Teme o ostalim sportovima
By grobar sa kosova
Ne verujem sta pisete!Atanasijevic je mnogo talentovaniji od Miljkovica koji je u pocetku svoje karijere igrao tehnicara!Zvanicno Atanasijevic je najbolji mladi igrac na svetu a po meni vec sada je najbolji igrac na svetu i to bez konkurencije!Da nije njega mi bi bili zadnji na ovom prvenstvu!
Korisnikov avatar
By Zex88
Hehehehehe,stari dobri Grobi..
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
U subotu sa Rusima u polufinalu,ako neko zna u koje vreme neka napise.
Korisnikov avatar
By lowone
Kolakovic treba da ode!!! Nije u stanju da izsekeltuje dva krstena primaca...Kovacevic mu pocinjeeeeeeeeeeeeeeeee!! Kako sam se iznervirao, trazi covek neku igru u polju vanserijsku ( Kako i ne bi jel, kad od 6 igraca u rotaciji servisa ima 5 flotera) i onda kad mu Muserski zakucava on kao nesto uffff.. A bas zbog ti servisa koji uopste ne vrse pritisak na ruski prijem smo izgubili...jednostavno nema servera a posle da nzm kakvu odbranu igras ne pomaze ti. Rusima nisam odusevljen ljudi igraju na snagu i to je to...Uglavnom bez servisa mi ne mozemo da igramo sa najboljima..Ova utakmica me jako podsetila na polufinale sa Kubancima ista prica, covek ih tera da serviraju flotere i parabole...(Ili ne moze da nadje ponavljam 3-4 primaca sa kvalitetnim servisom, jer ovo sto servira nikic kovacevic petric, i samo donekle ivovic, je skok servis ali daleko od pravog servisa......)

Momcima svaka cast, Kolakovic nek kupi prnje i vozdra.....

Valjda cemo uzeti bronzu, sto bi bio uspeh, ali mislim da su ovi Rusi mogli lagano da se dobiju...

Da ne bude da je samo servis jel (ni Vanja Grbic ga nije imao) al napad nasih primaca je isto tragedija......
Poslednja izmena od lowone u Sub Sep 28, 2013 5:03 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija
Momcima svaka cast, ovi su sa druge planete fizicki.

p.s. KOLAKOVICU JEBO TE STAROVIC
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Meni se Kolakovic i Terzic vec par godina ne svidjaju.
By grobar sa kosova
Imamo najgore primace u istoriji odbojke,pre svega Nikica i Kovacevica a i Petric i Ivovic su katastrofalni!10 godina vise gledam njih dvojicu(Nikic-Kovacevic)a ocima ne mogu da ih gledam!Ako zele dobro reprezentaciji vise ne bi trebalo da se odazivaju na poziv!Rupe u odbrani a u napadu takodje katastrofalni!Da nije Atanasijevica mi bi bili zadnji i to ubedljivo,bez i jedne pobede!Lisinac jos nije los,ostali blage veze nemaju!
Korisnikov avatar
By milanezija
BRONZAAAAAAAAAAAAA JE NASA
ATANASIJEVIC IZDOMINIRAO
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 70
ABA fantasy