Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By dovlimir
Em.. napisao:@dovlimir

Imas li ti konkretne dokaze da prasine nema? :D

Salu na stranu, imam problem da razumem sta zelis da mi kazes, ali se potrudih i dodjoh do (mozda pogresnog zakljucka) da zelis da kazes da smo atmosferu u ekipi narusili mi navijaci, pisanjem o sukobu. O sukobu se masovno prica tek sada kada je sve gotovo, pa ne vidim kako smo mi navijaci mogli da narusimo atmosferu. Tek neki redak o Kalinicu u tom kontekstu, napisala sam ja (ponavljam, daleko pre svega ovoga i bez osude bilo koga) i to je bilo sve sto se moglo cuti na tu temu. Ostali kometari koji su se bavili njegovim partijama, nisu se doticali odnosa sa selektorom. Dakle, tokom priprema i samog takmicenja, nije bilo nikakvih histerija koje bi im narusile atmosferu, naprotiv, pucalo se od euforije i vere u finale. Sto recimo prosle godine nije bio slucaj. Ispraceni su uz prilicne skepse posle slucaja Micov, pa im ta prasina (a nije bila mala) nije pokvarila atmosferu. Nemam dokaze, jer je tema obrisana, ali sam tada stala uz selektora, doslovno rekavsi da je doneo pravu odluku, za sta takodje nisam imala dokaze :D ali sam duboko verovala, sluzeci se psihologijom koju cesto zanemarujemo, ponekad i dozivljavamo kao palanacke price. Ispostavilo se kao tacno i pokazalo da oni mogu da funkcionisu uprkos komentarima po internetu, cime takodje isticem neslaganje sa tvojim stavom, ako sam ga uopste dobro shvatila. Mogu i moraju, odrasli su ljudi. Sale je tada uspeo da sacuva autoritet, uprkos masovnim kritikama, ali je to upravo posledica odlucnosti koju je tada pokazao, a sada nije (utoliko i strahujem za njegov autoritet u buducnosti; ne zbog kritikovanja kao kritikovanja, vec sto je do toga ovaj put ipak doslo zbog njegove neodlucnosti, ali to sad nije tema).

Dalje... najpre kazes da prasine nema (tj. da je ne treba dizati tamo gde je nema, dakle - nema sukoba), a potom kazes da ce na krilima masovne podrske Kalina da se naljuti na selektora. Zasto da se naljuti ako sukoba nema, ako su u dobrim odnosima? Zato sto tamo neki Paja i Zile s interneta govore "matori najbolji si, onaj tamo nema pojma"? Na stranu sad da li imas konkretne dokaze da li bi Kalina zbog toga digao nos, ali ako ti poverujem, ozbiljno cu se zapitati (nevezano za eventualni sukob sa Saletom) da li momka koji ne moze da podnese podrsku (jer ti govoris o podrci) zelim da gledam u reprezentaciji. Srecom, necu u to poverovati iz razloga koje sam vec objasnila.

Zaista imam problem da razumem sta si tacno hteo da mi kazes, pa se unapred izvinjavam ako sam izvela pogresne zakljucke. :)
studiraš li ti psihologiju ili nešto slično :D ?
prvi bold. nismo svi isti.neko je emotivniji, neko plahovitiji, neko stvari shvata na jedan način neko na drugi. dok su rezultati dobri sve je super. čim krene malo lošije, ode mast u propast.prošle godine je Kalinić osjetio vjeru od strane selektora, podigao se dobrom igrom i sve je bilo super. ove godine je čovjek možda emotivnije shvatio Saletove kritike, manju minutažu... našao je podršku u masi i komentarima po internetu, što ga je navelo da je on u pravu. nešto u stilu, donio sam svjetsko srebro prošle godine, a sada ne valjam. ponavljam možda Kalina nije takav, a možda jeste, emotivac, sve prima k srcu.
drugi bold. možda ima sukoba, ali zašto dolivati ulje na vatru? dizati prašinu upravo znači to. ako je i bilo malih nesporazuma, pusti da se to riješi u svlačionici u 4 oka na relaciji selektor- igrač, a ne odmah pljuvanja, podrška za Kalinu i slične stvari.
Korisnikov avatar
By Jomer
MileBL napisao:Djordjevic bi morao znati da je Kalinic igrac za 30+ minita, ko moze pogoditi bacanje nezagrijan:D
Ostaje cinjenica da ga nije znao koristiti, mogao je samo iskopirati ono sto je igrao u Zvezdi.
Takodje nijedan drugi igrac koji je igrao na trojki nije imao ulogu u napadu, osim u sitacijama kada smo igrali sa tri beka.

ovo je reprezentacija a ne klub, niko nema nista zagarntovano ovde nema ugovora i garantovane minutaze, onda taj isti Djordjevic nije znao njega da koristi ni proslo SP jel to mislis?

ono sto je @PP napisao predhodnih dana potpis, SAle je izvukao maks iz date situacije, realno da smo premasili sva ocekivanja, vratio nas je na kosarkasku mapu vezali smo dva odlicna rezltata i da nam je neko to ponudio 2013 svi bi dali da ne kazem sta :D za ove dve godine, sad se samo plasim ove srpske nebeski narod i samo prvi, pa da covek ne plati nekom smenom ili napustanjem reprezentacije to bi nam bio jos jedan ekser u sanduk koji nam se sprema
Korisnikov avatar
By Em..
Ja ne mislim da postoji nekakva svadja koja je proistekla iz male minutaze, vadjenja iz igre... niti sam dovodila u pitanje Saletovo vodjenje utakmica... vec da je kompletno Kalinicevo izdanje proisteklo iz loseg odnosa Sale-Kalinic, te da je Sale trebao dobro da razmisli da li da ga vodi. Utoliko pricu o tome ne smatram besmislenom, jer smatram da je napravljena greska (ko i svaka druga greska o kojoj ovde razgovaramo), da o greskama treba pricati i ispravljati ih (tamo gde treba, naravno, ali ovo mesto i sluzi da podelimo svoje misli). To je nesto sto ja primecujem vec na pripremnim utakmicama. Mozda sam u zabludi, ali ta zabluda nema nikakve veze sa najnovijim navijackim pricama o svadji. :D

Duznost mi je to pojasniti, jer vidim da je ostalo nejasno. :)

@dovlimir
Da li svojim pitanjem trazis insitucionalnu potvrdu za moja nagadjanja? :D
Sto se ostalog napisanog tice, nemam ti sta reci sto vec nisam. Eventualno da ponovim da se ova prasina koju smatras destruktivnom digla nakon sto je sve zavrseno. Mogu te podsetiti i da sam rekla da eventualni los odnos ne mora nuzno generisati probleme u buducnosti, ali se bojim da ova galama moze da zakomplikuje stvar, tako da se tu razumemo. :)
By Moneymaker
Grobi napisao:Da je Djordjevic vodio najbolje igrace za Kalinica ne bi imalo mesta i onda se ne bi polemisalo ni o kakvom sukobu.Dosta mi je vise i necu da gledam u reprezentaciji Teodosica,Markovica,Kalinica,Simonovica,Ercega,Milutinova...necu na sirem spisku Jovica,Keselja,Dangubica,Mitrovica,Stimca...
Najbolje bi bilo da reprezenatciju preuzme Dule,da se Vili Solomon reaktivira i da mu damo naš pasoš i da ponovo zaigra Vujanić i nema zime za reprezentaciju..
Ti se u košarku razumiješ k'o Marica u kriv kur.c!!! Živiš u nekim prošlim vremenima k'o oni penzioneri Žeravica,Novosel,Moka i ostali lamentirajući nad prošlim vremenima da nekad pomislim da im duhovno sasvim odgovaraš bez obzira koliko godina imaš..Čak mislim da nikada u životu nisi potrčao za loptom i da vjerovatno do podne mrziš sebe a od podne sve koji ne navijaju za Partizan :roll: Pa mi te bude žao,nije lako biti tako kivan i pun gnijeva i da to apsolutno izbija iz svake rečenice koju napišeš..

Sva sreća što se ti i slični tebi bilo iz Partizana ili Zvezde još uvijek ne pitaju ništa kada je košarka u pitanju pa ima nade za ovaj sport..

I naravno na kraju,ne moraš uopšte nikoga da gledaš od njih,samo nastavi sa svojom dnevnom rutinom gledanja YouTube klipova tvojih omiljenih igrača iz devedesetih ;)
Korisnikov avatar
By dovlimir
Em.. napisao:Ja ne mislim da postoji nekakva svadja koja je proistekla iz male minutaze, vadjenja iz igre... niti sam dovodila u pitanje Saletovo vodjenje utakmica... vec da je kompletno Kalinicevo izdanje proisteklo iz loseg odnosa Sale-Kalinic, te da je Sale trebao dobro da razmisli da li da ga vodi. Utoliko pricu o tome ne smatram besmislenom, jer smatram da je napravljena greska (ko i svaka druga greska o kojoj ovde razgovaramo), da o greskama treba pricati i ispravljati ih (tamo gde treba, naravno, ali ovo mesto i sluzi da podelimo svoje misli). To je nesto sto ja primecujem vec na pripremnim utakmicama. Mozda sam u zabludi, ali ta zabluda nema nikakve veze sa najnovijim navijackim pricama o svadji. :D

Duznost mi je to pojasniti, jer vidim da je ostalo nejasno. :)

@dovlimir
Da li svojim pitanjem trazis insitucionalnu potvrdu za moja nagadjanja? :D
Sto se ostalog napisanog tice, nemam ti sta reci sto vec nisam. Eventualno da ponovim da se ova prasina koju smatras destruktivnom digla nakon sto je sve zavrseno. Mogu te podsetiti i da sam rekla da eventualni los odnos ne mora nuzno generisati probleme u buducnosti, ali se bojim da ova galama moze da zakomplikuje stvar, tako da se tu razumemo. :)
napisao sam u prvom postu. ovdje nikako ne mislim na tebe već na širu narodnu masu :) inače, kod mene onaj osjećaj, kada igraš polufinale velikog takmičenja, a većina je nezadovoljna. opet smo digli visoko ljestvicu.
Korisnikov avatar
By Karaburac
Grobi napisao:Da je Djordjevic vodio najbolje igrace za Kalinica ne bi imalo mesta i onda se ne bi polemisalo ni o kakvom sukobu.Dosta mi je vise i necu da gledam u reprezentaciji Teodosica,Markovica,Kalinica,Simonovica,Ercega,Milutinova...necu na sirem spisku Jovica,Keselja,Dangubica,Mitrovica,Stimca...
Udovolji mi molim te i napisi mi svoj sastav koji bi ti vodio na ovo prvenstvo. Samo mi nemoj stavljati povredjenog Lucica, Jokica koji je odbio poziv i ''povredjenog'' Marjanovica. Nego realno, od svih koji su bili slobodni kakav bi ti tim izabrao.
By Grobi
Mogao je Djordjevic da izgladi odnos sa Micovim i da zamoli Krstica da odigra jos ovo prvenstvo.Ja sam napisao jos na drugoj strani kojih 12 je najboljih 12 Srbije ali i ovih 12 koje cu da navedem se jaci od Djordjevicevih 12.
1.Micic,Nedovic
2.Bogdanovic,Milosavljevic,Micov
3.Bjelica,Zagorac
4.Macvan,Savanovic
5.Krstic,Raduljica,Rakovic
By Moneymaker
Bjelica trojka!?
Mačvan i Savanović koji ne mogu da sačuvaju stolicu i kad skoče ispod njih ne možeš da podvučeš flis papir!?
Raković!?

Ti dečko nemaš pojma o košarci!
Korisnikov avatar
By Jomer
Grobi napisao:Mogao je Djordjevic da izgladi odnos sa Micovim i da zamoli Krstica da odigra jos ovo prvenstvo.Ja sam napisao jos na drugoj strani kojih 12 je najboljih 12 Srbije ali i ovih 12 koje cu da navedem se jaci od Djordjevicevih 12.
1.Micic,Nedovic
2.Bogdanovic,Milosavljevic,Micov
3.Bjelica,Zagorac
4.Macvan,Savanovic
5.Krstic,Raduljica,Rakovic

Krstic je operisao koleno pocetkom leta, sta sada ?
Korisnikov avatar
By Mutinjo
Krstic je povredjen, a i oprostio se od reprezentacije...

Edit: pretece me Jomer
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 842
ABA fantasy

I kad starta "cvajta" ? PRIJEDLOG: tr[…]

Reprezentacija Srbije

Svidja mi se ovo sa mladim snagama.. Sto se tice[…]