NBA, NCAA & High School Basketball, NBDL
Korisnikov avatar
By Valderama
Zex88 napisao:
Valderama napisao:

kako biste vi opisali Kleja Tompsona nekome ko ga nikad nije gledao? Kakav je tip igrača, šta ga čini jednim od najboljih igrača u NBA, šta su mu mane...?

da li smo mi ikad u bogatoj košarkaškoj istoriji imali igrača koji je po svojim karakteristikama sličan Tompsonu?

Pa jednim od najboljih ga čini što ima takvu praćku, da kad je u elementu sipa i bolje nego Stef..A Stef je najbolji šuter ikad.. Vrhunske kretnje kroz blokove, ne mora uopšte noge da namesti da bi bio uspešan.. Ne treba mi lopta a može da ti spakuje 30 bez problema..
Može da igra odličnu odbranu.. Mana mu je malo lošija kontrola lopte i mislim da bi mogao više skokova da kupi..

Što se tiče naših, ja ne pamtim sličnog..
Edit :
Hm, možda me Gurović podseća malo..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Kako on mene oduševljava, trči kontru 1 na 3 i čim stigne do linije za tri poena diže se i šutira na isteku 4-5 sekunde napada, promaši... već u sledećem napadu nije mu nikakva frka da se opet odluči za 3 poena i to opet na začetku napada njegovog tima, obično tad zatrpa protivnika. :mrgreen: :mrgreen:

Korisnikov avatar
By Zex88

Većina sad tako poteže u Nba, ali niko nikad kao braća..

Klej je ubacio 37p za četvrtinu.. Šta reći..Onaj put 60 a da ljudski nije tapnuo loptu.. Samo pripaljuje..

MO,kako ti Tripković liči na Kleja?

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By BBBbbb

Ne pada mi na pamet ni jedan off ball suter da pegla dobro odbranu, ma ne cak ni dobro, uglavnom su losi odbranbeni.
Mozda Danny Green kao neka za klasu losija verzija.
Mozda Ariza (takodje klasa ispod), al jbga vise se ni ne secam koliko je dobar bio u kretnjama, jer mu je uloga u Houstonu bila da coskari i tako siri igru.

Korisnikov avatar
By djokonda
BBBbbb napisao:

Ne pada mi na pamet ni jedan off ball suter da pegla dobro odbranu, ma ne cak ni dobro, uglavnom su losi odbranbeni.
Mozda Ariza (takodje klasa ispod), al jbga vise se ni ne secam koliko je dobar bio u kretnjama, jer mu je uloga u Houstonu bila da coskari i tako siri igru.

I Grin i Ariza su 3&D igrači...spot šuteri...za njih se ne igraju akcije niti se postavljaju blokovi.

Korisnikov avatar
By djokonda
MILOS OBILIC napisao:

A Tripkovic Uros ?

Ja se slažem...Tripko je naša verzija Kleja sa lošijim šutem i nepostojećom odbranom, ali što se stila igranja pozicije 2 tiče...to je to.

Korisnikov avatar
By BBBbbb
djokonda napisao:
BBBbbb napisao:

I Grin i Ariza su 3&D igrači...spot šuteri...za njih se ne igraju akcije niti se postavljaju blokovi.

Tesko da se za Greena nisu igrale akcije u SAS. Nije bas da on coskari i ceka loptu. Ariza u Houstonu da, coskario je, ali to je do postavke igre, gde u oba coska imaju sutere koji sire igru Hardenu. U Wizardsima je igrao vise sa loptom u rukama i od Klay-a.

Izraziti suteri su cesto igraci sa najvise predjenih metara po utakmici (JJ Redick kao neki ekstremni primerak).

Klay i jeste 3nD igrac. Sta ga to izdvaja iz te grupe igraca? On je los u vodjenju lopte. Nije ball hog ali ne odusevljava pregledom igre kao Curry ili Green. Ja sam misljenja da Klay mimo GSW ofanzivno ne bi imao ovoliki znacaj. Za leprsavost GSW najzasluzniji su Curry i Green, Klay je 3nD, ali najbolji 3nD u ligi.

Korisnikov avatar
By Zex88

Sad sam malo bacio pogled na drugi mec.. Grin u finisu sve radio na terenu,prelomio na kraju.. Igi oteo Lilardu loptu na sutu za produzetak..

Korisnikov avatar
By Zex88
https://twitter.com/TomerAzarly/status/1129481146398433280

Bobi tepac.. :D

• 1
  • 1024
  • 1025
  • 1026
  • 1027
  • 1028
  • 1065
Reprezentacija Srbije