Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Korisnikov avatar
By Zex88
Državni projekat

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Valderama
Ma daj, više mi se kenja od te litvanske košarkaše priče, ispade da oni sami imaju veću košarkašu zaostavštinu, tradiciju i finansijsku moć, nego Srbi, Hrvati, Slovenci i Crnogorci zajedno!
Korisnikov avatar
By Zex88
Jbg, nova hala, uvek rasprodata, imaju kintu, sopstveni avion..

To kakve ko ima rezultate je nebitno..

Korisnikov avatar
By The Answer
Nema Litvanija predstavnika i EL nego je Žalgiris stalni učesnik EL, ko hoće da shvati razliku (i zašto ona postoji) ona je veoma jasna.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Valderama napisao:Ma daj, više mi se kenja od te litvanske košarkaše priče, ispade da oni sami imaju veću košarkašu zaostavštinu, tradiciju i finansijsku moć, nego Srbi, Hrvati, Slovenci i Crnogorci zajedno!
Sa zaostavštinom i tradicijom danas možeš samo da obrišeš dupe, žao mi je što to mi Srbi ne shvatamo, naročito u EL. U ABA okvirima još uvek može da se drobi o raznim Bosnama, Zadrima, Cibonama i sličnim polupancima ali i to sve manje ljudi interesuje naravno.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Zex88
Da je meni znati na koju foru Vesterman igra za ove ekipe?

Partizan, Barsa, Limož,Žalgiris, CSKA, Fener,sve bivši prvaci Evrope i svuda je bio samo jednu sezonu..

By forfang
Abrines iz Oklahome u Barseloni.

Barsa sledece sezone:Heurtel-Higgins-Hanga-Mirotic-Davies Pangos-Abrines-Claver-Oriola-Tomic Ribas-Kuric-Smits-Pustovyi

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
Korisnikov avatar
By Zex88
Tanko je to.. :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
Fudbal

Kada se to sve podesavalo i sam sam batalio forum […]