Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
Korisnikov avatar
By Zex88
Dobili su dosta.. Zamenili su indijanca za ozbiljnog igrača..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL
Meni ta teorija o indijancu ne drzi vode, ja mislim da je vise do trenera i do saigraca
Ako imas zdrav kolektiv jedan igrac ga nece tek tako srusiti
Korisnikov avatar
By Zex88
Covek je pripaljivao bez ikakvog rezona,igrao sam za sebe.. Najveci kancer u ekipi..
Korisnikov avatar
By Zex88
Kvinsi Ejsi u Makabiju.. Stauskas se spominje kao pojacanje Baskonije..
Korisnikov avatar
By Zex88
Lesor kod Radonje..
Korisnikov avatar
By Lepus
Živo me interesuje kako će kod njega izgledati. Ako se potvrde priče da je glup k'o k.. odrobijaće ga Radonja.
Korisnikov avatar
By Zex88
Ron Bejker stize u CSKA.. Sve vise igraca iz NBA dolazi u Evropu.. Kad bi batalili odlaske u Kinu i slicne zajebancije, bila bi EL mnogo bolja za gledanje..
Korisnikov avatar
By Zex88
Zex88 napisao: Čet Avg 01, 2019 9:19 am Ron Bejker stize u CSKA.. Sve vise igraca iz NBA dolazi u Evropu.. Kad bi batalili odlaske u Kinu i slicne zajebancije, bila bi EL mnogo bolja za gledanje..
Mozgov u Himkiju,vrlo moguce i Jerebko..
Korisnikov avatar
By The Answer
Zex88 napisao:Ron Bejker stize u CSKA.. Sve vise igraca iz NBA dolazi u Evropu.. Kad bi batalili odlaske u Kinu i slicne zajebancije, bila bi EL mnogo bolja za gledanje..
Ovaj nije deveti, ovaj je deseti ešalon nba košarke. Ako on bude imal uticaja ovde onda stvarno do kurca i evro košarka!

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao: Čet Avg 01, 2019 10:00 am
Zex88 napisao:Ron Bejker stize u CSKA.. Sve vise igraca iz NBA dolazi u Evropu.. Kad bi batalili odlaske u Kinu i slicne zajebancije, bila bi EL mnogo bolja za gledanje..
Ovaj nije deveti, ovaj je deseti ešalon nba košarke. Ako on bude imal uticaja ovde onda stvarno do kurca i evro košarka!

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Nisam mislio da ce doneti on neki kvalitet,vec da se stvori navika dolazaka u Evropu.. Da prestanu gledati vise Kinu,Filipine i slicna cuda.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
KK Crvena Zvezda 2019/2020

To ce nam biti najveci poraz ove sezone, steta je […]

https://youtu.be/d1IhwcYd89Y

ABA fantasy

Moram malo da se kockam,upao sam u problem sa povr[…]