Teme o mladim igračima i reprezentacijama
Korisnikov avatar
By Karaburac
Za sada smo uspeli da ga zaustavimo, kao i Gombould-a (jbm mu..., valjda dobro napisah) i mislim da zato i vodimo. Inace Inglish i pored toga za poluvreme 7 skokova i 3 asistencije uz 6 poena. Raduje minutaza Glisica, iako nije postigao poen.
Moraju Magdevski i Pusica ofanzivno da daju svoj doprinos ako hocemo da izguramo ovo do kraja. Neca Djordjevic izgleda dobro odigrao pod kosem. Cuo sam od nekih ljudi da je skolovan centar, ali nema ni 2m tako da tesko da ce napraviti bilo sta osim juniorske karijere.
Korisnikov avatar
By djokonda
I Vanja Marinković ima lepu minutažu a 97. je godište

EDIT: Rekao bih, po odnosu dosuđenih faulova i šutiranim trojkama da igramo zonu...nadam se da se varam.
Poslednja izmena od djokonda u Sub Feb 23, 2013 12:42 pm, izmenjeno 1 put ukupno.
Korisnikov avatar
By Karaburac
MAgdevski dve izgubljene lopte za redom i stigose nas :doh:
Interesantno mi je sto izgleda dobro skacemo protiv Francuza, koji su atletski dosta dobri, dok smo mi veoma niska ekipa.
Korisnikov avatar
By Joomla10
Jedva sam cekao ovaj turnir bas zbog Magdevskog, ali... Za sada se vidi da su dve godine bez utakmica ostavile trag.
Jel gledao mozda neko od vas Bozidara Babovica? Nisam imao prilike da ga gledam, a na ove tri tekme ima bas fine brojke.

EDIT: Karaburac, zar Neca Djordjevic nema 2.04 cini mi se vec sada?
Korisnikov avatar
By Joomla10
Svaka cast momci :clap: ! Na kraju Pusica 3/4 bacanja i Neca Djordjevic 2/2. Inglis u cetvrtoj mislim dao vise nego u prve tri, ali nema veze, sve cestitke klincima za pobedu!
Korisnikov avatar
By Karaburac
@Skeva Jeste, ali u prvom poluvremenu smo ga drzali na 6 poena.

Svaka cast za nase momke, sjajno zaista. Moram da priznam da nisam ocekivao. Vasilije Pusica iznudio 11 licnih greski :clap:
Ranitovic i Djordjevic odradili posao u skoku. Babovic prangijao, svaka mu cast. Jel ga gledao neko? Jbt kada gledam ovaj play by play totalno se uzivi covek :)

Inglis na kraju stigao do svojih brojki, ali pobeda je bitna. Raduje me sto je Glisic bio u zavrsnici na terenu.
Kao sto rece @Djokonda i Marinkovic imao lepu rolu.

Svaka cast momcima, ali mislim da INSEP radi bolji posao nego mi i pored poraza. Oni spremaju ovog Inglisa za velika dela, a mi? Babovic se izgleda izdvaja kao poenter, a Pusica deluje kao all round igrac. Magdevski placa ceh odluke naseg saveza i to je ocigledno.
By Pasulj
Što se tiče posla koji radi Insep to bi se moglo svesti na otprilike ovo:
Postoje dva koncepta rada sa mladim igračima:Prvi-ispravan,koji primjenjuje Insep:U mlađim kategorijama se stvaraju igrači. Drugi pogrešan koji primjenjuju klubovi u Srbiji:U mlađim kategorijama se stvaraju timovi koji će da osvajaju juniorske trofeje kako bi treneri opravdali pare koje dobijaju.A stvaranje igrača? Pa ne može se baš na sve misliti.
Korisnikov avatar
By Lepus
Pasulj napisao:Što se tiče posla koji radi Insep to bi se moglo svesti na otprilike ovo:
Postoje dva koncepta rada sa mladim igračima:Prvi-ispravan,koji primjenjuje Insep:U mlađim kategorijama se stvaraju igrači. Drugi pogrešan koji primjenjuju klubovi u Srbiji:U mlađim kategorijama se stvaraju timovi koji će da osvajaju juniorske trofeje kako bi treneri opravdali pare koje dobijaju.A stvaranje igrača? Pa ne može se baš na sve misliti.
:clap:

Jebes ga, sve se vrti oko para.
Korisnikov avatar
By djokonda
Istrošili se Francuzi i Ingles protiv Partizana, razbija ih Zvezda preko centara...Mega je takođe u prednosti u drugom polufinalu, jutros nisu igrali ni Zagorac ni Jaramaz a Jokić je igrao svega 10 minuta. Inače, iznenadio sam se kada sam Jokića video ovde...mislio sam da je 94. godište.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 326
KK Crvena Zvezda 2019/2020

Koji pocetnici osim pomocnog Gavrilovica? Послато[…]

NBA

Lika, a kakvu misliš da Lakersi mogu igrati[…]

Dvojac iz LaC solidno otvorio sezonu, večeras imam[…]

KK Partizan 2019/2020