Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Valderama
Po svemu sudeći propuštamo još jedne OI, i to dve uzastopne. :doh:

Gde je problem? Manjak stručnosti i autoriteta selektora ili jednostavno više nismo ni blizu onoga što smo nekada bili u smislu kvaliteta i snage reprezentacije?
Korisnikov avatar
By milanezija
Izgubili smo od bolje ekipe. Ova nasa ekipa ima 3/4 klasna igraca, Bata; Lisinac, Uros i Podrascanin. Pritom je potonji povredjen. Ivovic i Petric u ozbiljnom padu. Libero od Mijica tanak, Jovovic se nije razvio kako je trebalo; mada je proslo SP odigrao sjajno

Mozda dobijemo domacinstvo januarskog turnira
Korisnikov avatar
By Valderama
Koliko sam ja ispratio od jačih reprezentacija na tom januarskom i poslednjem turniru su ostali samo Francuska i Bugarska?
Korisnikov avatar
By milanezija
Nisu ni Bugari jaki koliko su igrali u transu kao domacini

Nemci su tu jos. Jedino je bitno da Francuzi ne dobiju domacinstvo
Korisnikov avatar
By Valderama
Sinoć su vodili 2:0 protiv Brazila i imali meč loptu. Stvarno su slepci.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Grbic nije vise selektor

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda
BogdanB napisao: Pet Avg 16, 2019 11:58 am Grbic nije vise selektor

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Očekivano iz više razloga:

1. Nikolu kao selektora nije izabrala ova garnitura u OSS...mislim da bi ga promenili i ranije da Nikola nije veliko ime.
2. Kvalifikacioni turnir je užasno odigran imajući u vidu da su glavni igrači bili pošteđeni igranja Lige nacija...nije problem samo utakmica sa Italijom, nego i igre protiv Australije i Kameruna...prosto smo loše izgledali na terenu. Ekipa je dosta kvalitetnija od prikazanih igara.
3. Ima smisla i kao pokušaj šok terapije.

Nadam se Bobi Kovaču...ne vidim bolje rešenje.
Korisnikov avatar
By milanezija
Zao mi je sto Nikola nije uspeo... ako je neko zasluzio, on je. Hvala mu za onu svetsku ligu cekanu godinama

I ja se nadam Kovacu ali ne vidim koga mogu pred EP dovesti a da je slobodan (Kovac valjda trenira Slovence)
Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao: Pet Avg 16, 2019 1:44 pm Zao mi je sto Nikola nije uspeo... ako je neko zasluzio, on je. Hvala mu za onu svetsku ligu cekanu godinama

I ja se nadam Kovacu ali ne vidim koga mogu pred EP dovesti a da je slobodan (Kovac valjda trenira Slovence)
Ne trenira ih...samo klub - Belgorod.

Dosta stvari upućuje na Bobu...činjenica da je početkom godine otkazao Slovencima, kao i njegov odličan odnos sa Ivanom Miljkovićem još iz Halkbanka, a Miljković je bio najveća podrška Gajiću tokom izbora za predsednika OSS-a. On mi se čini da ima želju da bude selektor Srbije (izjavio je da Slovenci nisu dovoljno ambiciozni za njega). Kada je Nikola izabran za selektora početkom 2015. on je bio pod ugovorom sa Iranom, tako da tada nije bio opcija, ali sada ne vodi nijedan nacionalni tim. Ni ugovor sa Belgorodom ne bi trebalo da je problem jer je paralelno vodio Slovence.
EP ovde treba posmatrati kao pripremni turnir za kvalifikacije za OI.
Korisnikov avatar
By milanezija
djokonda napisao:
milanezija napisao: Pet Avg 16, 2019 1:44 pm Zao mi je sto Nikola nije uspeo... ako je neko zasluzio, on je. Hvala mu za onu svetsku ligu cekanu godinama

Ne trenira ih...samo klub - Belgorod.

Dosta stvari upućuje na Bobu...činjenica da je početkom godine otkazao Slovencima, kao i njegov odličan odnos sa Ivanom Miljkovićem još iz Halkbanka, a Miljković je bio najveća podrška Gajiću tokom izbora za predsednika OSS-a. On mi se čini da ima želju da bude selektor Srbije (izjavio je da Slovenci nisu dovoljno ambiciozni za njega). Kada je Nikola izabran za selektora početkom 2015. on je bio pod ugovorom sa Iranom, tako da tada nije bio opcija, ali sada ne vodi nijedan nacionalni tim. Ni ugovor sa Belgorodom ne bi trebalo da je problem jer je paralelno vodio Slovence.
EP ovde treba posmatrati kao pripremni turnir za kvalifikacije za OI.
Onda je to gotovo sigurno. Bio sam ubedjen da je u SLO, moja greska
  • 1
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 70
Fudbal

Smederevo kaznili i sad se raspada.. Da je ostalo […]

Reprezentacija Srbije

Bio je jako blizu, preseko Bodiroga! Duda gurao Ke[…]