Teme vezane uz nacionalnu ligu Srbije
Korisnikov avatar
By The Answer
Ima li ko statistiku sa Tamiš-KKK, ili bar strelce jebene?

Stavili 200 kinti kartu ludaci, tek sad ima da im bude malo ljudi u Jezeru! Aba smo gledali za 100-200 godinama, osim kad dođu zli blizanci pa klošarčine dignu na 300-500

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Jomer
pogledao sajt KLS, fenomenalan je, nikad bolji sajt nismo imali, pozitivno iznenadjen, Danilovic kao prvi covek saveza veliki minus, sto nije uspeo da animira lokalne samouprave i da iskoristi ove tri vezane medalje da pokrene kosarku. Nis, Subotica, Krusevac, Cacak izdvajaju iz lokalnih samouprava sigurno preko 500k godisnje za fudbalske klubove, sto bi za kosarkaske bilo brutalno para
Korisnikov avatar
By Poska
Отрси Беовук Раднички лагано. Мада генерално очајне екипе и једна и друга. Раднички нарочито. Стигли у четвртој, чак и изједначили и ја мислим да је тада пала 15:0 серија. Баш су слаби дефанзивно, а ни у нападу нису пуно бољи. Меч је решио један познати брат БЕЗБРАДИЦА! Када сам видео да игра тамо, знао сам да ће да реши. Од ових 15:0 његових су били 9 везаних.
Korisnikov avatar
By Poska
Да, да. Нисам одмах провалио. И гледам ја познат ми неки лик на терену и погледам да видим састав и видим Безбрадица. Која глава је то!
Korisnikov avatar
By BogdanB
Oprosteno ti je ovaj put, gledao si Bezbradicu bez mene ali nisi ni ti znao da igra :D

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Jomer
Poska napisao:Отрси Беовук Раднички лагано. Мада генерално очајне екипе и једна и друга. Раднички нарочито. Стигли у четвртој, чак и изједначили и ја мислим да је тада пала 15:0 серија. Баш су слаби дефанзивно, а ни у нападу нису пуно бољи. Меч је решио један познати брат БЕЗБРАДИЦА! Када сам видео да игра тамо, знао сам да ће да реши. Од ових 15:0 његових су били 9 везаних.
i ja pogledao tekmu :lol: , bas sam hteo da pitam koji je ovo radnicki? vidim igra sin od steve paradajza
Korisnikov avatar
By The Answer
Ladno im je Fića Lalović maltene najbolji strelac, igrao za onaj drugi Radnički prošle sezone, trenirali zajedno nekad davno, bio i na faksu sa mnom i Mutinjom.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
Korisnikov avatar
By Poska
Стевин син не би ушао у моју екипу за баскет колико не зна. Дечко не зна шта је став у одбрани, на шта оно личи. А фазон неће да шутне за 3, вероватно нема домет, па направи дриблинг наскочи унутра и баци циглу... Страшно.

Лаловић им је најбољи играч из простог разлога јер има домет. Ово бре већина камењари. Он једини заиста има поуздан шут, може и себи да искреира шут и да погоди преко руке. Најбољи играч им је вероватно један плеј (заборавио сам како се презива), али тај лик нема шут, то је стрела, и не покушава. Његов играч може да остане у рекету и да га чува. Али је добар на дриблингу и има неке форице, продаје успешно, него нешто стално дели пасове из скока у задњем моменту, тако и изгубио 3-4 лопте, дао у руке.
Korisnikov avatar
By Gaja
Iz ove ekipe njih 3-4 mogu da igraju KLS.

Svidja mi se ovaj mali plej Strahinja Jovanovic, brz je, igra ok u odbrani i ima vrlo dobar sut. I jos bitnije, ne plasi se.

Slazem se sa Poskom u vezi ovog pleja, Vasojevic. Sve se vrtelo oko njega, jer su se drugi usrali, da kazem tako. Zna ga moja drugarica, tj njegovu zenu pa tako i njega. Igrao svuda redom, prosle sezone u Katru. Kao individua je odlican, prednji dribling kao Ajversonov krosover :D Salu na stranu ali tom fintom je par puta stvarno ostavio igraca van balansa. Pokusao je dva puta da proda onu Bodiroginu fintu(ili ciju vec) ali naravno nije mu uspelo.

Da nije bilo Kljajevica poraz bi bio mnogo veci. Mnogo je znacilo njegovo iskustvo u ovako mladom i neuigranom timu. Cuvao je kos sasvim dobro i skako ali kako on izadje na igraca koji je probio prvu liniju niko ne uskoci da pokrije njegovog igraca. Tako smo primili brdo koseva.

Sad ovaj Lalovic jeste dao ove trojke i poene ali vecinu toga kad je tekma bila resena.

Posto sa ja mnogo lozim na centre :D , moram da spomenem Demcesena. Znate reklame za miselin gume, pa ona njihova maskota Miselinko. E tako izgleda i Demcesen, kao kad naslazes gume, slojevi sala. Sto kaze moj drug, sve je pufnast. Spor, trom i debeo sa ok igrom ledjima i lepim levim i desnim poluhorogom. Iskoristio je svoje tehnicko znanje i dao dva skolska poena ali zato su ga u odbrani napadali i zaobilazili kao cun. Sa obzirom da ima 26god mogao bi da odvoji jedno leto da dotera svoje telo u red, mislim da bi bio ok ABA igrac.

Moram da pomenem i ovog Beadera sa internacionalnim iskustvom... Kuku majko moja.
  • 1
  • 197
  • 198
  • 199
  • 200
  • 201
  • 208
ABA fantasy

Ma gde, onaj je bahat a Obilic samo ne cita

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Nema igraca u suknji, ima nade https://twitter.co[…]

KK Partizan 2019/2020