Teme o ostalim sportovima
By grobar sa kosova
Ovi nasi odbojkasi iz prve postave svi sem Atanasijevica blage veze sa odbojkom nemaju!Nije mi jasno kako Stankovic i Podrascanin igraju za Trentino,dok su Nikic i N.Kovacevic dva najgora primaca servisa u istoriji odbojke,uz to gram mozga nemaju!Da nije Atanasijevica mi bi bili zadnja klasa u odbojci!A zaboravio sam Petkovica,kakva je to kanta od igraca,glupljeg dizaca u zivotu nisam gledao!
Korisnikov avatar
By Drex
evo i mi smo postali mutanti u jednom sportu :D , OK Vizura je pripojena Partizanu, tako da ćemo od naredne sezone biti prvoligaši u odbojci.

Ženski tim Vizure ima strašan tim, a tamo je i moja zemljakinja Tijana Bošković koja je trenutno možda i najveći talenat svetske ženske odbojke. Ima 16 godina, i malo ko sumnja da se radi o budućem superstaru :clap: .

Inače, Vizura je sa svojom infrastrukturom ušla i u muški klub pa će od naredne sezone igrati na NBG. Ipak, posebno mi je drago zbog ženske odbojke gde ćemo konačno oteti titulu cigančicama :dance:
Korisnikov avatar
By Joomla10
Znate sta Vizuri niko ne moze da zabrani kako ce da se zove :lol: .

Konacno i mi da imamo zenski tim, da parimo oci ko ljudi :lol: .

Hocu Tijanu Malesevic u mom Partizanu!!!
Korisnikov avatar
By Zex88
Ja ne verujem svojim ocima?!
A sta je sa originalnim Partizanom,jednim jedinim?!
Korisnikov avatar
By Joomla10
Zex88 napisao:Ja ne verujem svojim ocima?!
Ha pu... Oder vamo :lol: . Posle fudbala, kosarke, vaterpola, na redu je prva runda u odbojci i to zenskoj :lol: .
Korisnikov avatar
By Drex
Zex88 napisao:Ja ne verujem svojim ocima?!
JMBG je jedan, i izvod u APR-u je jedan, nema laži nema prevare :whistle:
Korisnikov avatar
By Zex88
Hahaha..

E ne mogu da se svadjam danas,ali sacuvacu materijal za drugi put.. ;)
Korisnikov avatar
By SASA BANJAC
Na zalost nasa zenska odbojkaska reprezentacija je izgubila od Belgije u borbi za bronzu...

Steta,bas steta,a mogli smo se realno domoci bronze i ako smo dosta promenjivo i nekako tesko igrali ovo prvenstvo...Imam utisak da su devojke umorne od Svetske lige...Manje su se smejale nego sto je ranije bio slucaj,vidno losija kohezija tima i eto plasmana bez medalje...

Ipak ova ekipa devojaka se vise pusta podizala posle slabijih plasmana nego sto je realno,pa ne brinem za nasu buducnost u zenskoj odbojci...

U svakom slucaju bravo devojke pa nek ste i cetvrte !!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Ja ovo prvenstvo uopste nisam ispratio. Mozda zato sto je bilo i u senci EP u basketu. Odbojkasice sam uvek gledao,ali ovde sam preskocio nazalost
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 61
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]

Svaštara

RT [emoji16] Znam da nisu novine [emoji16] Poslat[…]