Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija

Ni najmanje mi nije jasno sta se tu izdesavalo. Ali puno poverenje Nikoli za sve. Realno niko nije ocekivao polufinale pre SP-a, jesmo se potajno nadali, ali realnkst je druga stvar

Inace, igracemo sa Italijom Kamerunom i Australijom za plasman na OI

Korisnikov avatar
By Valderama

Sigurno je bilo nekih razmirica, inače ne bi bilo ovako drastičnog poteza.

Ja sam zadovoljan mestom naše odbojke na svetskoj takmičarskoj lestvici. Postoje bar 4 reprezentacije koje su jače od nas: Rusija, Brazil, Francuska i SAD.

Korisnikov avatar
By milanezija
Valderama napisao:

Sigurno je bilo nekih razmirica, inače ne bi bilo ovako drastičnog poteza.

Ja sam zadovoljan mestom naše odbojke na svetskoj takmičarskoj lestvici. Postoje bar 4 reprezentacije koje su jače od nas: Rusija, Brazil, Francuska i SAD.

I jos toliko u najmanju ruku egal sa nama ako ne i bolje Poljska, Italija, Kanada

Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:

Ni najmanje mi nije jasno sta se tu izdesavalo. Ali puno poverenje Nikoli za sve. Realno niko nije ocekivao polufinale pre SP-a, jesmo se potajno nadali, ali realnkst je druga stvar

Koliko ide ekipa iz te cevorke na OI i gde se igra?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Zex88 napisao:
milanezija napisao:

Koliko ide ekipa iz te cevorke na OI i gde se igra?

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

Pobednik grupe a igra se ako ne gresim u Italiji... ali ajde oni su kao nosioci grupe pa da i razumem

Korisnikov avatar
By Zex88

I ja pitam gluposti,uvek igraju kod kuce.. :D

Jel ima jos nekih kvalifikacija?

Korisnikov avatar
By milanezija

Ima, posle ko se ne plasira igra evropske kvalifikacije, gde samo pobednik ide ali u najboljem slucaju (ako ne prodjemo ove prve) imacemo bar Poljsku ili Francusku. Jer su one u istoj grupi ovih prvih kvalifikacija

Devojke imaju rutinsku grupu, valjda Portoriko, Meksiko, Tajland (ako ne gresim, mrzi me da trazim) i mislim da ce se kod nas igrati te kvalifikacije

Korisnikov avatar
By Zex88

Dakle,najlaksa varijanta je da dobijemo zabare kod njih..

• 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 70
ABA fantasy

U stvari, prošle sezone sam bio sasvim soli[…]

Nije priča da Tomić nema pojma, niti da je prethod[…]

Nikola Djurisic (2004, Mega Bemax) goes coast-to-c[…]

Svaštara