Teme vezane uz nacionalnu ligu Srbije
Korisnikov avatar
By kostakurta
Jao, brate Karaburac, ja pratim skoro svaku utakmicu Smedereva, ali mi sve teže i teže to pada. Prošle godine bih još imao i o čemu da pričam, ekipa sa Balabanom i ostalima je bila sasvim solidna i ravnopravno se nosila sa svima i imala šansu i da uđe u Superligu. Ove godine je promenjen ceo (ali bukvalno CEO tim!), a položaj na tabeli sve govori o tome kakav tim sada imamo. Ostaje nam da se nadamo da nećemo da budemo poslednji i da će ovi naši da izbore još jedno mesto u ABA ligi, pa da se gledamo i sledeće godine...
Korisnikov avatar
By djokonda
@ Karaburac
Miloš Janković je centar od 200cm visine...to dosta govori. Nema noge za četvorku, a o šutu da ne govorim.
Korisnikov avatar
By Karaburac
@Djokonda 200cm? Uf bre, znao sam da je undersize, ali sam se nadao da ima barem 204-205cm. Cuo sam u medjuvremenu i da jako lose vidi i da ni sa bacanja gotovo da ne vidi obruc.

@Kostakurta pa ima li barem neke svetle tacke u timu? Kakvi su mladji Stojacic i Stefan Djordjevic? Po statistici mi deluje da je Djordjevic isto neki onizi centar. Jel ti zapao za oko neko od gostujucih igraca?
Korisnikov avatar
By familija
@karaburac
Imao sam tezak dan i nisam gledao Metalac u subotu, tj odustao sam i jedniom delom da bi gledao Zvezda Radnicki
Neki drugi put..mislio asm u sredu da idem (drugar iz Valjeva mi rece da treba da igraju neki kup) ali verovatno necu ni tada, jer Partizan igra u Zadru..
Korisnikov avatar
By kostakurta
@karaburac Haha, kako sam ih vešto isprozivao i kako su lepo odgovorili na kritiku, pocepaše OKK u Beogradu! :D

Pazi ovako, Đorđević je solidan igrač, jeste oniži, 205 mislim, ali je jak, dobro se gradi pod košem, mada ponekad bespotrebno koristi ruke i pravi faulove u napadu. Ima i solidan šut sa poludistance, mada ga retko koristi. Sve u svemu, najkonstantniji je u ovom timu. Imamo par iskusnih igrača, Vlašković ima već 35 godina, Radenković, solidno obavljaju posao. Mnogo toga zavisi od Popadića, ako mu krene šut (otprilike jednom u 4 utakmice) možemo da se nadamo nečemu - kao npr. protiv OKK. Šibalić je došao pre par nedelja iz Bosne, uglavnom šiba trojke i ima potpunu slobodu da to radi, videćemo šta će od njega biti. A Stojačić, ne znam šta da ti kažem. Ima talenta, ali sa 40 kila teško da će nešto biti od njega. Ne znam, možda grešim... :? Plus ima, koliko sam upućen, i poprilično razvijenu kurcobolju na treninzima.

Što se tiče igrača iz drugih timova, nisam se baš nešto udubljivao, više sam pratio ove naše pošto su mi svi novi. Ovi što su mi ostali u sećanju su manje-više već poznati, npr. Šljivančanin iz Borca i mali Stefan Živanović iz Metalca. I da ne zaboravim, još jedan perspektivan dečko iz Metalca, mislim da se zove Petar Božić ili tako nekako. Poznat mi je odnekud, a ne mogu da se setim odakle! :D Biće nešto od njega sigurno. ;)
Korisnikov avatar
By familija
kostakurta napisao:@karaburac Haha, kako sam ih vešto isprozivao i kako su lepo odgovorili na kritiku, pocepaše OKK u Beogradu! :D

Pazi ovako, Đorđević je solidan igrač, jeste oniži, 205 mislim, ali je jak, dobro se gradi pod košem, mada ponekad bespotrebno koristi ruke i pravi faulove u napadu. Ima i solidan šut sa poludistance, mada ga retko koristi. Sve u svemu, najkonstantniji je u ovom timu. Imamo par iskusnih igrača, Vlašković ima već 35 godina, Radenković, solidno obavljaju posao. Mnogo toga zavisi od Popadića, ako mu krene šut (otprilike jednom u 4 utakmice) možemo da se nadamo nečemu - kao npr. protiv OKK. Šibalić je došao pre par nedelja iz Bosne, uglavnom šiba trojke i ima potpunu slobodu da to radi, videćemo šta će od njega biti. A Stojačić, ne znam šta da ti kažem. Ima talenta, ali sa 40 kila teško da će nešto biti od njega. Ne znam, možda grešim... :? Plus ima, koliko sam upućen, i poprilično razvijenu kurcobolju na treninzima.

Što se tiče igrača iz drugih timova, nisam se baš nešto udubljivao, više sam pratio ove naše pošto su mi svi novi. Ovi što su mi ostali u sećanju su manje-više već poznati, npr. Šljivančanin iz Borca i mali Stefan Živanović iz Metalca. I da ne zaboravim, još jedan perspektivan dečko iz Metalca, mislim da se zove Petar Božić ili tako nekako. Poznat mi je odnekud, a ne mogu da se setim odakle! :D Biće nešto od njega sigurno. ;)
Ma ja cu tebe...

Citam tvoje komentare i stavim ladno 1 na OKK...Kad ono CORAK.... :angry-banghead:
Korisnikov avatar
By Karaburac
Familija izvini sto nisam ranije objavio ovaj post sto pisem vec pet dana o polusezoni u kls-u. Da si procitao znao bi da se na OKK ne treba kladiti, totalno divlja ekipa, mnogo losa hemija u timu, mogu da pobede, ali totalno su nepredvidivi.

@Kostakurta hvala na izvestaju, pisi cesce ;)
Korisnikov avatar
By kostakurta
Izvini familijo, ako ti je lakše (a verujem da nije :D ) nisi jedini! :)

@Karaburac Trudiću se! ;)
Korisnikov avatar
By familija
kostakurta napisao:Izvini familijo, ako ti je lakše (a verujem da nije :D ) nisi jedini! :)

@Karaburac Trudiću se! ;)
Ma nema veze ljudi, taman posla...Nego ja onako taj dan gledam sta da stavim u mocartu i vidim OKK -Smederovo...setim se posta i kazem, to je to..Kad ono... :snooty: :snooty: :snooty:
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Metalac predvodjen Bojanom Bakicem pobedio Radnicki FMP i osvojio kup Srbije
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 206
Basketball 3x3

Novi sad pokorio rimini, osvojena titula, a u polu[…]