Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By milanezija
MileBL napisao:

Trebaju nam timski igraci, Nedovic jedini moze probiti 1 na 1 a Kalinic jedini nekog odbraniti, jasno je da se ne uklapju.

I Djokovic je vrhunski, cim ga je celavi samozivac precrtao

Nedovic jedini probiti 1na1 :doh:

Korisnikov avatar
By BBBbbb

Meni deluje kao precutno izostavljanje zbog povrede i/ili oporavka, kao sto je i sa Lucicem radjeno prethodnih godina.

Korisnikov avatar
By MileBL

Pa ajd reci koji nas bek ima bolju igru 1 na 1 od Nedovica, ni jedan bez pomoci drugog igraca ne moze napraviti prednost

Korisnikov avatar
By Duka85

Koliko sam upoznat Kalinic ima ozbiljan problem sa ledjima, diskusi izmedju veceg broja prsljenova su prilicno istroseni.
Sa druge strane slicno je i sa Jovicem ali drugi je to nivo klupske kosarke.

Izostanak Nede u ovom rosteru je po meni od manjeg znacaja

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

By surda

Slazem se da izostanak Nedovica i nije neki minus.

No, Kalinic je druga prica.

To nam je veliki minus jer je igrac koji je itekako bitan.

No, valjda je Djordjevic mnogo vise upucen u njegovo zdravstveno stanje, ili mozda neko njegovo ponasanje ili ko zna sta vec.

Kontam da ovo znaci da su Guduric i Milosavljevic sigurni putnici.

Teo, Micic, Jovic

BB

Milosavljevic, Guduric

Lucic

Bjelica

Jokic, Milutinov, Marjanovic

Kontam da je ovih 10 sigurno. Vidicemo koja jos 2 idu. Nadam se da ce se Macvan uspjeti izboriti za mjesto.

Ne gleda mi se Bircevic kako u uzastopnim napadima pravi glupe faulove i okrece se prema sudiji jer mu nista nije jasno...

Realno bi mi lakse palo da ide Borisa Simanic nego da gledam igraca tipa Bircevic u ekipi. :D

Ali ajde, s razlogom ja lupam po tastaturi, a neko drugi odlucuje o spisku.

Korisnikov avatar
By Duka85

Surda,

To je 11, i po meni oni bi trebalo da idu a za tu jos jednu bih birao izmedju Simona, Birce i Radulje.
Jbm li ga sta Sale planira kako da krpi min na 4-ci. Beli ce da odradi 25-35 min a taj ostatak je vrlo bitan protiv ozbiljnih ekipa.

Svetski kup je lakse od evropskog sa stanovista broja i rasporeda utakmica.

Jebeno je samo sto se menjaju mesta odigravanja 4x- prva grupa jedan grad, druga grupa drugi grad, 1/4 treci i polufinale i finale Peking. Ova setanja nam nisu prijala 2015, u Lilu smo bili mnogo losiji nego u Berlinu.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

By surda

Da jbt, 11 :D

A Bjelica i Lucic su primarni na 4.

Guduric, Milosavljevic i Lucic ce dijeliti minute na 3.

Taman i da Macvan bude isao, nisam siguran koliko ce moci igrati na najvisem nivou.

E sad, Bircevic ili Simonovic nemam pojma sta je bolje. Nijednog nisam pratio u minuloj sezoni.

Mozda ce htjeti voditi Raduljicu kao jednog od tri centra, a otpisati Majranovica ili Milutinova. Ni to nije iskljuceno.

• 1
  • 680
  • 681
  • 682
  • 683
  • 684
  • 851
Fudbal

Au Obi leb' te jebo kakvu pricu sad sklopi.. Mic[…]

Najgori scenario. Potrošiti se u egal utakm[…]

Svaštara

Počinili čin koji je u suprotnosti sa jučera&scaro[…]