Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Peja
Ko bi pre prvenstva rekao da u 1/4 finalu neće biti Rusije, Nemačke, Litvanije, Grčke, Kanade, Brazila.
Korisnikov avatar
By djokonda
Jbg, Kalates-Slukas i Janis u ovakvoj podeli uloga ne idu nikako...koji će ti Janis ako nećeš bar u kontri da daš Janisu loptu u ruke...ovako, od Janisa dobiješ samo dobrog defanzivca, a sa druge strane imaš loš spejsing u napadu. Mislim generalno, Janis i šuterske sposobnosti ovih grčkih igrača ne idu zajedno.
By gramada
Cudno malo prvenstvo, jeste da na svakom prevenstvu ima par iznenagjenja ali ovo sa Grckom je ravno katastrofi narociro da su imali sve u svojim rukama, po kozna koji put razocaravaju u poslednjih 10 tak godina, za Litvance mozda malo i opravdao jer su bili u veoma jakoj grupi

Osaje samo da vidimo ko ce biti bolji izmegju FRA i AUST
Korisnikov avatar
By Peja
Zanimljiva stvar recimo da su Amere na prethodna dva SP (2010 i 2014) jedini namučili Turska ('14 ) i Brazil ('10) a sada na ovom prvenstvu upravo sa njima imaju najviše problema.
Reklo bi se da im ne leže.
Korisnikov avatar
By Peja
Srbija ARG
USA Francuska

Španija POL
AUS Češka

Moja prognoza:
Srbija vs Francuska
Španija vs Australija

*Ipak zadržavam neku rezervu u meču AUS Češka, nekako mislim da AUS mora jednu utakmicu da odigra jako loše, naročito posle ove stotke Francuzima.
  • 1
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 32
Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Donekle je i logicno, posto nikad nije bio ekstra […]

Svaštara