Teme vezane uz nacionalnu ligu Srbije
Korisnikov avatar
By Karaburac
Nisam ga zaboravio, on je realno cetvorka. To sto igra na petici je rezultat toga da u celoj ligi sem Marjanovica i Pantica nema krstenog centra te tako na poziciji pet u Slobodi igra Slavko Stefanovic (realno taj centar nije) u Vrscu Vladimir Vuksanovic (a vala nije ni on) i tako dalje. Usled nedostatka centara cvrsce cetvorke se guraju na tu poziciju, tako je i Zekovic dospeo na to mesto, ali protiv Jadranaca i njihovih centara on nema sta tu da trazi.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Osmokrovic se vratio iz Vojvodine u Radnicki BKK tako je juce Tegi rekao.
Vizuri ce makar po mom misljenju trebati makar 3 iskusna igraca za Aba ligu.Ne moze se sa decom 93-94 u Aba ligu
Korisnikov avatar
By Karaburac
MILOS OBILIC napisao:Osmokrovic se vratio iz Vojvodine u Radnicki BKK tako je juce Tegi rekao.
Vizuri ce makar po mom misljenju trebati makar 3 iskusna igraca za Aba ligu.Ne moze se sa decom 93-94 u Aba ligu

Vidim Partizanu lose ide ;)
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Karaburac napisao:
MILOS OBILIC napisao:Osmokrovic se vratio iz Vojvodine u Radnicki BKK tako je juce Tegi rekao.

Vidim Partizanu lose ide ;)
Pa vi imate Milosavljevica,Lucica,Gordica.Andjusic,Bertans,Musli takodje imaju iskustva sa Aba ligom,a Micic,Dangubic,Rebic,Bojic,Lukovic,Avramovic je nikad nisu ni videli.
Najiskusniji i najbolji im ne igrac Marjanovic a on ne moze biti prvi centar ni Zvezde ni Partizana ni Radnickog.
Doduse Dangubic i Krstic su igrali u Hemofarmu Aba ligu ali rezervne opcije na svojim pozicijama su bili,a Hemofarm nikad gori tada.
Bice uskoro KRK pa ce mo da ih vidimo sa Aba ligasima
Korisnikov avatar
By Karaburac
Reljic, ne Rebic...

Ma, ja ti kazem po godistima. Nije Partizan mnogo stariji od Mege u proseku, pogotovo ako Mega udje, sledece godine ce biti od prilike kao mi sad.
Bertans je prosle godine igrao na Jadranu manje nego Dangubic i to vise nego duplo manje.
Milosavljevic i Lucic imaju 23 godine ni oni nisu matori, Gordic 24, a Gordon 22.
Marjanovic je sad mozda u kanalu, ali on je bio igrac CSKA i bio je treci centar reprezentacije, ima dugogodisnje iskustvo i brate visok je 222cm.
Naravno da ne treba ocekivati od ovakvog tima Mege da dobije Partizan, Zvezdu ili RKG, ali sledece godine, sa mozda 2-3 pojacanja mogli bi solidni da budu.
Korisnikov avatar
By Karaburac
Pretpostavljam da mi niko nece odgovoriti posto ovde malo ljudi prati i nasu prvu ligu, a kamoli drugu, ali ipak da pitam jer je mozda neko iz tih sredina pa pogleda ponekad neku utakmicu.
Gledam upravo statistiku u drugoj srpskoj ligi i zanima me par igraca da li neko nesto zna o njima. U principu godiste, visina, pozicija (mada se to i da naslutiti iz statistike) i licni utisak o igracu.
U pitanju su Slobodan Gugleta iz Zeleznicara ubedljivo najbolji bloker lige sa 3 blokade po mecu. Samo jedan mec zavrsio bez blokade, a na jednom ih zabelezio 7.
Dalje Srdjanu Gruijicu i Zoranu Majkicu kao najboljim defanzivnim skakacima iz Morave odnosno iz Proletera.
Potom o Milosu Jankovicu iz Mladosti iz Cacka koji je najbolji ofanzivni skakac i ukupno najbolji skakac lige. Ukoliko me secanje dobro sluzi on je klinac koji je prosle godine bio zapazen u juniorskoj ligi Srbije. Veoma me interesuje da li ga je neko gledao?
Na kraju zanima me Perica Mitic iz Morave koji je najkorisniji igrac takmicenja i najbolji asistent.
Zaista cu biti veoma zahvalan bilo kome ko zna nesto o ovim momcima.
Korisnikov avatar
By familija
Karaburac napisao:Pretpostavljam da mi niko nece odgovoriti posto ovde malo ljudi prati i nasu prvu ligu, a kamoli drugu, ali ipak da pitam jer je mozda neko iz tih sredina pa pogleda ponekad neku utakmicu.
Gledam upravo statistiku u drugoj srpskoj ligi i zanima me par igraca da li neko nesto zna o njima. U principu godiste, visina, pozicija (mada se to i da naslutiti iz statistike) i licni utisak o igracu.
U pitanju su Slobodan Gugleta iz Zeleznicara ubedljivo najbolji bloker lige sa 3 blokade po mecu. Samo jedan mec zavrsio bez blokade, a na jednom ih zabelezio 7.
Dalje Srdjanu Gruijicu i Zoranu Majkicu kao najboljim defanzivnim skakacima iz Morave odnosno iz Proletera.
Potom o Milosu Jankovicu iz Mladosti iz Cacka koji je najbolji ofanzivni skakac i ukupno najbolji skakac lige. Ukoliko me secanje dobro sluzi on je klinac koji je prosle godine bio zapazen u juniorskoj ligi Srbije. Veoma me interesuje da li ga je neko gledao?
Na kraju zanima me Perica Mitic iz Morave koji je najkorisniji igrac takmicenja i najbolji asistent.
Zaista cu biti veoma zahvalan bilo kome ko zna nesto o ovim momcima.
Pa ja cu sutra verovatno ici u Valjevo da gledam Metalac - Jagodina pa ako te interesuje neki igrac iz tog pogona, napisacu neki izvestaj!
Korisnikov avatar
By Karaburac
Pisi brate sto cesce sve sto ti zapadne za oko. Vidis da dajem sve od sebe da ovu temu odrzim zivom :).
Evo sad da najavim da cu posle ovog vikenda kad odgledam utakmice poslednjeg kola (pogotovo Vojvodina-Mega) napisati poduzi post i sazeti utiske o klubovima, igracima i prospektima ove nase domace lige.

EDIT: Vezano za tu utakmicu napisi mi sta mislis o Seferovicu. Kakav utisak ostavlja na tebe. Sa igracima Metalca sam manje vise upoznat.
Korisnikov avatar
By familija
Karaburac napisao:Pisi brate sto cesce sve sto ti zapadne za oko. Vidis da dajem sve od sebe da ovu temu odrzim zivom :).
Evo sad da najavim da cu posle ovog vikenda kad odgledam utakmice poslednjeg kola (pogotovo Vojvodina-Mega) napisati poduzi post i sazeti utiske o klubovima, igracima i prospektima ove nase domace lige.

EDIT: Vezano za tu utakmicu napisi mi sta mislis o Seferovicu. Kakav utisak ostavlja na tebe. Sa igracima Metalca sam manje vise upoznat.
Pa po temama i sam vidis koliko zamire nacinalna kosarka na ovim prostorima i da se samo prati ABA liga...tako nose moderni tokovi drustva...a mi treba da se zamislimo,duboko... :think: :think: :think:
Korisnikov avatar
By Karaburac
Po meni je to prava steta.
Istina je da ova liga nema ni priblizan kvalitet kao ABA liga, ali ima mladih i talentovanih momaka sa jos par iskusnijiih povratnika u domace vode. Bilo je i veoma zanimljivih utakmica. Nije da nema atraktivnih poteza. Meni je jako zanimljiva zbog skautinga jer sam siguran da ce biti momaka iz ove lige koje cemo gledati po boljim klubovima. Cak po mom misljenju ima i pa aj da ne preterujem kad kazem NBA potencijala, ali sigurno ima par igraca koji ce mozda igrati EL. Tako da vredi gledati kako su pocinjali. MEgu sam gledao skoro svako kolo, pratio sam dosta i Radnicki BKK i OKK Beograd. Zao mi je sto ljudi iz Uzica, Valjeva, Vrsca, Novog SAda, Cacka, Nisa, Jagodine, Smedereva i Kraljeva slabo pisu o svojim timovima, ocito je da ih slabo i prate.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 206
Basketball 3x3

Novi sad pokorio rimini, osvojena titula, a u polu[…]

Svaštara

Dodao bih još Shane, 3.10 to Yuma (obje ver[…]

Reprezentacija Srbije

Mene ništa u sportu ne dotiče kao ova p[…]