Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By djokonda
Peja napisao:

Opet je dobra stvar što Đorđević nije sujetan, ipak kad se pogleda sad unazad:

Bobija je preskočio 2014 pa ga ovaj ispali 2015 i 2016 pa su onda 2017 a i dan danas u super odnosima i Bobi je na spisku.
Mačvan je "odbačen" 2014 pa je vraćen kasnije i uspeo da postane kapiten.
Sa Jokićem i Milutinovim je bilo svega pa su sada obojica u timu.
Gagi nije prošao 2016 pa je igrao 2017.

Hoću da kažem da ne treba misliti da će se ovim narušiti atmosfera bilo u ekipi ili na relaciji Sale-NN i Kalinić.
Lepo je Mačvan rekao jutros u intervjuu, u fazonu to je trenerova odluka i to se poštuje, čovek ima rezultate koji nas obavezuju na to.

Mačvan je poslednji koji bi trebalo ovo da komentariše imajući u vidu da po kriterijumu forme uopšte ne bi trebao da bude na spisku...on godinu dana nije igrao košarku, a nije i da je pre povrede briljirao.

Korisnikov avatar
By milanezija

Macvan nece ici. Koji vam je djavo? Bukvalno je Sale rekao da ne ide. Tu je da radi na pripremama da mu se pomogne kao kapitenu, 2 godine je pauzirao. Pa nerealno da ne citate nista a kacite se za svaku sitnicu. Identicno je i sa Kuzmicem (samo nije receno)

Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao:

Macvan nece ici. Koji vam je djavo? Bukvalno je Sale rekao da ne ide. Tu je da radi na pripremama da mu se pomogne kao kapitenu, 2 godine je pauzirao. Pa nerealno da ne citate nista a kacite se za svaku sitnicu. Identicno je i sa Kuzmicem (samo nije receno)

Znači jedine opcije ukoliko se nešto ne dao bog Bjelici desi tokom priprema jesu Birčević i Simonović? Toliko Sale ima poverenje u njih da mu ni Jelovac na pripremama ne treba (koji je, btw, 5 puta upotrebljiviji od Birčevića)? Po kom kriterijumu Birčević može da ima prednost u odnosu na: Kalinića, Jelovca, Apića i Davidovca, pa čak i Zagorca...jer svi oni četvorku bolje igraju od Birčevića...plus Simanić, koji teško da je od Birčevića lošiji, a definitivno je jedan od igrača koji se u budućnosti projektuje na tu poziciju u reprezentaciji.

Korisnikov avatar
By milanezija

Slazem se da je mogao i Jelovac/Simanic na spisak al ne vidim kao fatalno nesto

Bircevic je godinama u sistemu, zna sta sme sta ne sme. Jelovac je drkadzija klasican (videli smo i u kvalama, i ne verujem da je spreman da bude 12.igrac). Simanic bi vec mogao to izvesti. Isto vazi i za Simonovica

I jos nesto. Zar godinama ne navijamo da Sale povede samo uzi spisak uz par trening igraca a ne da mrcvari 25 ljudi pa otpisuje 2 po 2. To se Dudi stalno zameralo. Evo sad. Znamo 10 skoro pa sigurnih i jos 2 se traze izmedju Birca Simon Raduljica Boban + Avramovic koji igra odlicnu sezonu u Italiji 18p po mecu, trojka protiv Austrije, zasluzio je. A nece mu biti krivo ako 2 meseca provede na pripremama. Todorovic, Macvan, Kuzmic su tu samo radi treninga i da im se pomogne, mozda ova dvojica (sem Macvana) omirisu parket neku pripremnu ali MundoBasket videti nece

Apic Zagorac su brutalne cetvorke... za DD-a jos i da se slozim

Korisnikov avatar
By djokonda

Ne znam čime je Birčević zaslužio toliko poverenje...na svaku korisnu stvar koju uradi dođe 6 nepotrebnih faulova. Bukvalno ekvivalent Gagiću.

EDIT: Birčević je godinama u sistemu, a svaki put kad izađe na parket izgleda kao da je prvi put u životu uzeo loptu u ruke...s obzirom na to kako igra, to što je ''godinama u sistemu'' ne govori ništa u prilog njegovom igranju u reprezentaciji.

Korisnikov avatar
By Zex88

+11111111111

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

By surda

Treba se nadati da je istina sto pise u untervju sa selektorom.

Valjda su momci ok s tom odlukom i, ako se slucajno povrijedi neko, da ce se odazvati naknadnom pozivu.

Ali mi opet nije bas najjasnije ovo oko Kalinica. Kakvo crno ponasanje? Mozda ima jos nesto sto nije javno dostupno.

• 1
  • 684
  • 685
  • 686
  • 687
  • 688
  • 819
Fudbal

Kada se to sve podesavalo i sam sam batalio forum […]

Svaštara

Danas u Sremskoj Mitrovici u skoli Jovan Jovanovic[…]

ABA fantasy