Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By Shomy_lee_jones
Slika

Zena.Majka.Kraljica :D

Jako finale,jebiga za medalju moralo preko 7,ali opet utisak da je mogla vise.Samo da nauci da je njeno divno dupe ne vuce nazad pri doskoku.

Holandjanka pokidala na 200m.Jebala majku.I rus na 110 m prepone.
Korisnikov avatar
By Jomer
vidim Bekric nije otisao na OI, placene pripreme u JA, stipendija i jos neke povlastice i sve se to baci u vodu, nas OKS treba da povede racuna o ovakvim stvarima, nema ovde stare slave, ili trening ili idi glumi manekena
Korisnikov avatar
By Zex88
[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=H4sbOLZ8Re8[/bbvideo]

Sto kaze Somi,zena,majka,kraljica.. Treci skok u istoriji..
Korisnikov avatar
By milanezija
Ovo je fascinantno bilo, steta za Dudasa, sjajno je povukao od 800-950m i onda onakav pad, bas mi ga je bilo zao. One suze njegove su sve rekle. I svaka cast Areni kako ga je pozdravila, zasluzio je.

E sad o Ivani, od 2013. godine na ovamo ona je na svakom bitnom takmicenju uzimala medalju ako se ne varam, i to bez nekih nenormalnih najava od stane nje i Gorana Obradovica, vec sve u granicama realnog i moguceg. Ostaje zal za zlatom na OI, ali protiv dopingolete se nije moglo. Onakvi skokovi a cele sezone ne prebaci 6.50, kako da ne...
Korisnikov avatar
By Zex88
Ivana je jedina koja se vinula u svetsku klasu i tu opstaje godinama.. Ocekivao sam od te njene generacije da bude nesto kao u tenisu,da naprave svetski bum..
Dudas ima velikih problema sa povredama,vec godinama,stvarno steta..

Sta se desava sa Jelacom,Bekricem, nisam ih video da su se takmicili na SL?
Korisnikov avatar
By milanezija
Jelaca je na vrhuncu ostala trudna i tu je karijera otisla u ... a Bekric je misterija veka, ja sam ubedjen da je tu bilo dopinga pa da je palo "ciscenje" krisom, njega od one sjajne 2013. nema nigde, ima jedno 6.mesto na EP14 gde je bas lose delovao i to je to
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
milanezija napisao:Jelaca je na vrhuncu ostala trudna i tu je karijera otisla u ... a Bekric je misterija veka, ja sam ubedjen da je tu bilo dopinga pa da je palo "ciscenje" krisom, njega od one sjajne 2013. nema nigde, ima jedno 6.mesto na EP14 gde je bas lose delovao i to je to
Zabavlja se sa bivsom kosarkasicom Sapca Jovanom Vidakovic, kao nesto trenira, a nigde ga nema.
Korisnikov avatar
By Zex88
Zavrsen je atletski stadion.. Mada ima propusta poput jama za skokove u terenu,ipak je ovo dobra stvar.. Uskoro krece izgradnja hotela pored stadiona..

Slika

Slika
Korisnikov avatar
By Lepus
6.91?? Ne kontam ..
Korisnikov avatar
By Zex88
Fora,kao broj sa ledja se odlepio i napravio trag.. Smejurija..

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Ostali klubovi ABA lige

Evo kažu da su posle lekarskih pregleda uvideli da[…]

Reprezentacija Srbije

Oni sa b92 sigurno jesu, ne izjavu nego podcast ce[…]

Svaštara