Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By The Answer
alonzo86 napisao: Pet Avg 02, 2019 1:12 am
milanezija napisao: Čet Avg 01, 2019 8:59 pm Dramond utekao od Jokare
Sad sam hteo da napisem Drummond Out. Ako sad ne osvojimo, nikad necemo.

Ali bih mnogo voleo da naletimo na Spaniju recimo u 1/4 finalu i da ih raskantamo 30 razlike, i da se Bogdan plazi i to i da vadi pistolje, Radulja da im se kezi u facu i to... Odvratni su Spanci bili onda kad su se namestili namerno na nas kad smo isli sa F timom, Nemanja Krstic i ekipa, ovi nasi klicni mucenici, neiskusni, a Caco i ovi ih ponizavaju i na 30 razlike nece da popuste ni malo nego daju gas i keze im se, i plaze im se u facu da ih ponize do kraja. E sad bih voleo da to nasi urade Spancima i mogu da budem miran :D

Mnogo postujem bracu Gasol i postujem generalno Spanske igrace, ali me kao kolektiv, ta prepotentnost, i ciganluk zaljene kod sudija, dramatizovanje i to, to me je izludjivalo.
Ne postoji apsolutno nikakva mogućnost da sa njima igramo u 1/4 a ni u 1/2. Naletećemo na njih u utakmici koja će verovatno odlučivati da li će nam Ameri pasti u polufinalu ili finalu
Korisnikov avatar
By Peja
Ricky Rubio:
He believes that trend is changing and a lot of teams will have a shot at beating the USA and winning it all: “I see a lot of teams (in the medal hunt). It used to be the US team and one of the other generations, like Spain or Argentina, who can play toe-to-toe with them. Now we have a lot of countries who can compete. Not just to play in the Final. But also to beat the USA. Spain, of course, but also France, Australia…a lot of good teams out there who can compete and win the gold medal.”

Kako nas mali cigančić zaobilazi u ovim pričama :think:
Korisnikov avatar
By Zex88
Pa kad je rekao da mu je jedan od najtežih poraza bio 2010 kad je Teo spakovao trojku..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By Peja
Nervira me to, nije Rubio jedini, bilo je još par sličnih izjava nekih drugih košarkaša.

Zamisli recimo da smo mi ili neko drugi pred SP 2010 na pitanje o favoritima preskakali Španiju (tada vicešampion OI, prvak sveta i Evrope, nešto kao mi danas, drugi tim na planeti) i pričali u fazonu očekujemo napad na medalju od Slovenije, Francuske, Kanade..
Mi to nismo radili jer nemamo komplekse od Španaca (iako su nas tada redovno drali) za razliku od njih koji vuku još uvek neke boljke od nas.
Korisnikov avatar
By Zex88
Znamo mi koga se najvise boje.. Zbog ovoga ima debeli Djarma da ih nasamara..
Korisnikov avatar
By Zex88
I Rendl odustao od SP..
Korisnikov avatar
By milanezija
Pozvan Torey Craig iz Denvera izgleda

Znaci SAD trenutno:
PG: Kemba Walker; Kyle Lowry
SG: Donovan Mitchell; Marcus Smart
SF: Jayson Tatum; Khris Middleton; Jaylen Brown; PJ Tucker; Torey Kraig
PF: Kyle Kuzma; Harrison Barnes; Thaddeus Young
C: Brook Lopez; Myles Turner; Bam Adebayo; Mason Plumlee

Nekako previse trojki u sastavu, osim ako neko tipa Taker, Braun ne bude isao na 2
Korisnikov avatar
By Peja
Čitam spiskove ostalih reprezentacija i upada mi u oko prisustvo igrača tipa Printezis, Burusis, Mačiulis, Jankunas, Uertas, Barbosa, Varežao i sličnih za koje sam ja bio ubeđen da su se oprostili od reprezentacija (za neke mislim da su to uradili i više puta).

Čekam samo da vidim da Noćioni igra za Argentinu :D

Što se tiče Amera, sve su mi bliži onom sastavu iz '98 (dosta igrača sa tog prvenstva i ovog sada mi nije poznato :D).
  • 1
  • 312
  • 313
  • 314
  • 315
  • 316
  • 324
Fudbal

Listam malo tabele srpske lige, u Beogradu je IMT […]

KK Partizan 2019/2020

Onda neces imati vremena, zato, peljesi starce i u[…]

Reprezentacija Srbije