Mesto za sve nekošarkaške diskusije
Korisnikov avatar
By Vincent Vega
U pravu je Mikoni, sir je iz Hercegovine, ima ga i u severnoj Dalmaciji, tamo ga zovu "sir iz mišine". Užasno smrdi kad ga kupuješ, ali je ukus fenomenalan, ja ga obožavam.

Uzgred, ljudi, u Lisabonu je hrana NEVEROVATNA!
Korisnikov avatar
By Lucky
Kum Žoržo napisao:Lucky burazeru, zasto me razocaravas? :D Zasto pijes industrijsko smece, a u zemlji si sa najvecim izborom dobrog piva? Da sam ja sad neki moderator, obustavio bih ti uvid u ovu temu na mesec dana za kaznu. :mrgreen:

Salim se matori, pij sta ti se svidja. Kad se vrces iz 'merike?
Da budem iskren, privuklo me to sto je bilo jedino kanadsko. Mozda je industrijsko smece ali se meni svidilo da, nakon dugo vremena, popijem pivo koje ima ukus piva a ne neku aromu karamele, cokolade, bundeve,... :D
Sto bi nas narod rekao:''Nije zvaka za seljaka''.
Inace, izbor je nevjerovatan. U prodavnici je u svakom momentu bar 200 razlicitih vrsta piva, i to onih za koje ja, kao konzument i ljubitelj a ne neki poznavalac kao ti, nikad nisam cuo. Ubija me prevelika mogucnost izbora.
Problem br.2 je sto se u ogromnoj vecini prodaju na 6-pack, a ne na komad, pa mi treba vremena da to izkonzumiram a da posao ne trpi :D a da opet stignem da probam sto vise.
Vracam se pocetkom novembra.
Korisnikov avatar
By Lika
Vincent Vega napisao:@Liko
Kad će da stigne (makar pisani :D ) izveštaj o ovogodišnjoj produkciji tvoje destilerije?
Kad bude produkcija, biće i priče, polako... ;)
By horog
milanezija napisao:To je ubedljivo najbolji rostilj u gradu, 3 klase iznad svih ostalih
Добра услуга, "Сарајево Шапцу" држе квалитет. Све похвале за газду Добривоја -Доцу Којића.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
Reprezentacija Srbije

Daleko od toga da imam nešto protiv Miloj[…]

KK Crvena Zvezda 2019/2020

Baskonija i Oly moraju da se dobiju da bi se ostal[…]

Fudbal

Kazu da je Zvezda krenula u napad na Birmancevica […]