Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Zex88
Mada mi je ovo bilo mnogo bolje nego neki prethodni..
Korisnikov avatar
By djokonda
Ako Bugari budu servirali kao u prve dve utakmice biće čupavo...24 asa u 8 setova, Francuzima 14 asova što ne znam da li je poslednjih 10-ak godina iko uradio.
Korisnikov avatar
By Valderama
Dan D za srpsku odbojku! :auto-ambulance:

Nakon što smo vezali 5 uzastopnih učešća na OI (OI 1996. u Atlanti, OI 2000. u Sidneju, OI 2004. u Atini, OI 2008. u Pekingu i OI 2012. u Londonu), sad smo na pragu da propustimo plasman na 2 vezana olimpiijska turnira (OI 2016. u Rio de Žaneiru i OI 2020 u Tokiju). :confusion-helpsos: :confusion-helpsos: :confusion-helpsos:
Korisnikov avatar
By milanezija
Definitivno necemo postojati kao odbojkaska zemlja ako danas izgubimo ili dobijemo 3:2

Zabranio bih nam ucesce na svim takmicenjima
Korisnikov avatar
By djokonda
Mnogo je zajebano proći kvalifikacije jer ima dosta jakih ekipa, a igra se u sred sezone kada su povrede česte...u prednosti je praktično ona ekipa koja ima najbolji zdravstveni bilten.
Meni je neverovatna promena u igri u bloku naše reprezentacije od kada je Kovač preuzeo...celo EP i evo ove dve utakmice na ovom turniru mi imamo odličan blok, što je bila prava retkost od Nikole, gde smo često znali da kuburimo u tom elementu...Jovović ima u 2 utakmice 5 poena iz bloka, dok kod Nikole nije imao toliko za ceo turnir. E sada, blok je element u igri kod kojeg je skauting i disciplina igrača u pogledu primene datih instrukcija jako bitna...evidentno da to za sada sa Kovačem odlično funkcioniše. Ono što nam je i dalje problem je pre svega vrlo nestabilan prijem, što je do profila igrača sa kojima raspolažemo...imamo ubedljivo najslabiji par libera u odnosu na sve ekipe koje igraju ove kvalifikacije (pa i u odnosu na dosta evropskih koje ne igraju), plus su oba primača ipak bolji napadači nego što su primači servisa.
Korisnikov avatar
By djokonda
Mnogo nam je loš prijem...nisu problem asovi, nego što Jovović mora daleko od mreže da diže skoro svaku loptu...bukvalno svaki njihov servis je nama pomeren prijem. Plus Bugari agresivnije serviraju, a manje greše.

Jbt, oni savršen prijem na set lopti na dosta jak Luburićev servis, bukvalno tehničaru na sajlu...Jovović kod svakog sličnog njihovog servisa je morao da trči 3-4 metra po loptu.

Mi sa ovakvim prijemom gubimo ovo 3:0
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
Svaštara

Slobo nadam se da truneš u najgorim ćo&sc[…]

Fudbal

Da li je moguće da smo u minusu 32 miliona evra?

NBA

Jokić oplodio. Iako je smršao, čini se da s[…]

KK Crvena zvezda 2020/2021

Kažu da je budžet 5 miliona, ne znam kako se to uk[…]