NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By djokonda
Lejkersi mogu i igraće brutalnu odbranu, ali moraju da nađu nekoga ko će da prenosi loptu umesto LBJ-a...to LBJ nije radio ni u jednom timu kad je osvajao titule...verovatno je Karuzo, Grin, Kuzma, LBJ i AD najbolja petorka koju mogu da sastave sa ovim personalom
Korisnikov avatar
By Zex88
Kako ono ide, Jokić i Dončić ne bi mogli da igraju sa nama, samo Bogdan bi..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
Ne znam dal su mislili na regularni deo nba sa onakvim situacijama kao što se vrti sa Hasanom od noćas ili na šibanje za Jugoslaviju '90-ih sa Litvancima, Grcima, Rusima... gde je bilo igrača koji su ako ne bolji onda bar tvrđi od Skole i Marka Gasola.
Korisnikov avatar
By djokonda
The Answer napisao: Čet Okt 24, 2019 12:43 pm Ne znam dal su mislili na regularni deo nba sa onakvim situacijama kao što se vrti sa Hasanom od noćas ili na šibanje za Jugoslaviju '90-ih sa Litvancima, Grcima, Rusima... gde je bilo igrača koji su ako ne bolji onda bar tvrđi od Skole i Marka Gasola.
Na šta god da su mislili nisu u pravu...Dončić je već sada, a 7 godina je mlađi, kudikamo bolji igrač od Bogdana, i više je clutch i čvršći je i sposobniji za ''šibanje'' ma šta god to značilo (kao da su tada evropski košarkaši bili jači i čvršći nego sada - fizička sprema tada i sada evropskih igrača ne može da se poredi)...a dvojac koji je to pričao je poznat po tome da mu skromnost nije vrlina i da imaju arogancije u izobilju.

Navedi jednog ''tvrđeg'' od Marka Gasola iz tog perioda, a da nije Sabonis...mnogo mi volimo da podižemo košarku iz vremena kada smo bili dominantni, a da spuštamo u vremenu u kojem nismo.
Poslednja izmena od djokonda u Čet Okt 24, 2019 12:58 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By milanezija
I za aroganciju i za manjak skromnosti imaju maksimalno pokrice
Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao: Čet Okt 24, 2019 12:54 pm I za aroganciju i za manjak skromnosti imaju maksimalno pokrice
Ali utiče na njihovu kompetentnost kada pričaju o ovim temama
Korisnikov avatar
By Zex88
milanezija napisao:I za aroganciju i za manjak skromnosti imaju maksimalno pokrice
Nije da su oni igrali sa 12 Džordana u timu, razni su se tu likovi provlačili.. Tipa Bulatović ili Lukovski(ne mislim da su loši igrači ali nisu isti nivo kao ova dvojica)..

P. S. Slažem se sa Đokondom..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By The Answer
G liga eksperimentiše. Faul na trojci šutira jedno bacanje vredno 3 poena, faul na dvojci jedno bacanje vredno 2 poena. Koš faul, faul važi, koš važi, kako god da ste zvali and-1 ostaje isto. Stara pravila koristiće se poslednja 2 minuta i u OT.
Korisnikov avatar
By milanezija
Ne kapiram ovo sa kos faul, sta je tu promena?
Korisnikov avatar
By The Answer
Pa to ostaje isto, tako stoji u tekstu.
  • 1
  • 1053
  • 1054
  • 1055
  • 1056
  • 1057
  • 1065
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]