Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Kokoskov je dobar izbor jer radi sa Bogdanom i Bjelicom u NBA pa bi znacilo i da su oni sigurno za svako prvenstvo.
Korisnikov avatar
By Duka85
Žoc, Kokoškov....

Trinkijeri?!

Ne bih potcenjivao Kanadu, Sloveniju, Hrvatsku, Rusiju i Nemacku.
Iskljucujem Litvaniju i Grcku jer ce vrv biti nosioci.

Edit: prema trenutnom fiba rankingu Slovenia, Grcka, Litvanija i mi bi trebali da budemo nosioci
Послато са SM-G950F помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By djokonda
Pavac napisao: Sre Sep 11, 2019 4:54 pm Dobro ako niste za Obradovica, ali Kokoskov, pa par praznih mesta pa ko? Radonjic? Miloje? Muta? Klipa? Kesar?

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока
Pa svi oni spadaju u onu kategoriju jbg...od ostalih lično naginjem Džikiću...mislim da je većina ovih igrača kroz karijeru nekada sarađivala sa Džikićem...kod Radonjića ne vidim vezu sa ovim igračima, a on mi i nije trener za šok terapije...Miloje mi je nedokazan kao trener ekipe sa takmičarskim ciljevima...eventualno ako imamo nekog wunder kind-a u USA ili negde drugde da je pomoćni pa ga baciti u vatru. Mislim da ovoj ekipi treba selektor koji je dobar taktičar, koji će dobro skautirati protivnika i koji će realno sagledati mogućnosti igrača. Imamo skup igrača koji je u najboljim igračkim godinama, ok su karakteri...njima ne treba trener motivator ili psiholog...nisu oni više klinci kao pre 4-5 godina...sada im treba selektor koji će taktički ekipu dobro da spremi. Na kraju krajeva, većina igrača koje imamo važi za igrače sa visokim košarkaškim IQ-om...treba nam trener koji će to znati da iskoristi.

Naravno, sve ovo govorim pod pretpostavkom da su Kari i Žoc nedostupni...takođe, kad bolje razmislim, nemam baš jake argumente protiv Radonjića. On je, realno, najbolji trener od preostalih, samo mi nekako nije realan kandidat iz razloga koji nemaju veze sa njegovom kompetentnošću.
Korisnikov avatar
By MileBL
E super da jos neko vidi Dzileta na selektorskom mjestu, sto je najvaznije on daje veliku slobodu bekovima, kod njega bi Vasa procvetao, znao bi sigurno iskoristiti Jokica jer cesto koristi centre koji se izvlace iz reketa.
Korisnikov avatar
By Peja
Samo želim da skrenem pažnju da ste malo preterali.
Činjenica da je ovo neuspeh i činjenica da je Sale najveći krivac ali mislim da se olako odlazi u krajnost.
Jedna stvar mora biti jasna a to je da nešto savršeno (što vi priželjkujete) a što bi bilo recimo da je trener taktičar ali i motivator, da je patriota ali i da je profesionalac, da gura mlade u vatru a i da za prvi tim uvek igraju "najbolji", da je mlađi jer bi generacijski bio bliži igračima ali i da bude iskusan da ga ne bi neki stariji trener nadmudrio i slično NE POSTOJI.

Kad su krenule ove pljuvačine (uglavnom opravdane) odmah sam se setio Dude i onog perioda 2012-13, dakle kvalifikacije i samo EP gde se pričalo da je mator, prevaziđen, da cedi igrače na pripremama, da se posvađao sa svima, da je težak čovek, da je zbog razlike u godinama izgubio kontakt sa igračima, da forsira mlade Miškove igrače itd..
A onda danas gledam postove gde se priziva Duda, kao to je bio trener a ne Sale, e da je tu Duda da podvikne, da nadmudri Skariola, da ubaci nekog mladog i sl..
Uglavnom isti ljudi koji su posle otpadanja Kalinića pisali da je to pravi potez, da reprezentativac mora da ima neko ponašanje, da Sale "najbolje zna" zašto ga je precrtao i sl danas stavljaju slike sa Kalinićem i pišu u fazonu Sale tako ti i treba kad si precrrtao Kalinića.

Mislim da osim Kokoškova (a pod pretpostavkom da Kari i Željko neće) mi nemamo drugog ozbiljnog kandidata i da je spominjanje Džila, Milojevića, Uvalina i ostalih krajnje neumesno.
Verujem da će na kraju Sale ostati, da je pametan, da će shvatiti i priznati greške a onda da će se svi (on i igrači) sledeće leto iskupiti za ovo.

P.S. Kada sam koristio zamenicu "VAS" ne mislim samo na članove ovog foruma nego generalno javnost i ostale portale i drugare sa kojima sam pričao u ova dva tri dana.
Korisnikov avatar
By milanezija
@Peja

Ceo post staje u jednu recenicu: Ljudi su govna. 99% onih koji je lizalo Saletu dupe danas ga pljuju najstrasnije, ne kritikuju, sto je zasluzio, nego pljuju i vredjaju
Korisnikov avatar
By MileBL

Peja napisao: Verujem da će na kraju Sale ostati, da je pametan, da će shvatiti i priznati greške a onda da će se svi (on i igrači) sledeće leto iskupiti za ovo.
Jel ti stvarno mislis da se on moze promjeniti, evo vec par igraca vise nije u konkurenciji za sastav, prica se da je bilo sukoba i u Kini pa se moze desiti da jos neko bude na toj listi pa zar mi trebamo okretati ledja jednom po jednom igracu jer se ne svidjaju selektoru.
Imamo mi jos trenera koji imaju znanja da vode reprezentaciju i koji nista manje nisu kvalitetni od Djordjevica koji redovno dobija otkaze u klubovima samo eto u reprezentaciji je nezamenjiv
Korisnikov avatar
By alonzo86
Ne radi se ovde o lizanju dupeta ili nezahvalnosti. Hvala coveku na svemu, uradio je i vise nego sto se ocekivalo, ocigledno je doslo do zasicenja, vreme je za nesto novo. Jedan sukob (Micov) moze da se istrpi, drugi sukob Kalina, hajde i to, ali ako je jos neko od bitnih igraca u sukobu, onda to je to, zasicenje i novi selektor.
  • 1
  • 788
  • 789
  • 790
  • 791
  • 792
  • 844
Fudbal

Majstorija Stojanovica, nije tu Borjan nista mogao[…]

Vidim da Sportando piše da je Heris zatraži[…]

Svaštara

Kovinjalo dijamant Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć T[…]