Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Pavac
Ma to za zvezde i atmosferu.. ne znam ni sam.. ako ljudi od 25-30-35 godina ne mogu izmedju sebe da se podnesu jer je neko veca i manja zvezda onda ne treba ni da igraju
Otidjite na treninge pionira partizana i zvezde u fudbalu ili basketu.. tek tamo vlada netrpeljivost i mrznja izmedju dece od 12-13 godina..ejj?!?!... samo se ceka da neki otpadne i da ga oteraju da bi se pravili klanovi i sejala medjusobna mrznja

Pa ne znam ni da li je Antic imao savrsenu svlacionicu na sp 2010 a sve je izgledalo kao bajka iako je svlacionica zasigurno pukla posle Australije..

Cisti primeri za raspade ljudskih odnosa u ekipi su kval. za ep 2012 u fudbalu, scg 2006 sp fudbal, ep 2005 basket...itd..itd

Sto se tice selektora, iako osecam da ce Sale ipak ostati ( i hvala mu na svemu, 6 lepih godina i uspeha ) ali ipak smatram da treba neko nov da dodje na njegovo mesto.. opet, ko? Da se ne lazemo, kakav crni Dzikic.. covek koji je dosao u najgori Partizan u istoriji i napravio od njega masinu a potom imao celo leto i komplet selekciju i napravio golo govno za mene nema mesta u reprezentaciji koja juri uvek medalju
U moru losih resenja najbolje mi zvuci Radonjic.. ako ne on onda Obradovic, a prva opcija uvek Kokoskov..

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Korisnikov avatar
By milanezija
A ko kaze da se Guduricu brane sutevi? Momak celog zivota fintira vise od pola suteva, Zeljko mu je malko to izbio ali je i dalje imao te momente

Drugo, ne znam gde pise da moraju 2-3 glavna igraca, ostalo radilice, niti je takva ekipa niti je to zamisljeno bilo. Da uzmemo da nije bilo povreda i da su Teo i Gagi otisli umesto Simona i Birce, mi bi imali ful rotaciju od 12 igraca gde nema nijedne radilice (Dragan, Jovic i Lucic to jesu ali uz sasvim pristojan ofanizvni repertoar)

Previse se kiti i filuje ovih dana sve i svasta, prisivaju razne stvari itd... zaista nije korektno

Micov, Nedovic i Kalinic. Ja ne mogu da verujem da se Micov i dalje spominje. Pa da li se iko seca scena sa Dudom? 1.Duda ga ne stavlja na spisak zbog povrede. 2. Micov kaze nisam povredjen Duda nije u pravu. 3. Duda saziva pres, javno se izvinjava, priznaje gresku i dodaje ga na spisak. 4. Micov potpisune za CSKA 5. Micov ne dolazi na pripreme

Nedovic, jasno su Gagi i Guduric dobili prednost, naknadna pamet da ga je trebalo zvati, ali on je opet operaciju imao. Ko nam garantuje da ne bi i na pripremama bio srgan, a znamo da je to poprilicno cest momenat kod njega, ili jos gore da ga je Sale mrcvario 2 meseca i rekao, e znas sta ne ides, ovi mi trebaju. Ne radi se tako. Mislim, greska je Saletova sto ga nije imao u rezervni da iste sekunde dodje ako zatreba ali bog sveti zna u kom stanju bi se ovaj pojavio.

Kalinic... prvo ono oko Vucic ga skinuo sa spiska je takva smejurija, pa lika je informer branio nakon izjava o Kosovu. Drugo, ono maltretiranje labuda sa trandzom, to je ozbiljna ljaga, ali ja bih presao na mestu selektora preko toga. Medjutim, sa njim je evidentno puklo nesto medju saigracima, on je ponajmanje igrao i u kvalifikacijama, mislim da i kad je bio tu, Lucic i Todorovic (ili Simon) su bili ispred, tada se pominjala povreda ali smrdi. I na kraju svega ovo sa lajkovanjem postova u kojima se sprda selektor (mislim i negujmo i ddMiska su branile selektora uz po koju ovakvu zezalicu), ali on je ipak sportista i profesionalac (na papiru), mislite da ne bi lajkovao neku zajebanciju da je bila upucena Jokicu/BBu posle poraza? I pogledajte jos jednom emisiju sa Sarenim, Gudura izgleda kao da ga se bukvalno boji, sta god kaze ovaj mu visi da ga spusti.

Jos nesto, sto se tice zvezda, koje smo mi to zvezde ostavili uz recenicu, sta ce nam, previse zvezda imamo i trosadzija lopti, daj da vodimo nekog vodonosu... Saletove greske su Birca, Simon, Raduljica pa i Bobi, ako ne mozes da mu se prilagodis, ne vodis ga (2017. smo poprilicno prilagodili igru njemu). Ali zamislite vi sad da je Sale rekao ne vodim Bobija, Kalinic i Nedovic bi bili mala maca, i ovako je bilo zli grobar precrtao zvezdase. A ludi narod skandira Bobiju u Areni, tad je meni jasno da smo mi sa kosarkom ipak na Vi, koliko god se busali u grudi

Oko Vase i samopouzdanja, secate se Vase na EP17, ne ide ali ima pravo da sutne kad hoce, da proba nesto, imao je on to i sad, ali situacija je bila takva kakva je, mozda bi bilo postenije da je rekao odmah ne moze, bas zbog recimo Nedovica, ali zamislite hajku na njega i selektora, nakon ovakve sezone da je receno privatni problemi, jer sigurno ne bi bilo receno majka smrtno bolesna, odmah bi tu bilo izmisljeno 16 sukoba, kakvi se i danas pominju

Da zakljucim ovu Anu Karenjinu sto sam ispisao, ima Sale gresaka, nikad vise, ja sam prvi branio celo leto, jer sam verovao da zna sta radi, kao dokaz imam 4 fantasticne sezone i samo 1 utakmicu u kojoj je prejeban (Litvanija), pogresio je. Da li mu treba pruziti sansu novu, ne znam, srce kaze da, mozak ne, a opet i mozak kaze ko bi ih bolje spremio za ovako kratak rok... ali znam jedno OVO STO SE RADI PO INTERNETU JE SRAMOTA, hajka na coveka koji ti donese EP95 onakvim finalom, mlatne Hrvatsku trojkom u zadnjoj, udje na SP98 u QF kad visimo i sam okrene, da ne pricam o mandatu selektora od SP14 i one euforije tokom nokaut faze, e to je vec sramota. Pretvaramo se kao nacija u razne informere, s.telegrafe, kurire, aloe, kurce, palce, da ti se zivot zgadi gde god udjes, na bilo koji forum, tw, portal, bilo sta. Svi su najpametniji i svi sve znaju. GOVNA BRE
Poslednja izmena od milanezija u Čet Sep 12, 2019 1:44 am, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By BogdanB
Nemojte micova ljudi, 2014.godina

Kukamo za kalinicem ko da je najbolji igrac ikada u nasoj zemlji, isto tako i za nedovica.

Kao da nikada niste gledali gudurica, liku je fetis da fintira. Dovoljno je kada ga radonja pita decko,jel si normalan?

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
Bogdane, ulete mi u sred romana, nije lepo :D

Bogdanov post spram mog kao kad ucenik nauci prepricanu knjigu, sve isto samo sazeto Slika
Korisnikov avatar
By alonzo86
Cekajte cekajte, procitacu sve sto ste napisali. Nisam prizivao Micova u reprezentaciju, samo sam naveo igrace koji iz razloga atmosfere i odnosa prema selekciji nisu mahom pozivani. Kakav Micov sa 35 godina sada, uvoditi igraca sada u selekciju bi bilo suludo, naveo sam ga kao primer 2014. godineJavim se kad procitam sta se naveli
Korisnikov avatar
By BogdanB
Micov je napravio neko sranje 2014.god i bio je otpisan, opravdano, a to je i za igrace delovalo dobro, da vide da nema zezanja.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By alonzo86
Ja ne razvlacim Saleta, vise puta gore sam rekao hvala mu na svemu, jedino sto mislim da je doslo do zasicenja, kao sto je 2013 bilo zasicenja sa Dudom, i da treba osveziti nesto.

Samo mi nije jasno otkud kod nasih igraca taj odnos, hajde navedite mi 5 Spanskih evroligaskih igraca koji su pravili ekscese i zbog toga ih nema u reprezentaciji ? Ili 5 francuskih, ili 5 ne znam, Litvanskih... Znaci ne jednog nekad, jer bilo ih je, nego 5 u jednoj generaciji, to je previse. Dobro ne 5, nego evo 3. Da li bi se Rudi da je skracen sa spiska ponasao kao recimo Nedovic ili Kalinic ?

@BogdanB: Nisam ga gledao sto je najgore, narocito ne u Feneru, ono malo sto sto sam ga gledao u Zvezdi i na proslom EP, meni realno nije bio reprezentativni kalibar i nista nisam video u njemu, ali verovao sam Zeljku, Saletu i tome da ga je podpisao NBA tim, on je decko pokazao ocigledan strah od necega protiv Spanije recimo, kao da od nekoga nije imao dozvolu da sutne, sutnuo je 10 otvorenih suteva sve ukupno na svim utakmicima do sada.

Kao bek suter, mnogo je malo sutirao. Ako ti ekipe igraju odbranu na metar, prijatelju, to se resava sutom. Ako si bek, to mora da se sutne, ako nemas beka koji moze da sutne kad mu se odbrana igra na metar da bi se punio reket, onda ne mozes da dobijes ni u ludilu.

Po meni dvojka, jednim okom mora da gleda kos, drugim okom igru, i uvek mora da mu primarno bude da uputi sut ako je u poziciji. To Spanci rade perfektno godinama vec. Oni njihovi sutevi iz koraka iz neizgradjenih skok suteva, za to kod nas treneri zakucavaju na klupu po mesec dana.
Poslednja izmena od alonzo86 u Čet Sep 12, 2019 2:33 am, izmenjeno 2 puta ukupno.
Korisnikov avatar
By MILOS OBILIC
Djordjevic izjavi da je tek posle izjave Bjelice video da je ekipa bila pod pritisom. Pa ako to nisi video pre meca sa Spancima i Argentinom, sta si radio majstore kad ne znas kako ti se ekipa oseca???

Poslato sa ATU-L21 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By milanezija
I jos nesto, za ovo nismo znali ni da postoje kv.za OI do 08. Pa nismo ni mogli znati kad stvarno nisu ni postojale, islo se preko SP i kontinentalnih turnira po definisanim kvotama za svaki kontinent, 4 Evropa, 3 Amerika, 1 azija, 1 afrika, 1 okeanija + domacin i aktuealni prvak Sveta
  • 1
  • 790
  • 791
  • 792
  • 793
  • 794
  • 844
Fudbal

Majstorija Stojanovica, nije tu Borjan nista mogao[…]

Vidim da Sportando piše da je Heris zatraži[…]

Svaštara

Kovinjalo dijamant Poslato sa MAR-LX1A uz pomoć T[…]