NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Zex88

Mislim da je treći..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer

Sledeće sezone prestiže i Redžija i onda ostaje samo Rej Alen. I njega će sa pola snage.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Kari već ima 31 godinu, bio sam ubeđen da je mlađi, ali nebitno, igrački vek je kod NBA košarkaša duži nego kod evroligaških igrača na primer. Ima priliku da bude najbolji trojkaš svih vremena.

Nego nisam imao pojma da mu je i rođeni brat uspešan košarkaš. Vi o njemu nikad niste ni reč napisali. :D

Korisnikov avatar
By The Answer

Biće sigurno igrač sa najviše trojki.

Jebeš ga, ne pišemo nešto ni o Bredliju Bilu pa je on zvezda. Set nije draftovan pa je zaobilaznim putem stigao do nba, bilo je tu i G lige i desetodnevnih ugovora, sećam se da je Stef davao neku izjavu kako je zadovoljan kad je konačno dobio šansu, da je zaslužuje i da će pokazati da je nba igrač.

Korisnikov avatar
By Zex88

Puno je igrača i dešavanja u nba, ne možeš sve da komentarišeš..

Korisnikov avatar
By Zex88

Hahahah,Stiven po obicaju izdominirao :D

[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=mNe4_tyVmQE[/bbvideo]

Korisnikov avatar
By The Answer

Lik koga verovatno još samo b92 uzima za ozbiljno, mentol.

Korisnikov avatar
By Valderama

kako biste vi opisali Kleja Tompsona nekome ko ga nikad nije gledao? Kakav je tip igrača, šta ga čini jednim od najboljih igrača u NBA, šta su mu mane...?

da li smo mi ikad u bogatoj košarkaškoj istoriji imali igrača koji je po svojim karakteristikama sličan Tompsonu?

Korisnikov avatar
By Zex88
The Answer napisao:

Lik koga verovatno još samo b92 uzima za ozbiljno, mentol.

Mene nasmeju njegove drame Slika

Korisnikov avatar
By Zex88
Valderama napisao:

kako biste vi opisali Kleja Tompsona nekome ko ga nikad nije gledao? Kakav je tip igrača, šta ga čini jednim od najboljih igrača u NBA, šta su mu mane...?

da li smo mi ikad u bogatoj košarkaškoj istoriji imali igrača koji je po svojim karakteristikama sličan Tompsonu?

Pa jednim od najboljih ga čini što ima takvu praćku, da kad je u elementu sipa i bolje nego Stef..A Stef je najbolji šuter ikad.. Vrhunske kretnje kroz blokove, ne mora uopšte noge da namesti da bi bio uspešan.. Ne treba mi lopta a može da ti spakuje 30 bez problema..
Može da igra odličnu odbranu.. Mana mu je malo lošija kontrola lopte i mislim da bi mogao više skokova da kupi..

Što se tiče naših, ja ne pamtim sličnog..
Edit :
Hm, možda me Gurović podseća malo..

• 1
  • 1023
  • 1024
  • 1025
  • 1026
  • 1027
  • 1061
Reprezentacija Srbije

Jao momci nije moglo bolje ! Srecno Igore !

NBA

https://twitter.com/bballbreakdown/status/11962005[…]

Neko ima Gordica, a neko Covica

ABA fantasy

114 na kraju.. Odlicno poceo,lose zavrsio.. Lok[…]