Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By alonzo86
Ja bih zvao Nedovica.

EDIT: Ili bih otisao i na kolenima molio Stefana Markovica da se vrati i dao bih mu kapitensku traku za uzvrat :D

EDIT2: Pa SM je ladno u Virtusu, mogao bi Djordjevic tu da napravi presedan neki da ga namoli :D To bi bilo ubedljivo najbolje
Korisnikov avatar
By Lika
Nemam komentara, užas! :(

Po meni se nema šta više čekati, odmah zvati Nedovica i Todorovica. Ovo je sada daleko prekratka rotacija vanjske linije i riskiraju se nove povrede. O zamoru igrača da ne govorim.
Korisnikov avatar
By Lika
Gaja napisao: Sub Avg 17, 2019 10:58 am Bukvalno bi se opet svelo da Bogdan igra preko 30min i kao protiv Slovenije u finalu ostane bez snage.
O takvoj situaciji i pričam, satrace ce se vanjska linija jos do kraja grupne faze.
Korisnikov avatar
By Mutinjo
U pocetku nisam bio za naknadno pozivanje, ali sad je vec vrag odneo salu. Mora neko da dodje, makar da isteramo pripreme do kraja. Ovako rizikujemo jos neku povredu.
Sad ce lepo da se vidi ono o cemu mnogi pricaju, a to je Saletova sujeta. Da li ce da pogazi ponos I da prizna gresku, ili ce tvrdoglavo da gura svoje.
Licno, mislim da jeste preterano sujetan I da je to lose ( opet, niko ne moze mnogo da mu prigovori kad je imao rezultate ). Videcemo.

Ono sto je jasno kao dan je da se Guduri bukvalno crta da ima vecu ulogu I da mu je sad ili nikad da to iskoristi. Kvalitet ima, jos malo da se oslobodi I da izdominira.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

• 1
  • 719
  • 720
  • 721
  • 722
  • 723
  • 819
Svaštara

U Mitrovici razjebali neke stare iskopine, da li s[…]

Fudbal

Aa Smederevci gumeni nemci kako se namesta [emoji1[…]