NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Loki
Peja napisao: Uto Okt 22, 2019 12:46 am
Zex88 napisao: Uto Okt 22, 2019 12:13 am
Lika napisao: Uto Okt 22, 2019 12:12 am Zion out najmanje 2 mjeseca
Samo se cekalo kad ce to biti..
Zašto?

Nisam pratio baš mnogo o njemu, osim ovih klipova iz predsezone.
Jel vuče neke povrede?
Meniskus je u pitanju, ima on previse kg. Ja sam ocekivao neku povredu, ali ne bas ovako rano.
Predvidjaju pauzu 6-8 nedelja.
Korisnikov avatar
By Zex88
Baš to, težak je mnogo, ogromno je to opterećenje.. A još stil igre gde više vremena provodi u vazduhu dodatno utiče na mogućnost povrede.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lika
Clippersi tim, Lakersi grupa igraca za sada.
Korisnikov avatar
By djokonda
Meni se čini da ovo sa LBJ-em na pleju neće funkcionisati u Lejkersima...mnogo LBJ usporava sve. Klipersi ozbiljna ekipa.
Korisnikov avatar
By Lika
Lebron na pleju rezultira strasno staticnim napadom koji se svodi na izolacije za njega i Davisa. Ostali se jedva krecu, samo cekaju povratnu loptu koja rijetko prolazi. Pick n roll je sinoc bila misaona imenica za Lakerse, Taj napad jednostavno nije bio gledljiv.

S druge strane Clippersi su jebeno poslozena ekipa cija je obrana mozda i najbolja u ligi. A jos kad se vrati PG13...
By surda
Lika napisao: Sre Okt 23, 2019 3:38 pm Lebron na pleju rezultira strasno staticnim napadom koji se svodi na izolacije za njega i Davisa. Ostali se jedva krecu, samo cekaju povratnu loptu koja rijetko prolazi. Pick n roll je sinoc bila misaona imenica za Lakerse, Taj napad jednostavno nije bio gledljiv.

S druge strane Clippersi su jebeno poslozena ekipa cija je obrana mozda i najbolja u ligi. A jos kad se vrati PG13...
Do sada Lebron nije samo nominalno bio plej. Nije bas da su napadi previse bili dinamicni s njim u igri u prethodnim sezonama.

Cijenim da je veca staticnost nego inace zbog kratkog vremena u kojem je ekipa na okupu. Mislim da ce to nesto gledljivije biti kako vrijeme bude odmicalo.
Korisnikov avatar
By Lika
@surda slažem se s tobom, ubrzati će se to s uigravanjem momčadi, ali mislim da to nikako nije rješenje za napadačku igru Lakersa, obzirom na to koje igrače imaju na rosteru.

U redu, prva utakmica i to još na možda i najjači obrambeni tim lige, vidjet ćemo dalje razvoj situacije.
Korisnikov avatar
By Lepus
Lika, a kakvu misliš da Lakersi mogu igrati igru sa Lebronom? On je kroz čitavu karijeru i igrao izolacije gdje su ga okruživali manje ili više dobri šuteri koji bi kažnjavali pomoć na njemu.

Od sinoć sam odgledao samo highlights-e i nisam uopšte siguran da može funkcionisati petorka u kojoj je AD četvorka. Ostali igrači su sve šljakeri i ne vidim ko tu može bilo šta kreirati.
Korisnikov avatar
By Lika
Lepus napisao: Sre Okt 23, 2019 4:51 pm Lika, a kakvu misliš da Lakersi mogu igrati igru sa Lebronom? On je kroz čitavu karijeru i igrao izolacije gdje su ga okruživali manje ili više dobri šuteri koji bi kažnjavali pomoć na njemu.

Od sinoć sam odgledao samo highlights-e i nisam uopšte siguran da može funkcionisati petorka u kojoj je AD četvorka. Ostali igrači su sve šljakeri i ne vidim ko tu može bilo šta kreirati.
Mogu se i dalje igrati izolacije za Lebrona u akcijama, ali da ga se makne sa pozicije kakvu je igrao jučer. On može biti plej, ali kao šta igra Jokić, neka povede kontru, a ne da prevodi loptu kao nekad Zoran Radović kad se napad igrao 30 sekundi. Znam da sam ja nitko u košarci, no radije bih da su Lebron na 4 i Davis na 5, bez da Lebron prevodi loptu. Ma može i njih dvojica na 3 i 4 u raznim situacijama, ali daj loptu beku i trči u tranziciju. S njima na 4 i 5 imaš takvu prednost da moraš biti lud da to ne koristiš.

U redu, sinoć nije bilo ni Ronda ni Carusa (isto povreda, bez obzira što se skinuo), a Cook i Bradley nisu organizatori, pa možda sudim na osnovu krive utakmice. Vidjet ćemo, nadam se da je ovo samo eksperiment.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Gudura u 1 utakmici u ligi ima dobru minutazu, 24 minuta. Dao je 9 poena, sut iz igre 4-8, trojke 0-3 uz 2 skoka i 2 asistentcije, uz 3 izgubljene lopte. Zanimljivo dok je on igrao imali su plus 6.

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

• 1
  • 1052
  • 1053
  • 1054
  • 1055
  • 1056
  • 1065
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Reprezentacija Srbije

Svidja mi se ovo sa mladim snagama.. Sto se tice[…]