Teme vezane uz sve reprezentacije
Korisnikov avatar
By Peja

Upravo sam hteo da napišem ovo što je napisao Djokonda.

Ako su posredi pitanja atmosfere, ponašanja i nekih ličnih razmirica onda je to postojalo od ranije i ne bi ih ni stavljao na širi spisak.
Takođe, ne pije vodu da se radi o formi ili kvalitetu obzirom da su prošli Mačvan , Todorović i sl..
Dakle, ispada da se nešto desilo u međuvremenu a pošto Kalina kaže da nije povređen onda je svašta moguće.
Svakako da je veoma čudna situacija a mislim da nećemo čuti ništa konkretno pre završetka SP , naročito da bi se izbegla neka situacija kao sa Milicom Dabović.

Kako god, u nekom smislu kvaliteta i krajnjeg plasmana ovo me ne brine mnogo.
Gudurić je sada siguran a i inače bi se borio sa Nedovićem za mesto, a Kalinića mogu dobrim delom odmeniti Lučić i Milosavljević, mislim da će njih dvojica na 3.

By gramada

Za ozbiljne utakmice tesko da bi ga iko zamenio , koji je pravi razlog na zalost ne znamo ali predosecam da cemo se raspasti u toku ovog prvenstva ima vise razloga...........

Korisnikov avatar
By Zex88

Nedović..

Screenshot_20190701_231826_com.instagram.android.jpg
Screenshot_20190701_231826_com.instagram.android.jpg (77.75 KiB) Pogledano 261 put

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Korisnikov avatar
By MileBL

Nece se oglasiti sigurno, na ovo sto on radi se nista pametno ne moze reci, jedino da izvali neku glupost i jos vise se ukopa u javnosti

Korisnikov avatar
By djokonda

Bez Kalinića smo jedno 10-15% slabiji defanzivno...to što on igra ne mogu ni Lučić ni Milosavljević da nadomeste...prosto su sasvim drugačiji profil igrača.

Jbg, Sale je rezultatima stekao pravo na ovo i tu se ne može ništa...on prosto određeni profil ličnosti ne želi da ima u ekipi ako baš ne mora (slučaj Micov je prvi), a sada je procenio da mu ova dvojica nisu neophodna (za Nedovića je verovatno u pravu dok za Kalinića mislim da greši)...rezultati za sada pokazuju da nije pogrešio, svidelo se to nama ili ne. Reprezentacija je specifična jer igrači ne igraju za pare, nemaju ugovore, zbog kojih moraju da trpe stvari koje inače ne bi...u reprezentaciji je lakše zauzeti stav ''jebe mi se da trpim budalu jer me isti ne plaća'' što u situaciji kada si 2 meseca maltene u izolaciji može mnogo loše da utiče na atmosferu u ekipi. Ono što je i za Nedovića i za Kalinića karakteristika jeste da obojica tripuju da imaju šta da kažu i da je nešto naročito bitno njihovo mišljenje...s druge strane, Sale traži vojničku disciplinu i posvećenost i verovatno procenjuje da ova dvojica nisu baš sposobna za to i to je legitimno...jbg, neće Sale da napravi Željkovu grešku niti da bude u situaciji da pravi radikalne poteze kao Pešić. Jedino što mislim da pada u vodu sve što je ikada pričao o odnosu igrača prema njemu (npr. slučaj Marjanović), jer mi se čini da je ovde ispao krajnje nekorektan...stvarno nije korektno da ih stavi na širi spisak pa da onda njih izbaci a ostavi Birčevića, Todorovića, Avramovića i slične. Mene najviše zanima kako će stvari da funkcionišu sa Teodosićem...do sada je Sale Teu dozvoljavao sve i svašta...sada ima Tea koji nije u takmičarskoj formi više od 6 meseci, a pritom na njegovoj poziciji ima igrača koji vrlo verovatno, u ovom trenutku, može više da pruži od Tea (Micić)...živo me zanima kako će Sale da podeli uloge.

Korisnikov avatar
By BogdanB

I mene plaši teo. Ok,jesi ti u treningu ali nisi igrao nijednu utakmicu. Jesi mađioničar, ali ipak smatram da treba vremena, a da pripremne utakmice nece biti dovoljne. Bolje je da ja gresim.

Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

Korisnikov avatar
By Lepus

Kosarkasi razlozi za ovako nesto ne postoje, medjutim, ako selektor ima viziju da ce to bolje biti bez njih dvojice, ja nemam nista protiv. Rezultati na kraju prvenstva ce reci da li je pogrijesio ili ne.

Ono sto meni smjeta jeste sto im se nije direktno javio i sapostio im u facu. Da li on ili neko drugi iz strucnog staba, nije toliko ni bitno, ali da oni ovo saznaju od novinara ili sa drustvenih mreza, to nikako ne mogu da shvatim.

• 1
  • 682
  • 683
  • 684
  • 685
  • 686
  • 733
Fudbal

Uh u ja sam ovde nekako dosta postova propustio, n[…]

Ostale reprezentacije

Ima vecih cuda od Marselinja, Varexao i Barbosa

Ostali klubovi ABA lige