Teme vezane uz Evroligu, Evrokup, evropske lige... sve vezano uz evropsku košarku
PAO otpustio Vovorasa... vrlo zanimljiv potez, nekako mi deluje da su ili zakasnili ili pozurili sa promenom trenera. Naime stvarno su lose igrali u pocetku, pisali smo dosta na temi o njima, manji budzet, par promasenih pojacanja, ne tako bajna igra i ideja, ali mi deluje da su u zadnjih mesec dana poceli da hvataju neki ritam i da su se skockali. Da je otpusten ranije bilo bi mi ok, pogotov sto je u pitanju Dimitis ludi predsednik, ali sada nakon sto su se kolko toklo sredili, otkaz mi nije uopste ocekivana i dobra opcija. Nije ni bilo za ocekivati da ce se trpeti mlad i neiskusan trener, mada mozda su sa druge strane nasli nekog zvucnijeg i dokazanijeg trenera. Poraz od Zvezde je izgleda bio prekretnica...
Pa sad..Za njega mi je nekako vrh da bude ok u EL..Opet,dve godine nije video loptu kako treba,ali popravio je telo.. Mislim da nije kvalitetniji od ostalih stranaca,ali mlad je,videcemo. Oni su spremni da rizikuju,ipak ima 21 godinu.. Ima vremena za njega jos uvek.
Da, godine su mu najveci bonus ima vremena za njega
Ako bude imao srece da se uklopi u Atamanov sistem bice dobar potez, on je poznat da pojedinim igracima daje veliko povjerenje

Послато са SM-A202F помоћу Тапатока

Samo da konstatujem da Nedovic ne moze da bude lider i da sinoc, u odsustvu Papapetrua nije dao 33 poena Asvelu, te predvodio svoj tim do nove pobede u EL. Sut iz igre 6/7 za 2, 5/10 za 3 uz 6/6 sa bacanja, pored toga 5 skokova, 6 asistencija i sve to za ukupni indeks 40.

Mislim da ce Musa da se lako uklopi u Atamanov sistem, njima fali jedan centar jer kubure sa povredama Danstona i Plajsa koji su u godinama, pored Sejna i Vase, naigrace se i Musa, bice prostora za njega tu...
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
Ostali klubovi ABA lige

Pa kad ih je izjebao Bircevic. Salvatore ostavio[…]

Svaštara

Ona basketaska lopta je meni uzas, malena, lagan[…]

NBA