Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Lika
Zex88 napisao:https://twitter.com/BBFromLA/status/645927862579634176
Nema Bjelice, Bobija i potencijalno Jokića, ali zato nema ni pola Francuske i Italije. Sve zavisi kakve će grupe biti.
Korisnikov avatar
By Zex88
Kanada: Vigins,Dzozef,Sakre,Olinik,Benet,Stauskas..
Italija: Galo,Belineli,Baranjani
Francuska: Azinsa,Lovernj,Gober,Parker,Batum,Dijao..
Grcka: Janis,Papanikolau,Kufos (a opostili se Spanulis,Zizis,Burusis)
Turska(ako dobiju pozivnicu): Asik,Iljasova,
Nemacka(ako dobiju pozivnicu): Sruder,Dirk,Plajs
Rusija(ako dobiju pozivnicu): Mozgov i Kaun
Korisnikov avatar
By Lika
Zex88 napisao:Kanada: Vigins,Dzozef,Sakre,Olinik,Benet,Stauskas..
Italija: Galo,Belineli,Baranjani
Francuska: Azinsa,Lovernj,Gober,Parker,Batum,Dijao..
Grcka: Janis,Papanikolau,Kufos (a opostili se Spanulis,Zizis,Burusis)
Turska(ako dobiju pozivnicu): Asik,Iljasova,
Nemacka(ako dobiju pozivnicu): Sruder,Dirk,Plajs
Rusija(ako dobiju pozivnicu): Mozgov i Kaun
Kao što rekoh, čekamo da vidimo učesnike kvalifikacija i grupe, do tada opušteno :)
Korisnikov avatar
By dovlimir
ako bude kategorizacije očekujem Srbiju, Francusku i Grčku kao nosioce, što nam u startu olakšava posao jedno 30- 40%. po tom kriterijumu može nas zapasti grupa: Srbija, Češka( Italija), Portoriko, Filipini, Senegal... još ako dobijemo turnir, daj nemojte me zajebavati :)
Korisnikov avatar
By Yopitsch-Kurz
@Dovlimir - ako me služi sećanje, ti beše računao unapred da smo osvojili zlato?
Opet se zalećeš sa prognozama.
Korisnikov avatar
By Zex88
https://twitter.com/zvezdas94/status/645946456151564289 Zanimljivo :think:
Korisnikov avatar
By rudonja
Ne bi trebalo precenjivati Kalinica uprkos, objektivno, vrhunskoj sezoni. On ce imati problema sa svakom fizicki zrelom evro-trojkom tipa Maciulis, dok ce imati priliku protiv raznih dzokera tipa Perperoglu. Ima on mnogo nedostataka. I opet je tu varka turske lige, u kojoj pljuste poeni i u kojoj se statisticki cveta.

Sumnjam u svadju sa Saletom, jer je svaki put kada je zamenjen zamena bila zasluzena.

Celu pricu oko Kalinica, nedostatka Marjanovica itd, dodatno podgrejavaju novostvoreni kosarkaski navijaci CZ.

Mikoni napisao:
Sad, jedan je problem što beli čovek ne može biti kao Gober, koliko god dobar bio. Mislim da osim njega i možda Dejvisa, niko ne bi mogao dohvatiti onaj Teov pokušaj loba...pa ti kreni posle na ulaz..
Te price o rasi pripadaju dvadesetom veku. Gober stvarno ima osecaj za skocnost, ali je tehnicki potskolovan igrac totalno. U toj konkretnoj situaciji, procitao ga je mnogo pre nego sto je ovaj izbacio loptu.
By Moneymaker
Zex88 napisao:https://twitter.com/zvezdas94/status/645946456151564289 Zanimljivo :think:
Crni on,pa najlošije procente inmao sa penala :roll:
Korisnikov avatar
By Zex88
Bacanja mu nisu izgleda zanimljiva.. :)
Celu pricu oko Kalinica, nedostatka Marjanovica itd, dodatno podgrejavaju novostvoreni kosarkaski navijaci CZ
Rudonja, mislim da si ovde debelo promasio fudbal..
Korisnikov avatar
By dovlimir
Yopitsch-Kurz napisao:@Dovlimir - ako me služi sećanje, ti beše računao unapred da smo osvojili zlato?
Opet se zalećeš sa prognozama.
prijatelju, baš si me zamjenio sa nekim. upravo suprotno. prije pola godine sam govorio da bih bio zadovoljan da udjemo u 8 i igramo kvale za OI, a prije meča sa Litvanijom sam napisao da sigurno dobijamo. to je sve od mojih prognoza bilo.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 815
KK FMP 2019/2020

Sigurno će imati minute, ne bi došao u Fmp […]

Svaštara

Arena je i krenula valjda kao SBBov projekat dok j[…]

Iz navijackog ugla