Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Mutinjo
E, a bila bi fora da ubedi Markovica. Sad je kod njega u timu, sigurno imaju dobar odnos. Ne verujem da bi se Pefi vracao, vec se oprostio, ali ovo je vanredna situacija.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Korisnikov avatar
By alonzo86
Mutinjo napisao: Sub Avg 17, 2019 12:05 pm E, a bila bi fora da ubedi Markovica. Sad je kod njega u timu, sigurno imaju dobar odnos. Ne verujem da bi se Pefi vracao, vec se oprostio, ali ovo je vanredna situacija.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Ma samo da dodje da isprangija prvenstvo, ne mora pripreme, ne mora nista :D :D :D

Mislim da bi mu Nedovic bio najbolja opcija jer pokriva i 1 i 2, ali jedan je SM.

Ako vrati Todorovica, onda komotno moze da skine bircu i da se Lucic koristi na 4, pod uslovom da i on nije out
Poslednja izmena od alonzo86 u Sub Avg 17, 2019 12:08 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By alonzo86
Lika napisao: Sub Avg 17, 2019 12:07 pm Ja se bojim da će voditi ovih 12 šta je ostalo.
I ja isto mislim, i onda smo definitivno u tri lepe sa rotacijom, ne daj boze da se Vasa ili Jovic ili nesto povrede makar lakse, nista nismo napravili. Uvek nam se ovo desi, ja stvarno ne znam
Korisnikov avatar
By The Answer
Bogdana i Bjelicu zatvoriti u sobu do početka prvenstva i za svaki slučaj skloniti oštre predmete i stolove, stolice ili bilo šta što ima oštru ivicu.
Korisnikov avatar
By alonzo86
The Answer napisao: Sub Avg 17, 2019 12:30 pm Bogdana i Bjelicu zatvoriti u sobu do početka prvenstva i za svaki slučaj skloniti oštre predmete i stolove, stolice ili bilo šta što ima oštru ivicu.
I Jokica i Milutinova :D :D :D
Korisnikov avatar
By Lika
Gledajte vi da se igraju utakmice i danas i sutra, a nakon zlokobne jučerašnje si možete misliti šta je svima u glavi.
  • 1
  • 720
  • 721
  • 722
  • 723
  • 724
  • 843
Fudbal

ima li kakav dobar link za Inter - Roma?

Reprezentacija Srbije

Peja ne znam što Đurovića pominješ u[…]

Rukomet

pobede: Angola, Kuba, Slovenija porazi: Norve&sca[…]

Evropske lige 20019/2020

zanimljiv članak Kaljari ima preko pola miliona n[…]