Bogu nase devojke izjednacile na 2-2 protiv Spartaka,a majstorica je izgleda u Beogradu.Ajmo do nove titule
Korisnikov avatar
By Nookie
Veliko BRAVO za ponos naseg SD...svaka cast lepotice :clap: :clap:
Korisnikov avatar
By Zex88
Slika
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Svaka cast devojkama,a posebno Bjelici
Korisnikov avatar
By familija
Nisam gledao prvu utakmicu, procitah da smo dobili Kubu 3:1..
Sada gledam drugu, au kakvu perspektivnu ekipu imamo!!!
STRASNO!!
Al dobro i logicno je, osvojili su mnogo medalja kao mladi (Atanasijevic, U.Kovacevic, Brdjovic, Ivovic..itd)
Atanasijevic je cak proglasen za najboljeg juniora sveta..
I da se pohvalim, Ivovic je iz LJiga i sin je bivseg odbojkasa..ima lepu perspektivu da postane zapazen u svetskim i evropskim okvirima...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 61
KK Partizan 2019/2020

Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Pei[…]

Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]