Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By BogdanB
Za Flamentelu :)
Korisnikov avatar
By Antoine
Mislim da bi temu trebalo nazvatu "Američki fudbal", kako bi mogli da pišemo i o domaćim temama, reprezentaciji, NCAA,...
Korisnikov avatar
By Drex
drago mi je zbog poraza smrdljivih 49ersa jer su izbacili "našeg" iz prve postave :geek:

Džime, vraćaj Kopernika na klupu, a Aleksa na teren, pa da se uzme taj SB :x
By sasa 076
Deda pejton igra solidno dovesce denver mozda i do superbola, a Bris posle sjajne prosle sezone ove dosta losije ali i odbrana N.O katastrofalna, atlanta igra odlicno iznad svih ocekivanja, Hjuston razbija ima dosta ekipa koji mogu do kraja, jedna losa tekma i ode sve kad se samo setim N.E i Brejdia rasturaju dodju do kraja nalete na jaku odbranu odigtaju losije i cao nema titule,
Korisnikov avatar
By Antoine
Po mom skromnom mišljenju, ekipe koje su zaslužile da igraju Superbowl su definitivno Falconsi i Texansi, ali mislim da Atlanta ipak neće izdržati pritisak, a to bi mogle da iskoriste iskusne ekipe Packersa i 49ersa. Texansi će najveće rivale imati u Patriotsima i Ravensima (ukoliko ih zaobiđu maleri sa povredama), a i deda Peyton je uvek tu. Kreće rasplet polako...
By sasa 076
Regularni deo je jedno , a plejof sasvim drugo, videcemo ko ce se plasirati ali bi voleo da u finalu gledamo ekipe koje igraju napadacki , tesko je sad proceniti, sa jedne strane Atlnati i njoj ce sigurno najveci rivali biti pekersi, 49 ali ja ne bi otpisivao ni džajantse ako udju u plejof to je zaebana ekipa, sa druge strane u AFC bice ludilo, Hjuston, N.E , Baltimor ali i Denver sa deda pejtonom i Indijanapolis koji je nepredvidiv ako ih krene, ako bi birao neka finala po konferencijam budu Atlanta-Pekersi a sa druge Hjuston-Denver( N.E) aliv idecemo
Korisnikov avatar
By Antoine
@sasa 076
Nešto se ne sećam da si postovao na ovoj temi na pokojnom forumu? U svakom slučaju je super što si tu i bilo bi dobro da nas ima što više na ovoj temi.

Zbog nekih problema tehničke prirode nisam baš u mogućnosti da se uključim koliko bih želeo, ali nadoknadiću to u najskorije vreme.
By djuka
Najvece razocarenje, meni omiljeni Eagles-i.. Slabo sam propratio ovu sezonu najvise zbog slabih partija Filadelfije,vidim da Texansi guraju skroz dobro, bilo bi dobro odgledati neki Superbowl bez Patriotsa :D navijacu jos i da deda Mening zakuva sto vise ovaj sampionat.
By sasa 076
I na koledžu ima dobrog fudbala ko voli, ali definitivni najveci lik Menzel iz Texasa A.M covek igra prvu godinu postavio gomilu rekorda igra kao lud ja nesto tako nisam davno video, ima pas trci kao najbolji raningbekovi iz nfl i on je sigurno prvi pik na nekom draftu
Korisnikov avatar
By Antoine
Johnny Manziel je senzacija ove sezone. Vrlo verovatno će biti prvi freshmen ikada dobitnik Heismana. Već u prvih nekoliko godina je imao bolje statse od Cama Newtona ili Onog -čije-se-ime-ne-spominje iz sezona kada su postali Heisman pobednici. Još jedan u nizu nove generacije kvoterbekova budućih NFL zvezda.
Ima u koledž footballu još zanimljivih igrača, meni se najviše sviđaju defanzivci kao što su Manti Te'o sa ND-a, Kenjon Barner sa Oregona, Stefan Taylor sa Stanforda,... Kollin Klein qb sa Kansas State-a je takođe zanimljiv igrač. U svakom slučaju, dosta dobar football se igra u NCAA, za prave ljubitelje preporučujem prenose naAreni i Eurosportu2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
KK Partizan 2019/2020

Strašno! Kako je urinirao po montepaskiju, […]

Reprezentacija Srbije

Vi stvarno mislite da ce neko posle 10 godina kari[…]

Tenis

Opasno prodao