Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Danas u 5 startuje EP gde branimo zlato.Danas u 5 nam je prva utakmica sa Slovencima uz prenos na RTS-u.
Nadam se Starovicu u startnoj postavi.
Korisnikov avatar
By milanezija
MILOS OBILIC napisao:Danas u 5 startuje EP gde branimo zlato.Danas u 5 nam je prva utakmica sa Slovencima uz prenos na RTS-u.
Atanasijevic je izmislio odbojku za ovoga. Mali je bombarder, pravi naslednik Miljkovica
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao:
MILOS OBILIC napisao:Danas u 5 startuje EP gde branimo zlato.Danas u 5 nam je prva utakmica sa Slovencima uz prenos na RTS-u.
Atanasijevic je izmislio odbojku za ovoga. Mali je bombarder, pravi naslednik Miljkovica
Dobar je Atanasijevic.Licno vidim da mnogi potcenjuju Starovica,a po meni je odlican igrac.Levoruki korektor moze da bude jako nezgodan.
Korisnikov avatar
By Zex88
Zestoko uvreda prema Ivanu je nazivati Atanasijevica novim Miljkovicem..

Covek ima 10 servis gresaka,isto toliko i u polju..Osim sto se napucao,veze taj nema..

A Kolakovic ga ne menja uopste.
Korisnikov avatar
By Joomla10
Nije bas tako, ali da je zaista nerealno da postane novi Miljkovic, jeste, nema sta.
Korisnikov avatar
By lowone
Nasa primacka linija je KATASTROFA u svim segmentima igre, onaj Kovacevic se pretvorio u janica, covek ne moze da prodje ni jedan NAPAD!!!! O servisu i da ne govorim a o prijemu njega i Nikica.....Kad mi odservira jako, nista, kad im se servira kao ispred zgrade onim TAKTICKIM servisima jos gori, PA STA MOZETE DA PRIMITEEEEEEE? :think: :think: :think: :think:
Korisnikov avatar
By Zex88
Joomla10 napisao:Nije bas tako, ali da je zaista nerealno da postane novi Miljkovic, jeste, nema sta.
Znam da sam preterao,ali me iznervirao.Ne prati blok,ne prati polje,samo lupa iz sve snage po lopti.
Korisnikov avatar
By Joomla10
Zex88 napisao:
Joomla10 napisao:Nije bas tako, ali da je zaista nerealno da postane novi Miljkovic, jeste, nema sta.
Znam da sam preterao,ali me iznervirao.Ne prati blok,ne prati polje,samo lupa iz sve snage po lopti.
Tu je slican Miljkovicu na pocetku karijere. Jos uvek on moze da napreduje, ali ja verujem da on nece napraviti karijeru ni 20% kao Miljkovic.
Korisnikov avatar
By lowone
Dobili smo Holandjane 3:2 iako smo gubili 0:2, ispade da igramo kao Spanci u kosarci :D I da, zalosno je koliko je Holandija pala u odbojci, sad bukvalno moraju da igraju kvalifikacije za evropsko prvenstvo..... :(
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 70
ABA fantasy

Gagulatori ubacili preko 100 poena na vrućem gosto[…]

Imao sam utisak da će Nenadić da slomi sebi nogu k[…]

Svaštara

https://www.alo.rs/resources/images/0000/116/493/[…]