Teme o ostalim sportovima
Korisnikov avatar
By milanezija

Imamo A licencu i ne mozemo da ispadnemo iz lige nacija. Zato Nikola i koristi ovu ekipu trenutno dok glavni igraco treniraju u BGu sa Janicem

Brutalni smo na poziciji korektora trenutno: Atanasijevic, Luburic, Petkovic i Vukicevic deluje veoma talentovano

Danas su me odusevila ova 2 momka sto su blokeri

Korisnikov avatar
By Zex88

Vojvodina radi odlično, uvek izbacuje dobre mlade igrače..

Mi ih donekle pratimo, ali od odlaska Bulatovića nije to to..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Valderama

Odbojkaški savez Srbije odlično radi. Ljudi su odavno shavtili da ne mogu trošiti energiju na stvaranje moćnih klubova sa aspekta rezultata u mešunarodnim okvirima, tj. trkati se sa italijanskim poljskim, ruskim...klubovima.

U skladu sa tim, naša ženska i muška odbojkaška liga je neka vrsta uspešnog razvojnog poligona za potrebe reprezentacije.

Devojke su aktuelne šampionke sveta i evrope i olimpijske vicešampionke! Muškarci uvek idu na medalju i 22 godine bez prekida igraju Svetsku ligu/Ligu nacija.

Zašto takav model ne može da se napravi i u rukometu. Čak je lakše stvoriti vrhunskog rukometaša nego vrhunskog odbojkaša (odbojkaš mora imati stvarno dobre fizičke predispozicije u odnosu na rukometaša). U čemu je problem? O čemu se radi?

Korisnikov avatar
By Zex88

Jbg, u odbojci su stručni ljudi, ovde nisu..

Tebi OS redovno promoviše sport, daju lopte,rade na usavršavanju, ne menja selektore kao na traci..

Što se tiče liga, najbolje govori da je kod nas bila pauza u prvenstvu kad su se igrala kadetska takmičenja(ep ili sp)..
Žal ostaje što klubovi, ako donekle izuzmemo Vojvodinu nemaju ni za leba. Nekoliko puta je OKCZ u obe konkurencije kao šampion oduatajao od Evrope..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By djokonda

OKCZ je funkcionisao dok je Boričić i njegova ekipa vodila Odbojkaški savez jer su im resursi saveza bili na raspolaganju.

Bilo bi lepo da se ova liga nacija iskoristi kako bi tehničar Todorović stekao iskustvo jer nam je to...uz libera...najtanja pozicija u reprezentaciji. Todorović mi kao tehničar deluje talentovano, ali je nizak, a plus mu je servis katastrofa...ovaj libero Peković mi već sada deluje bolje od iskusnijeg Majstorovića, ali ni on nije nešto naročito mlad...mada libero može da bude dobar i u kasnim tridesetim. Bilo bi dobro da iskoči neko od ovih mlađih srednjaka (Simić, Mašulović ili onaj mali iz Vojvodine što je igrao u Novom Sadu) jer mi Krsmanović i Okolić nisu nešto (posebno ovaj drugi).

Korisnikov avatar
By milanezija

Okolic je tu samo zbog servisa (bar mi tako deluje kroz ovih nekoliko godina)

Korisnikov avatar
By djokonda
milanezija napisao:

Okolic je tu samo zbog servisa (bar mi tako deluje kroz ovih nekoliko godina)

Do sada je bio četvrti srednji bloker...u početku ga je Grbić uvodio zbog flouter servisa jer niko iz startne šestorke nije servirao flouter, ali taj njegov servis koliko vidim u poslednje vreme svi primaju prstima dosta uspešno.

Korisnikov avatar
By Zex88

Dobili smo Brazil 3-2,Krsmanovic svojim servisima resio..

Korisnikov avatar
By milanezija

Jel ono bio 1.tim Brazila ili mi se ucinilo? Gledao samo 1.5 set a video Lukasa, Limu, Alana itd

Korisnikov avatar
By Zex88

Ja se uključio na kraj četvrtog.. Mislim da jesu.. Nisam primetio da neko posebno nedostaje (mada da se ogradim gledao sam Brazil samo protiv Argentine ove godine)..

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

• 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 61
KK Partizan 2019/2020

Kazu da ne delujemo lose, da ima da se radi. Pei[…]

Fudbal

Evo i slike.. da je Zander bio malko iza, vrlo mog[…]