Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
Bojdo napisao:
milanezija napisao:Moglo je bez Harela... a i Plamli bi mogao da bude insajder za branjenje Jokica
Ne brini, odmah je odjavio Popa :D
Zajebavas? Slika

Pa oni su gori od Dude sa razgovorom o igranju
Korisnikov avatar
By Peja
Iskreno, ja se više ne plašim Amera, samo počinjem da se plašim NAS samih, odnosno medija, euforije, već viđenog finala, "slabih Amera" itd...

Nešto tamo preko bare ne štima, i to duboko, ovo nije slučajnost, teško da tu Pop može nešto da ispegla za mesec dana.
Korisnikov avatar
By The Answer
Sjajno je što Španci, Grci, Litvanci, Francuzi, Kanađani, Australijanci... uopšte nisu tema. Oni će sami da se sklone znate.

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By The Answer
Stvarno misliš da ja to ne znam? Pa ko je prvi ovde drobio pola sata posle žreba da nam utakmica sa Španijom (verovatno) odlučuje da li ćemo na Amere u polufinalu ili finalu?

Eto, u tom polufinalu, dolaze Ameri ili neko od tih drugih sa kojima neće biti lako. A mi samo o Amerima pričamo. Tek ne dao Bog da pobedimo Amere u 1/2 a izgubimo od na primer Kanade u finalu...

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By Zex88
Teški snovi muče Answera

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
Korisnikov avatar
By alonzo86
milanezija napisao: Čet Avg 01, 2019 8:59 pm Dramond utekao od Jokare
Sad sam hteo da napisem Drummond Out. Ako sad ne osvojimo, nikad necemo.

Ali bih mnogo voleo da naletimo na Spaniju recimo u 1/4 finalu i da ih raskantamo 30 razlike, i da se Bogdan plazi i to i da vadi pistolje, Radulja da im se kezi u facu i to... Odvratni su Spanci bili onda kad su se namestili namerno na nas kad smo isli sa F timom, Nemanja Krstic i ekipa, ovi nasi klicni mucenici, neiskusni, a Caco i ovi ih ponizavaju i na 30 razlike nece da popuste ni malo nego daju gas i keze im se, i plaze im se u facu da ih ponize do kraja. E sad bih voleo da to nasi urade Spancima i mogu da budem miran :D

Mnogo postujem bracu Gasol i postujem generalno Spanske igrace, ali me kao kolektiv, ta prepotentnost, i ciganluk zaljene kod sudija, dramatizovanje i to, to me je izludjivalo.
  • 1
  • 311
  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 324
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]

Reprezentacija Srbije